Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

derive

No, tak jsem přetrpěl hodinu z téhle kraviny a musím říct, že jsem teda hodně zklamaný. Hrozně jsem se těšil na tenhle spin-off Forgetting Sarah Marshall, ale nakonec jsem se ani jednou nezasmál... edit: Tak jsem to nakonec dodíval. Jediný povedený joke byl "Jeffrey", protože...kdo by se bál Jeffreyho + postava hláškujícího Sergia byla dobře napsaná, bohužel ne tak dobře zahraná...P.Diddy to prostě nedokázal prodat. Myslím, že kdyby do té role obsadili jakéhokoliv negra z ulice, tak by to dopadlo mnohem líp(a ještě by ušetřili). Ostatní postavy mi byly prostě ostravné...(a to mám rád Jonaha Hilla). ()

The_Peach

Veľmi vydarená komédia, v ktorej nebolo pre mňa žiadnej nudnej pasáže a poskytla mi skvelý zábavný pohľad do zákulisia hudobného priemyslu. Fakt skvelé, o tých dvoch týpkov hlavných hrdinov nebudem písať. Boli skvelí !! Nenormálne som sa bavil na "priteplenom" rockerovi :-D a stučnenom každúChvíľuGrcajúcom parťákovi, no čo treba vyzdvihnúť, je podľa mňa skvelý výkon Seana 'P. Diddy' Combsa...neviem, ako interpreta ho nejak moc nepoznám, hentá hudba čo robí ma nebaví a neznášam ju, ale tuna v tomto filme podľa mňa preukázal obrovský herecký talent. Tento snímok fakt vrelo odporúčam. ()

stephano

Asi nejlepší komedie tohodle roku. Scéna z Jeffreym je dokonalá, připojuji se k tomu, že chci celej byt s chlupatejma zdma. ()

L3G1ON4R

Tahle komedie byla pro mě silným překvapením. Poměrně dost předčila moje očekávání tradiční slátaniny, ale co už. Jaké nástrahy můžou čekat na fanouška rockové hvězdy, když se mu naskytne příležitost být jeho součástí na pár dní ? Prostě drsná komedie se špetkou respektu a ponaučení, tohle je fakt skvělá oddychovka... a když se divákovi nevryje do paměti, aspoň může říct viděl jsem toho dost =oD ()

blacktomas

Pytel plnej ...., ale tady jde hlavně o zábavu, plytkou. Párky, fazole, hořčice, sem tam nějaká ta čokodírka a vibrouš s herákem v ní. Světlých okamžiků je poskrovnu, přesto jsem si to užil. Asi už blbnu. ()

vieriX

Rýsuje se tady aspoň u mě jedna z nejvíc nářezových komedii roku. Je tu všechno co najdete v hudební branži drogy, sex, lži chvílemi sem měl pocit, že tam musí být skoro všichni snad úplně sjetí. Aldous už v Kopačkách patřil mezi postavy na které se jen tak nezapomíná. Dobře jsem se bavil a to mluví snad samo za sebe. ()

Marcus.das

U tohohle filmu doporucuju nepit pivo, limonadu, ci kafe a nejist hrasek, fazole ani jine potraviny znacne aerodynamickeho tvaru. To, ze vam piti potece z nosu snad jeste prezijete, ale z nosu strilejici hrasek muze vazne ohrozit lidi kolem. Ano, presne tohle tady hrozi, tak dobre jsem se u filmu uz zatracene dlouho nezasmal. Scenar dokonaly, Hill a Brand me totalne rozsekali a kdyz se k tomu prida sexy Byrneova je z toho lepidlo na oci a otevirac na usta! Celou hodinu a trictvrte totiz budete zirat s ocima dokoran a sousedi budou klepat kostetem do stropu kvuli hlasitemu smichu. Ale ted vazne. Chapu, ze nekomu to pripadalo bezduche, trapne, ne-li primo jako propadak, ale me to prislo ze to melo stavu. Jasne, vsechny vztahy byly chapany strasne povrchne a klise velikosti slona v podobe napraveneho rockera? No a co, svuj ucel to splnilo dokonale. Kdo hleda umeni, at se podiva na Sedmou Mili, v tomhle jde o smich, a momentu, ktere divaka dovedou na hranici smichu a place je tu vic nez bodyguardu na meetingu Paroubka. Ja rikam hallelujah a na pomyslnem nebi nad Get Him to the Greek se rozzarilo 5 hvezd. ()

Dslike

Necakal som nic ,respektive som si vravel max 3* a bude to film na ktory o 2 dny zabudnem, malo som cakal dostal som vsetko. Mozno som to s tymi 5* trochu prehnal ale podla mna to bola parada, uz dlho som sa nezasmial tak s chuti ze mi az vysli slzy a plus to vsetko nebolo to az tak tupe ako sa to zdalo byt da sa z toho vziat vcelku vela peknych myslienok a taky ten dobry pocit po filme, ked este nejaku dobu nad tym proste musite premyslat a prehravat si v mysli jednotlive sceny. Neviem cim to je ale dostalo ma to. ()

Sid_77

Co to je? To je Jefrey.A co v tom je, začání mi být rychle srdce.? Tráva, heroin, subutex, metadon, trocha lepidla a tak. A proč se to do prdele jmenuje Jefrey?!!!!! Protože...kdo by se bál Jefreyho?:)))))) 3 a 1/2. ()

CaMMe

Na můj vkus strašně zmatené, nic obsahující a místy nudné. Po "Forgetting Sarah Marshall" jsem čekal víc. Nicméně zas takové zlo to nebylo. Kdo mi však nesedí a komu asi nikdy na chuť nepřijdu, je Russell Brand, hroznej gay ))) 35% ()

iz67

Spousta kravin, ale taky mnoho naprosto geniálních chvilek. A pan Brand byl velice dobrý. Prožil jsem si s nimi osobně i tu geniálnost i tu trapnost. ()

HaiWithLove

Russell Brand je perfektní komik s imagí rockového zfetovaného zpěváka. Ideální. S výrokem "....nápadně připomíná komediální překvapení loňského léta, velmi nekorektní legraci jménem Pařba ve Vegas…" si dovoluji nesohlasit (pardon, distributore). Tohle mi přišlo o úroveň víš, i když je to obojí neuvěřitelná blbost. Filmy tohoto typu jsou prostě dokonalým zabijákem času, který při nich letí rychleji než světlo. Film ve svém průběhu sbíral spoustu plusů, třeba za Toma Feltona, Larse Ulricha nebo soundtrack. ()

borohub odpad!

Co to sakra bylo za pičovinu? Tohle že byla komedie, tak proč jsem v celém filmu postrádal humor? Totální zklamání holt co se dalo čekat od americké komedie kterých je dnešní svět přeplněný. Hrozná nuda ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru