Pařba v Bangkoku

• USA The Hangover Part II (více)

Od Dougovy bláznivé rozlučky se svobodou uplynuly už dva roky. Nyní je na řadě Stu. Jeho nastávající ženou se má stát imigrantka Lauren z Thajska a celá svatba má proběhnout v Bangkoku. Stu si uvědomuje, jaké problémy by při jeho rozlučce mohly nastat, a tak nesouhlasí s účastí divokého Alana. S tím ale nesouhlasí Doug a Phil, a tak tedy na svatbu vyráží celá partička společně. Už při předsvatební večeři dochází k potížím, otec nevěsty řekne Stuovi, že je příliš povrchní a nevýrazný, že takového muže si pro svou dceru opravdu nepředstavoval. Aby zaplašil špatné myšlenky, tak Stu vyrazí s kamarády na pláž k táboráku, což se jeví jako nevinná zábava. Ráno se ale Phil, Stu a Alan probudí ve špinavém hotelovém pokoji v Bangkoku, aniž by si pamatovali jedinou věc z předchozího večera. Jediným z celé party, kdo zůstal, je Doug, který má za úkol krýt kamarády do doby, než se vrátí na svatbu. Stu má na obličeji stejné tetování jako Mike Tyson a Alanova hlava je pro změnu oholená až na kůži. To nejhorší ale teprve přijde. (TV Nova)

Bachy

Mně tenhle styl humoru nic neříká. V podstatě by mi stačil Zach v one man show, ovšem přesto návštěvy kina nelituji, poněvadž můj kamarád zemřel smíchy. ()

LoLaa

Kdybych neviděla jedničku, dala bych minimálně o * víc.. Je to opravdu jak okopírované, jen malinko poupravené.. škoda! Opět vtipné, herecky skvělé, ale už ne originální. Dvakrát se to dalo a líbilo, ale třetí pařbu, tentokrát v Los Angeles, si nejspíš nechám ujít. ()

klerik

Slabšie ako jednotka, pretože ide o variáciu na to isté a okrem prostredia sa toho veľa nezmenilo. Navyše je tu značné ubratie na spáde a scenáristických nápadoch. Stále znesiteľná zábava, ale chystaná trojka bude musieť priniesť niečo originálnejšie, aby zabodovala... ()

SeBig

Možná jsem se trochu zasmál, když jsem na tom byl v kině, ale že bych měl někdy chut to videt znova? Sotva. ()

Chrustyn

Kolem "Pařby ve Vegas" byl ve své době ohromný boom, který však šel mimo mě a film jsem považoval jen za slušně natočenou komedii. Díky ohromným výdělkům si tvůrci řekli, že bude skvělý nápad natočit to samé ještě jednou. Vzali tedy stejnou partu, stejné nápady, stejný příběh a vše dali do drsnějšího prostředí a již dříve absurdní situace udělaly ještě absurdnějšími a hloupějšími. Výsledné hodnocení berte podle toho, jak se vám líbil předchozí díl. Doufám, že "Pařba v Řepnicích" se povede lépe. ()

Crocuta

Komedie která možná nějak super nenadchne, ale rozhodně nenudí a neurazí a nad průměr ji vytáhl především závěrečný fotoset :D. ()

Papekus

Trapné, hloupé, nudné ... Po jedničce jsem se na tento film opravdu těšil (navíc Bangkok mám fakt rád), ale ke konci jsem se fakt musel nutit, abych to dokoukal. ()

mat.ilda odpad!

Viděno omylem, a to doslova, neboť jsem se domnívala, že se jedná o první z řady pochybných pařeb (což se o den později ukázalo být dalším z mých filmových omylů - nedoslovně). Přiznám se, že nejsem vůbec pyšná na svou schopnost pokračovat ve sledování podobných ubohostí víc, jak čtvrt hodiny, a bylo mně hanba hodnotit, nakonec zvítězila obava nad nechtěnou reprízou z důvodu nedostatku paměti a podpůrný fakt, že kromě mé osoby mělo tu čest dalších deset tisíc hodnotících diváků. ()

mcb

Nízká hodnocení nechápu. Všechny řeči o sterilitě, nudě a nulové invenci jdou absolutně mimo. Pařba v Bangkoku je dokonale funkční komedie, která jenom doplácí na to, že už jednou byla natočena. Což v mnohých lidech vyvolává znechucení, jelikož používá stejnou strukturu jako její předchůdce. Je to ale chyba, když všechny gagy výborně fungují a dokáží se sami prodat v rámci rádoby "neinvenčního" pokračování? To ale vůbec neinvenční není. Phillips si hraje se známým konceptem, který zasazuje do špinavého a upoceného prostředí thajské metropole, který dokáže stejně dobře fungovat jako třeskutě vtipná komedie i jako temný (detektivní) thriller. Mnohokrát jsem se na plátně pozastavoval u věcí, které by v jiném filmu působily naprosto opačným dojmem, který z výsledku udělal ještě depresivnější podívanou. Protože ale známe hrdiny, frančízu a víme, že je to komedie, tak se na celé kolo smějeme, i když se vlastně jedná o velmi smutné události. Nehledě na to, že to sranda opravdu je a je lhaní do kapsy nepřiznat, že jste se bavili víc, než u kterékoliv komedie za poslední rok. Gagy ještě víc zatlačily na pilu (i když penisů je až příliš), rozhodně se neopakují a na to režisér přidává pár vyloženě lahůdkových scén (Alanova meditace, opičí dealer, automobilová honička), že se na něj nelze zlobit, stejně jako na celý film. Druhá "Kocovina" tady sice už jednou byla, ale rozhodně není ohraná, jak se o ní tvrdí. ()

lillien

tak minimálně dvě hvězdy za naprosto dokonalé závěrečné fotky, kvůli těm stojí za to tuhle blbinku vidět! pak jedna hvězda třeba za super nápad s thajským tranďákem, zase to celé kousek od vegasu posunuli a mě to fakt bavilo:) no a jednu hvězdu přidávám čistě kvůli mé primitvně hormonální slabosti pro Bradlyho Coopera..pan Všemocný by byl totiž sexy, i kdyby místo opice nosil půl filmu na zádech Jiřinu Švorcovou.. ()

Flego

Ak bola jednotka lepšia štvorka, dvojka je tá horšia. Nevadí mi, že to bolo ako cez kopirák, všetko je aj tak podriadené dobre šľahnutej komédii, pri ktorej sa dá fajn zabaviť. Ak by sa však vypustili srandičky, mohol to byť aj vcelku dobrý thriller... ()

Roman.Ticka

Film přitvrdil a je potvrzením rčení - opakovaný vtip přestává být vtipem. Těch několik gagů spíš ke konci bylo plně v režii two men show - Alana a Monkiho, jejich love story. Ostatní chlapci byli slabým odvarem jedničky, ještě snad vyčníval odpudivě škaredý Cow. Alanovy idiotsko-primitivní reakce a projevy občas pobavily, nejvíc scény v autě: "Oni ji postřelili! Jsem s rozumem v koncích" a ve výtahu: "Nejdřív manki a teď klobouk, může to být ještě horší?!" Může, pokud natočí trojku, skončí patrně celá série ve výrobníku na led. :-Oo. ()

Ivoshek

až na Stua, co si tentokrát užil sex fakt se vším všudy a fórek s prstem, je to prostě jenom okopírovaná, ale mnohem míň vtipná jednčka. "I have a deamon in me" "yes, yes, he has semen in him" "i said deamon" "yeah, sorry. but you also have semen in you, remember?" ()

Jinny

Parta je znovu na tahu a pořád není schopná se poučit. Opakovaný vtip není vtipem. Navíc tahle komedie v drsnosti situací na dost místech překročí míru. ()

honajz

Jednička se mi líbila, i když bylo nutné přetrpět první čtvrthodinu. Ale pak to připomíná detektivku, když pátrají, co se stalo - a kupodivu až na pár drobností je to oddechově vtipné. Ale verze Bangkok je prostě chudičká, nepřináší nic nového, nudná úvodní čtvrthodinka se prodloužila na půlhodinu, a ani to odhalování stop není tentokrát tak podařené, napínavé - a už vůbec ne vtipné. Vlastně v tomto filmu je spíše více wtf momentů, zasmát se dá možná u mnicha na vozíčku a u písničky Alanův svět na lodi. Jinak je to nuda, nuda, nezábavná nuda. Nastavovaná kaše. ()

rikitiki

Připadalo mi to rasistické s vykreslením bělošské nadřazenosti a ten stokrát opakovaný slogan v různých obměnách: „Bangkok už ho nevydá, To víte Bangkok, Co se stane v Bangkoku…“ už mě taky pěkně štval. SHRNUTÍ: Zabijte opici! ()

GigaPudding

Pařbu v Bangkoku jsem viděla dřív než Pařbu ve Vegas, takže jsem rozhodně nešla s očekáváním toho, že by to snad mohla být jen nastavovaná kopírka toho samého a i kdyby jo, tak jsem "to samé" předtím stejně neviděla, takže by mi to určitě nemohlo můj zážitek ovlivnit. Na začátku mi bylo Philem sděleno, že "It happened again" a "This time we really fucked up" a měl opravdu pravdu :). Události v Bangkoku jsou trochu hustší než ty ve Vegas, kde z toho snad ještě všichni měli srandu a hlavně celé to exotické zasazení do thajska tomu dává plno nových možností a pár čistě thajských (to si asi každý dokáže domyslet :)) a je z toho tak nějak víc "detektivka" s rozpomínáním se na předchozí večer v úplně cizím městě a kultuře a mezi spoustou gangsterů a podivných existencí. A taky se vrátí staří známí (pro mě to v té chvíli teda byli noví známí) jako mafián Chow, který tu má výraznější roli než v prvním díle, a další :). Takže Pařba v Bangkoku sice pracuje s tím, že It happened again, ale není to jen laciné omílání toho samého a hlavně jsou tu scény jako třeba když si Alan při meditaci vzpomene na část událostí předchozího večera. Líbilo se mi to teda moc a určitě to není horší než Pařba ve Vegas, i když porovnávat by se mi to moc nechtělo, protože něco se prostě může stát jen ve Vegas a něco je typické výlučně pro Bangkok :). Takže čekám už jen až se v třetím díle bude ženit Alan a určitě se na to ráda podívám :). ()

Kailo

Opakovaný vtip není vtipem. Aspoň to se říká. Hangover part II sice vaří ze stejné vody, ale to neznamená, že by film ztrácel na zábavnosti, ba naopak! 85% ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (více)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (více)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (více)