Pařba v Bangkoku

• USA The Hangover Part II (více)

Od Dougovy bláznivé rozlučky se svobodou uplynuly už dva roky. Nyní je na řadě Stu. Jeho nastávající ženou se má stát imigrantka Lauren z Thajska a celá svatba má proběhnout v Bangkoku. Stu si uvědomuje, jaké problémy by při jeho rozlučce mohly nastat, a tak nesouhlasí s účastí divokého Alana. S tím ale nesouhlasí Doug a Phil, a tak tedy na svatbu vyráží celá partička společně. Už při předsvatební večeři dochází k potížím, otec nevěsty řekne Stuovi, že je příliš povrchní a nevýrazný, že takového muže si pro svou dceru opravdu nepředstavoval. Aby zaplašil špatné myšlenky, tak Stu vyrazí s kamarády na pláž k táboráku, což se jeví jako nevinná zábava. Ráno se ale Phil, Stu a Alan probudí ve špinavém hotelovém pokoji v Bangkoku, aniž by si pamatovali jedinou věc z předchozího večera. Jediným z celé party, kdo zůstal, je Doug, který má za úkol krýt kamarády do doby, než se vrátí na svatbu. Stu má na obličeji stejné tetování jako Mike Tyson a Alanova hlava je pro změnu oholená až na kůži. To nejhorší ale teprve přijde. (TV Nova)

Rattus Rattus

Takřka kopie prvního dílu (doufám, že i poslední), kromě změny v destinaci (Thajsko, které je mnohem lepší než Las Vegas), nic nového, pouze slabý odvar s bídnými hereckými výkony, dialogy a katastrofálním scénářem založeným na principu "Deus ex machina". ()

eraserhead666

Chvílemi stejně trapné, chvílemi stejně hrozně násilně "vtipné", chvílemi stejně zábavné jako předchozí jednička. Ani lepší, ani horší. Vlastně je to lepší o ty Thajky :-). Celkově průměrná tu a tam zábavná komedie. Jen mě baví, jak tady ti, co se jim film líbí více než ostatním komentují spíše jejich komenty než samotný film (larelay, verbal, Bluntman apod.). Já myslel, že se tu komentují filmy, ne prosazuje vlastní "pravda". a názor. ()

SOLOM.

Absolutně jsem netušil, co můžu od toho pokračování čekat. Dá se vůbec ještě něco nového vymyslet, honilo se mi hlavou a tvůrci mně mile překvapili. Dost se zde přitvrdilo, jedna „úchylná scéna“ střídala druhou a já se opět bavil. Finální fotky zase povedené, stejně jako herecké výkony „hlavní trojky“. Každopádně už vím, že nemám v Bangkoku raději navštěvovat bordely, ať nedopadnu jak Ed Helms. Jinak ta opice neměla konkurenci… ()

TheEvilTwin

V první polovině daleko lepší, zábavnější a nahláškovanější než díl první, kdežto ve druhé půlce zase o něco slabší. Výsledkem je pak klasicky vtipná zábava na večer pro široké publikum. Jediné, na čem by mohla série ztroskotat, je stereotypní opakování se stejného nápadu, a tak nezbývá než doufat, že v dalším díle/dílech nedojde tvůrcům fantazie a nesklouznou do propasti nudy a ždímání slávy ze zajetého nápadu. ()

claudel

Druhý díl je zkrátka věrnou kopií jedničky, jen zasazen do jiného města a vtipné scény vyhroceny či otupeny, mně se to líbilo, smál jsem se a bavil se dobře, místy jsem nechápal, proč se v kině nikdo nesměje, ale každý má zkrátka jiný smysl pro humor. Já dávám palec nahoru a chci trojku s Alanovou svatbou, což může být šílená záležitost! ()

Sofia

"It's a bad man's world". V Thajsku jsem zatím ještě nebyla, ale ve srovnání s dvěma kocovinami mi vychází mnohem lépe Las Vegas. Humor druhého dílu je vulgárnější a vynucenější, nejvtipnější byly asi ty fotky na konci. Velké plus je roztomilá opička, mínus prakticky nepřítomný Justin Bartha a spousta mini asijských penisů. Ani si nechci představit, čeho se dočkáme ve třetím pokračování. ()

penylane

Pouze a jen kopie skvělé Pařby ve Vegas. Scénárista si ani nelámal hlavu s novými fóry. Stejný začátek, stejný průběh, stejný konec = velké zklamání. ()

Ilicka

Budu tady parafrázovat polovinu komentářů, ale po svěží jedničce přišlo nevýrazné opakování stejné šablony, jen v atraktivnějších kulisách. ()

ARI50

Hodně spokojeny tak jak s Vegas, Bangkok úžasný prostě tohle zbožňuji, tihle chlápci když něco oslavy tak to je malér a pokud má byt pařba v Evropě budu jen spokojeny. Bangkok tomu dal obrovskou šťávu na trilogii. Opička fajčinelis cigaretos no prostě bomba. ()

kajda.l odpad!

Na okomentování této "komedie" stačí použít jedno jediné slovo, ale rozhodl jsem se být sdílnější a použít slova dvě - Absolutní HUMUS. ()

Bauer

Po výborné komedii Pařba ve Vegas, která vydělala slušnou hromadu peněz, je zde druhý díl s názvem Pařba v Bangkoku. Jednička vydělala, tak proč z nás diváků nevytáhnout další prachy. Jsem docela naštvanej, že jsem za to ty peníze dal. Málokdy se stane, aby druhý díl přečůral jedničku a tento film je toho důkazem. Nic moc vtipného. Dokonce jsem se ani nesmál nahlas, jako u jedničky. Pouhé lehké úsměvy se objevovali na mém obličeji .Dvojka má navíc šíleně pomalu a nudný rozjezd. Něco vtipného se stalo snad až po 15 minutách. Herecké složení zůstalo stejné, což je dobře. Prostředí Bangkoku je určitě zajímavé. Ale to mi nevynahradí to, co jsem čekal. Pořádnou dávku humoru!!! Zach Galifianakis byl pro mě v prvním díle zárukou zábavy. Co scéna s ním, to sranda. Co hláška, to vtip. Tady hraje opravdu jen debila, který není ničím vtipným. Ještě, že jsem měl Kena Jeonga, který byl super! Menší role Paula Giamattiho byla perfektní. Tímto pokračováním mě Todd Phillips zklamal. To už radši Na doraz (mimochodem velmi vtipná záležitost). Jsem velmi zvědav na třetí díl. ()

becki_tu

Druhý díl paření se nese v duchu toho prvního, přičemž to nejlepší přichází zase na konec - a to v podobě fotokoláže u závěrečných titulků. Nenudil jsem se, ale ve srovnání s jedničkou lehce slabší. ()

MeanWhile

Po skvělé jedničce, která byla konečně po dlouhé době na vysoké úrovni jako žánr komedie se objevilo toto, skoro bych řekl "kopie", která mě tedy moc nenadchla. Pár vážně zábavných momentů tam je, ale vážně jen pár. To v jedničce toho bylo mnoho. Filmaři snad měli radši udělat jen první díl a na další se vykašlat. Jestli to dopadne stejně u třetího dílu, který tedy nejspíš bude (už se uvažovalo o trilogii), tak to raději snad nechci ani vidět. Pokud by u tohoto dílu pozapomněli na jedničku a snažili se udělat trošku jiný průběh celého filmu, vypadalo by to určitě lépe. To že si zase jeden z hlavních postav na konci jen tak vyvodí kde "ztracený" je, v jedničce to chápu, ale zde? To ne. ()

luka4615

Druhý díl sice jede podle zavedeného a osvědčeného konceptu výborného prvního dílu, nicméně jeho nesporných kvalit nedosahuje ani zdaleka. Chemie mezi herci tentokrát z nějakého neznámého důvodu nefunguje a většina gagů vyznívá zoufale šroubovaně. Je tedy velká škoda, že The Hangover Part II dopadl takto katastrofálně. „What's the matter, you never do blow before? Sometimes your heart stop, it start up again. Read a book.“ ()

mm13

Objektívne? Len o trochu lepšie než jednotvárny Due Date, doslova opakujúce formulku pôvodného Hangoveru. Ako som sa bavil? No minimálne zo trikrát tak, že ma zabolelo brucho a tiekli slzy. Jasné, vidieť to doma a za inej konštelácie alebo s inými očakávaniami, hodnotím zrejme inak. No aj bez strhujúceho účinku nálady v kinosále a správnej (tej nahlučnejšej) partie okolo seba - pri Due Date boli mimochodom veľmi podobné podmienky - rád som tých magorov videl znova a rád si ich pozriem aj tretí krát. V tom to asi bude. ()

Lucasion

Vlčí smečka je zpátky, aby udělala znovu bordel. Tentokrát v Bangkoku. S tím, že vznikne pokračování úspěšné komedie Pařby ve Vegas se počítalo už od skončení titulků jedničky. Že to bude tak dobré jsem, ale nečekal. Jednička nastavila kvalitu humoru a nečekaných zvratů hodně vysoko. Podobnost s jedničkou nelze vyloučit. Opět tu máme 3 chlapy, co se probudí uprostřed cizího města a nic si nepamatují. ( Na zemi prst, v koupelně opice, oholená hlava a tetování) Každopádně neohrává scény z jedničky což je velmi dobře. A vymýšlí nové zvraty. Nicméně záchodový humor zůstal. Je to stále dobrá opilecká komedie. ( 70 procent ) ()

Sprite

Má to své chybičky, ale dnešní komedie jsou na jedno brdo a tohle je spolu s Pařbou ve Vegas jedna z těch lepších a originálnějších. Byl jsem na to v kině a hodně jsem se nasmál! 85% ()

MonaSax

Co se kurva stalo? To uslyšítě několikrát, ale chvíli potvrá než se to dozvíte, stejně jako v part I. Todd Phillips se snaží šokovat a bavit diváky zároveň, ať už jde o roztomilujou kuřáckou opici nebo o cokoliv jiného. Alan je zase na zabití, i když to myslí dobře. Musím přiznat, že jsem se bavila, ale ne královksy, jako u jedničky, protože to prostě bylo něco nového, ale tohle je přesně jak říká Disk kopie prvního dílu. Už filmem Na doraz dal Todd najevo, že není uplně ve formě, ano tady si trochu polepšil, ale mně neohromil. Určitě přijde i s trojkou, protože tohle téma lidi baví. ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (více)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (více)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (více)