Exotická vložka s medvědem a zajímavé spojenectví Jamieho s Brienne. Jinak v podstatě o ničem. Nebýt postav které máme rádi i neradi, kterým fandíme i nesnášíme, byla by to pekelná nuda. Prostředek třetí série zatím nejslabší ze všech.(13.5.2017)

"Epizoda o ničem." Ne. To zas ne, avšak co se tempa týče, zpomaluje seriál k nepříjemným nížinám. Od rychlosti dračího letu klesl v předchozích dílech k vlčímu běhu. Nyní se nacházíme u pomalému loudání přežraného lva. Přesto nakonec přišel náboj v podobě zuřícího medvěda. Příště méně kecání a více děje prosím. Jinak skvělé. 7,5/10(20.7.2017)

Nebýt kvalitního závěru sedmého dílu, hodnotil bych jen dvěma hvězdičkami, ale za tuto scénu jsem musel jít o něco nahoru, vždyť posledních pár minut bylo zajímavějších než celý zbytek epizody. Už jsem viděl několik částí, které byly postavené na rozhovorech a hodnotil jsem je pozitivně, ale mluvilo se tam k věci. Ve chvíli, kdy je nejdramatičtější pasáží dílu (téměř) monolog Shae o tom, jaký bude její status po Tyrionově svatbě, je něco špatně.(12.12.2017)

Už som sa chystal zhodiť tento diel pod čiernu zem za jeho priemernosť, keď v tom sa 5 minút pred koncom objaví na scéne ten kluk jednoruká Jaime, ktorý ma mimochodom znova utvrdil v tom, že celú 3. sezónu ťahá vlastne sám a ponúkne opäť jednu z nezabudnuteľných scén. No dobre páni tvorcovia, vylízali ste sa ale z toho takto naposledy, nabudúce už tak milosrdný nebudem. Veľmi slabé 4*...(28.7.2016)

• JohnMiller

Vata ako predošlé epizódy, samozrejme až na ten koniec Jaimeho a Brienne, to bolo celkom napínavé a ich vzťah si našiel ku mne, ako skeptickému divákovi, cestu. Príbeh Branna už absolútne nesledujem. Scénky s mučením prostitútkami, majú síce psychický nátlak, ale mňa to už vôbec netankuje. Rovnako ako všade prítomný sex, je mi to úplne ukradnuté.(15.7.2016)