Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Robb Stark a jeho doprovod cestují se zpožděním k rodu Freyů. Jon Sníh, Ygritte a horda Divokých míří do Černého hradu. Margaery má dobrou radu pro Sansu, kterou děsí pomyšlení na svatbu s Tyrionem. Starý Tywin Lannister zjišťuje, že král Joffrey nemá vše pod kontrolou. Armáda Daenerys dorazí k Yunkai. Ser Jorah doporučuje obejít město, jeho dobývání považuje za zbytečné. Melissandra přijíždí do královského přístaviště s Gendrym a prozradí mu o jeho původ. Arya na vlastní pěst uteče, ale spadne do náruče nepřítele. Jaime Lannister míří do královského přístaviště, ale odmítá opustit Brienne. (Česká televize)

(více)

Recenze (19)

Krub 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Epizoda o ničem." Ne. To zas ne, avšak co se tempa týče, zpomaluje seriál k nepříjemným nížinám. Od rychlosti dračího letu klesl v předchozích dílech k vlčímu běhu. Nyní se nacházíme u pomalému loudání přežraného lva. Přesto nakonec přišel náboj v podobě zuřícího medvěda. Příště méně kecání a více děje prosím. Jinak skvělé. 7,5/10 ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Záver v aréne s medveďom parádny, inak sa zase iba vypĺňa stopáž dialógmi a postavy stále riešia to, čo v predchádzajúcej časti a aj v tej predtým. Svetlou výnimkou je potom vyjednávanie o prepustení 200 000 otrokov z jedného orientálneho mesta, tam sa schyľuje k zaujímavým momentom, avšak na tie si budeme musieť ešte počkať. Nižšie hodnotenie je skôr spriemerovanie vzhľadom k epizódam, kde som zaokrúhľoval nahor. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nebýt kvalitního závěru sedmého dílu, hodnotil bych jen dvěma hvězdičkami, ale za tuto scénu jsem musel jít o něco nahoru, vždyť posledních pár minut bylo zajímavějších než celý zbytek epizody. Už jsem viděl několik částí, které byly postavené na rozhovorech a hodnotil jsem je pozitivně, ale mluvilo se tam k věci. Ve chvíli, kdy je nejdramatičtější pasáží dílu (téměř) monolog Shae o tom, jaký bude její status po Tyrionově svatbě, je něco špatně. ()

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Už som sa chystal zhodiť tento diel pod čiernu zem za jeho priemernosť, keď v tom sa 5 minút pred koncom objaví na scéne ten kluk jednoruká Jaime, ktorý ma mimochodom znova utvrdil v tom, že celú 3. sezónu ťahá vlastne sám a ponúkne opäť jednu z nezabudnuteľných scén. No dobre páni tvorcovia, vylízali ste sa ale z toho takto naposledy, nabudúce už tak milosrdný nebudem. Veľmi slabé 4*... ()

JohnMiller 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vata ako predošlé epizódy, samozrejme až na ten koniec Jaimeho a Brienne, to bolo celkom napínavé a ich vzťah si našiel ku mne, ako skeptickému divákovi, cestu. Príbeh Branna už absolútne nesledujem. Scénky s mučením prostitútkami, majú síce psychický nátlak, ale mňa to už vôbec netankuje. Rovnako ako všade prítomný sex, je mi to úplne ukradnuté. ()

Galerie (39)

Reklama

Reklama