• Luk Skywalker
  ****

  Závěrečný souboj má šťávu a nakonec i zvrat (autoři mě dostali a to ne tím, že bych si postavu oblíbil, prostě nečekané). Naivní Sansa konečně začne brát osud do vlastních rukou. Arya se nejspíš směje osudu, vlastně se nedivím, několikrát tak blízko a přitom tak daleko. Daeneris dále vladaří a jeden ptáček Varyse sice dozpíval, ale křídla mu nepolámali, tak může letět dále (což bylo lidské rozhodnutí). Co teď bude s Tyrionem?(20.9.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Děly se věci důležité, ale ty nepodstatné nezůstaly pozadu, proto je pro mě osmá epizoda nevyrovnaná. Začnu od kladných záležitostí, takže nejdříve musím paradoxně pochválit závěr s perfektním soubojem, postava Sansy Stark konečně prochází nějakým vývojem (a nemyslím tím, že je zase o rok starší) a Arya s Ohařem zase jednou dorazili do cíle své cesty. Události kolem Theona/ Smraďocha mě v podstatě nezajímají a rozhovory v tomto dílu byly převážně o ničem, takže tak.(14.12.2017)

 • rollman1
  *****

  Close one...(8.1.2019)

 • Kaka
  *****

  Opět pro změnu dynamičtější díl. Méně povídavý, s podstatnými posuny především v Orlím hnízdě, kde Sansa přestává být malá holčička a konečně začíná chápat hru. Taktická vsuvka s Greyjoyem, dramatické rozhodnutí Daenaris a vrchol v podobě DECHBEROUCÍHO souboje Oberyna s The Mountain, který mi svojí dokonalostí připomněl Hectora vs Achilla, leč tady to bylo ještě okořeněné celebritami v hledišti sledujícími dění a Tyrionem, kterému přímo závisel život na tom, která že strana to vyhraje. Přistihl jsem se fandit Oberynovi tak, jako už dlouho nikomu ne.(20.5.2017)

 • JohnMiller
  ***

  Až na posledných 10 minút celkom nudný diel. Najväčší majster friendzonu dostal od Daenerys padáka kvôli zrade. Väčšieho smoliara som jakživ nevidel. Pobavilo avšak to ostatné ako postup divochov, Hound a Starková či Lord Baelish bolo iba vyplnenie vaty. Avšak počkať si na koniec za to stálo.. Nečakaný zvrat v súboji Hory a Oberyna (Ktorého som si obľúbil aj ja) ma celkom potešil.. Išlo o veľký epický súboj pomsty.(12.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace