Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Do Krtkoměstečka vpadnou nečekaní návštěvníci. Lord Baelish je podroben výslechu. Ramsay se pokusí dokázat otci, že je hoden jeho přízně. O Tyrionově osudu je rozhodnuto. (HBO Europe)

Recenze (28)

pichta 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ďalšie nezmyselné plienenie supraseveranov. Missandei je riadna kosť, čo si všimol j Šedý červ. Peter Bailish je riadne slizký...politik, ale bez Sansy by to nedal. Jorah Mormont bol prezradený, Daenerys to zobrala po svojom.Ramsey Bolton, už nie je Snow. Arya snáď neuvidí svoju rodinu. Krásny boj na konci diel...vskutnu parádny. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tu máme po čase opäť poriadne vyvrcholenie jednej epizódy, záverečný súboj o Tyrionov život má všetko, čo takýto osudový súboj má mať. Ale našťastie nejde len o neho, rovnako aj svedectvo mladej pani je napínavé, i keď sa dalo čakať, ako dopadne. Poteší viacero väčších panoramatických záberov a scén, inými slovami konečne GoT začína spĺňať presne to, čo som do seriálu od začiatku vkladal. ()

Reklama

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět pro změnu dynamičtější díl. Méně povídavý, s podstatnými posuny především v Orlím hnízdě, kde Sansa přestává být malá holčička a konečně začíná chápat hru. Taktická vsuvka s Greyjoyem, dramatické rozhodnutí Daenaris a vrchol v podobě DECHBEROUCÍHO souboje Oberyna s The Mountain, který mi svojí dokonalostí připomněl Hectora vs Achilla, leč tady to bylo ještě okořeněné celebritami v hledišti sledujícími dění a Tyrionem, kterému přímo závisel život na tom, která že strana to vyhraje. Přistihl jsem se fandit Oberynovi tak, jako už dlouho nikomu ne. ()

JohnMiller 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Až na posledných 10 minút celkom nudný diel. Najväčší majster friendzonu dostal od Daenerys padáka kvôli zrade. Väčšieho smoliara som jakživ nevidel. Pobavilo avšak to ostatné ako postup divochov, Hound a Starková či Lord Baelish bolo iba vyplnenie vaty. Avšak počkať si na koniec za to stálo.. Nečakaný zvrat v súboji Hory a Oberyna (Ktorého som si obľúbil aj ja) ma celkom potešil.. Išlo o veľký epický súboj pomsty. ()

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Většina dílu nebyla nijak uchvacující a drobné změny vůči knize byly poměrně rušivé (Beališ mnohem nejistější) a všechny aktuální události jsou prostě knižně podány mnohovrstevnatěji, včetně závěrečného souboje. Ten ovšem i tak stojí za to, i když pro diváka znamená další těžkou zkoušku pro jeho vnímání spravedlnosti (jasně, o tu tady nejde). ()

Galerie (50)

Reklama

Reklama