Na scénu se vrací starý nepřítel. Fialka se setkává se Samovou rodinou. Arya čelí obtížné volbě a Jaime Nejvyššímu vrabčákovi. (HBO Europe)

0verseer

Zbytočne veľa času na môj vkus dostáva Sam, ktorý spolu so svojou vyvolenou tvorí veľmi tragickú dvojicu, na ktorú je vskutku utrpenie sa dlhšie pozerať. Prečo namiesto nich tvorcovia nevenujú viac času zaujímavejším postavám ako Baelish, Bronn alebo Bratstvu bez praporcov, ktoré už vyše 2 sezón úspešne ignorujú? Inak diel nie je zlý, aj keď som sa tešil na boj v Kráľovom prístavisku (a ešte viac by som privítal Jaimeho nápad zahrňujúci Bronna :D), len škoda tej ignorancie niektorých dejových línií ako napr. aj udalostí v Dorne, kde vražda princa Dorana prakticky doposiaľ nemala žiadne následky... ()

Kimkong

Benjen zachraňuje situaci. Samova rodina je velmi přívětivá. Ucupitáná armáda Tyellů úplně k ničemu. Arya má vlastní hlavu. Daenerys si opět upevňuje pozici proslovem. Celkově slabší epizoda bez výrazného posunu vpřed. ()

tynusxxx_

Tenhle díl tedy opravdu nic moc, až na Daenerys, která mi od smrti Droga přišla nezajímavá, konečně se v šesté sérii pomalu ale jistě probouzí a opět si získává mé sympatie. Objevilo se zde spousty starých postav, což je sice fajn, ale na druhou stranu mě jejich dějové linky nebaví (zatím tedy v této epizodě). Celkově mi přišel dnešní díl nezáživný a slabý. ()

mourek10100

Jack Bender je seriálová jistota. Předcházející epizoda se mi líbila o maličko víc, ovšem obsahem je to opět neskutečně natřískaná. Když jsem byl na marathonu páté řady a viděl všechny díly dohromady, tak už to na mě nemělo takový efekt, jako napoprvé, těžko ale říct, jak je možné, že ne že si šestá řada drží svojí laťku, ale pořád neskutečně graduje. Snad nedojde k nějakému pocitu vyhoření, ovšem zatím se k tomu vůbec neschyluje, finální řada bude naprosto monstrózní. ()