Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval. (oficiální text distributora)

rohantvaroh

Wolverin je komiksová postava a podle toho by se měl odehravat i scenář bohužel to se scenáristum moc nepovedlo. Hugh Jackman ho jako obvikle zahral skvěle ale jako komiksoveho fanouška mě sklamalo minimum mutantu a malo akce ve ktere by se mohl Wolverin pořadně vyřádit. ()

vladis069

Obsahuje spoilery! Tohle je, alespoň podle mě, nejlepší komiksový film za posledních pět let! Logan rozhodně trpí lepšími a uvěřitelnějšími démony než Tony Stark (Iron man 3) a akce byla o dost lepší než, v Supermanovi. Celý film je neuvěřitelně aburdní, ale berte ho spíš jako hrané anime. Je to super, je to japonské, jsou tam meče, adamantioví bojovníci, nindžové a samurajské meče. Celé je to dobře natočené, temné a brutální. Dalo by se to přirovnat k Temnému rytíři a Watchmenům. Rozhodně doporučuji! 89%/5*. ()

Tatrysyn

Hrůza hrůz. Přehlídka klišé a zbytečnosti. Po dlouhé době jsem byl hodně smutný z toho, že jsem šel do kina. ()

endrix

Věřím, že jako komiks mohl tenhle příběh vypadat nádherně. Na plátně už to pro mě bylo horší. Zejména závěr mi přišel až příliš umělý. Vadila mi také nejasná motivace některých postav. Wolverin je frajer, ale jen mužné licousy všechno nezachrání. Bavil jsem se, ale na druhé podívání by to nebylo. ()

Trinculo

Od chvíle kdy tři japonští vojáci spáchali na pláži hromadnou sepuku, jsem věděl, že tento film je pro mě ztracený a může bodovat jen v kategorii guilty pleasure. A občas se mu to i trochu povedlo, ale většinou ne. Nejde totiž až na dřeň tam, kde může a ani z té velké řady klišé co používá není schopne vytáhnout maximum. Škoda. ()

kreion

Film za 2 hviezdy, Logan za hviezdičku navyše. Veľmi priemerný film a akosi fádne spracovanie, nuda, nuda, nuda, nuda. Oplatí sa pozrieť iba kvôli Wolverinovi, ktorého som si zamiloval už za čias kresleného seriálu. 3/5 Videl v IMAX 2D ()

Hiruma

Wolverin je žánrová jednohubka, kde vo svete mutantov vám chýbajú mutanti, čo mňa ako nadšenca rôznych schopností nepotešilo. Celkový dojem je kladný, len príbeh je jednoduchý miestami až príliš, ale nemôžem byť až taký náročný, veď je to komixová adaptácia. Nechcem tým zhadzovať komixy, no pri takýchto filmoch je ten príbeh akurát. Na záver len tri slová: Japonsko, Mariko a Kuzuri . ()

sokor3

Na tento film jsem šel s velkými obavami, ale během pár minut se mé obavy rozplynuly. Film mě velice příjemně překvapil, nebylo to tolik přehnané jako Origins, který se vážně moc nepovedl (obzvláště ta odpornost, co udělali s Deadpoolem). Rozhodně si u mě napravili reputaci a už se těším na další film s Wolverinem. ()

carlos.s

na tento film jsem šel poněkud ve skeptické náladě. Říkám si, že je celkem zbytečný už druhý x-men film, který zahrnuje pouze wolverina. Co takhle natočit třeba X-men: Xavier? Určitě by na to nešlo tolik lidí kvůli tomu, že by tam nebyl Hugh Jackman, ale byla by to alespoň změna. Jinak když už jsme u Jackmana, tak jeho výkony byly excelentní. Trochu mi připadá (a není to jen můj názor), že čím je starší, tím jako wolverine podává lepší výkony. Děj tohoto více jak dvouhodinového filmu bych však dokázal shrnout během deseti vteřin, jelikož byl značně hektický, jednoduchý a o ničem. ()

Ernedar

Pro začátek je to lepší než Origins: Wolverine. Co musím vytknout filmu určitě je neslaný nemastný soundtrack, který o sobě dal znát až při koncových titulcích. Některé scény a obraty byly jak z blbé telenovely - poznali jste je dopředu. Občas přehnané efekty filmu moc nepřidali. Ovšem... Konečně se Wolverinovi někdo podíval do hlavy a neměl ho jen za loutku a ikonu X-Men. Co se ovšem povedlo a minimálně proto tento kousek stojí za to, je útok na Nagasaki jadernou bombou. Chápu zlé jazyky. Není to úplně ideální "Dobrá" scéna. Ale v tomhle filmu je udělaná nad míru dobře. Wolverinovi v hlavní roli se nedá nic vytknout. V několika scénách je na něm velmi dobře vidět jaké zvíře v něm třímá a co je schopen s ním udělat... Každopádně to není snímek, co by Vás přikoval do židle a chtěli by jste na něj znovu. ()

pavla.o

Hugh Jackman se snad jako Wolverine narodil. Uplně s postavou splynul a uplně mě trhá srdce, že herec narozdíl od charakteru stárne a jednou s touhle postavou prostě bude muset skončit. Tenhle film se, co se týče kvality, podobá více První třídě, než starým X-menům. A pro mě to bylo velké plus. Líbil se mi nejenom příběh, protože tenhle motiv se prostě jednou musel zpracovat, ale hlavně vedlejší postavy, především Yukio. Ta byla prostě roztomilá. Jinak viděno ve 3D a doporučuju! ()

Aiwy

Tak tohle jsem nečekal. Po pochybném traileru jsem velice překvapený a rád můžu říct, že KONEČNĚ jsem letos viděl film který by mě potěšil. Byl by to superman nebýt hlavní kamerou GoPRO, ale... jak je sakra možné, že tohle točil stejný kameraman? A já na něj nadával .. Snyder za to může a ten jeho drsňák-styl! Kruci.. No co tady mám vychválit víc? Naprosto boží scénář který počítá narozdíl od konkurentů z Marvelu i s nějakou tou vážností a naprosto vypiplanou Loganovou milostnou (zá)pletkou. Nebo snad Hugh Jackmana v super kulturistické kondici, nebo skvělou japonským stylem říznutou hudbou? Akční ninja souboje? Nebo ostatní herce kterým tu roli můžu prostě věřit (zdravím velké oči Amy Adams .. snažila se marně). Všechny "přirozeně hezké" japonky a vůbec pozoruhodně originální příběh. No a potitulková scéna? Neřeknu co tam je ;) ... nejlepší film léta (pro mě osobně). ()

veverysiak

Výborný posun je jeden z hlavných dôvodov, prečo táto séria neupadá, dokonca tejto časti neublížila ani takmer absolútna absencia toho základného a zásadného, pre čo vznikla a stále úspešne žije, a síce prapodivných mutantov, atraktívne prostredie krajiny vychádzajúceho slnka s ich unikátnou kultúrou a zvykmi príbeh určite oživilo, svišťanie samurajských mečov už také originálne nie je, ale scéna na rýchlovlaku je úžasná, takže 85%. ()

kenedicek

Je mi smutno. Čekala jsem od tohoto filmu něco trochu víc než jen takový předvídatelný příběh plný bitek, které jsme už viděli dříve a hlášek, které jsme již také slyšeli. V podstatě nic mě na tom filmu nepřekvapilo. Nehledě na to, že Wolverine se mi do Japonska tedy vůbec nehodí. Jako kdyby se filmaři spolu domluvili a když už opravdu neví kudy z nudy, tak to vezmou právě do této země (viz Rychle a zběsile). Škoda jen, že se na tuto úroveň snížili i filmaři Wolverina. Jen a pouze díky Hughovi jsem ochotná tomuto filmu dát 2* a i to je bohužel s tak odřenýma ušima, které by ani Wolverinova schopnost regenerace již uzdravit nedokázala. PS: Vzkaz pro filmaře: Prosím pěkně už nic netočte, nejlepší byla jednička a všechno tohle ostatní stojí za sterou belu! ()

Elassar

První kino zklamání roku (snad i poslední). Co napsat? Jackman táhne tento film a za něj ty dvě, ale jinak...Krok vedle. Souhlas s komentářem uživatele Douglas. ()

HouseFan

Tohle mě opravdu zklamalo. A myslím si, že každý kdo má ze všech X-MEN'ů nejraději Wolverina na tom byl stejně. Všichni si nejspíš kladou tutéž otázku, : "Kam se poděl ten Logan, kterého známe?" Většina celého filmu je totiž jedno velké klišé a Logan je tu za zdrcence a citlivku, nikoli za hláškujícího frajera. Jednoduše řečeno po X-MEN ORIGINS: WOLVERINE je tohle prostě zklamání (i přesto, že nám tvůrci říkají, že má jít o samostatný film). Musím sice snímku přiznat pár opravdu pěkných chvil, ale většinou šlo jen o pár minut (souboj Wolverina s nindži). Hugh Jackman se s postavou dokázal již dokonale zžít a byla obrovská škoda, že mu dali tak málo prostoru to ukázat. Mrzí mě, podle mého názoru, přemrštěné hodnocení na ČSFD a fanouškům Wolverina tenhle film nedoporučuji. ()

Tomik00

Čekal jsem od tohoto filmu více. Tento film byl pro mne spíše velkým zklamáním. Zdál se mi zbytečně dlouhý, předvídatelný a nesmyslný. Škoda toho zpackaného finále na konci filmu! ()

gezper

Spíše zklamání, určite by si jeden z nejvýraznějších X-men), možná ten "nej" (do toho počitaje obsazení Jackmanem, zasloužil lepši filmek. Jednotku Origins jsem ještě neviděl (ostuda? lenost? chci vůbec?), tak nevím, zda je to posun k lepšímu či horšímu. Ale až na pár výjimek (několik scén ze začátku, vlaková poté; postava Yukio) mě to nechytlo. Scénář vysloveně slabý. To se pak může Jackman snažit sebevíc .. [50%] ()

wick

Celkem zklamání...z toho, že mi film připomínal spíše nějakou kriminálku s účastí Yakuzy. snaha o psychologizaci Logana nevyznívá tak špatně a akční scény zejména na střeše rychlovlaku jsou vynikající, ale celkové vyznění slabší než u X-menů. Závěrečná scéna vypadala jak nepoužité záběry z Pacific Rimu. ()

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

24.05.2014

Opustit projekt těsně před natáčením je v Hollywoodu nezvyklé, ne však nemožné. Darren Aronofsky takhle nechal na holičkách Wolverinea, Guillermo del Toro se vzdal režie Hobita... a podobně těžké… (více)

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

18.03.2014

Už za dva měsíce se Hugh Jackman posedmé vrátí do role věčně nabroušeného samotáře Wolverinea. Učiní tak v epickém crossoveru X-Men: Budoucí minulost, kde se o osud světa poperou mladé i staré verze… (více)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

07.12.2013

Režisér Bryan Singer přes Twitter oznámil: „X-Men: Apocalypse očekávejte 27. května 2016“. Nic víc, ale to prozatím stačí. Znamená to, že studio Fox chce pokračovat v rozjeté sérii a režisérem bude… (více)