Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Merkin

Až na pár světlých momentů jde o příliš bezobsažnou a velice lacinou věc. Jedna hvězdička za JEJÍ a JEHO a druhá za nejlepší antireklamu(antireklama taky reklama) v historii, o kterou se postaral Justin Timberlake sám na sebe... ()

raven

Prekvapujuco zabavne. Cameron Diaz velmi nemusim, ale v tato postava jej sadla. Je vidno, ze vsetci si natacanie uzivali, co mierne pridava priemernemu filmu. Skoda nie velmi podarenych titulkov, pri ktorych vela vtipnych narazok a slovnych hraciek zanikne... Prijena, pozeratelna komedia, ktoru si pokojne niekedy pozriem este raz... Twilight :D ()

showxman

Skoro čtyřicítka Cameron je stále slušná kobra, což předvádí ve všech šatičkách a modelech, ale zejména v mycí scéně. Musím říct, že kdyby se role zhostil někdo míň sexy a roli tělocvikáře neztvárnil "Marshall", tak bych si tento odpočinkový film určitě nepustil. Kdo má náladu na něco opravdu nenáročné u čeho se čas od času zasměje anebo ten, kdo chce vidět Cameron hulit, ať si pustí tento film. ()

fantasmic

Prekvapujúco celkom zábavná komédia. A to najmä vďaka hercom. Musím uznať, že Diaz perfektne sadne úloha zlatokopky a Timberlakovi zase ide ten mierne pripečený učiteľ. Pre mňa dosť milé prekvapenie, škoda len toho "romantického" happy-endu. ()

Earl10

Příliš prostý příběh a totálně průměrná režie srážejí film tak, že si na něj za měsíc málokdo vzpomene. Celkem krátká stopáž, alespoň zachraňuje celkovej dojem. Co se týče obsazení, tak tam je to v pořádku. Nejzajímavěji napsanou postavou je ta Timberlakova, i když si s ní místy nevěděl rady. Další snímek, kterej neurazí, ale po druhý ho vážně vidět nepotřebuju! [viděl v kině] [50%] ()

joshula

Bohužel ani teď nevím jaká vlastně byla pointa... Pobavit? Ukázat dobro? Malý přerod učitelky a vystřízlivění na konci není bohužel nic nového. Nejlepší byl malý outsider ve třídě učitelky. ()

Hanys_

S odřenýma ušima to na ty 3 hvězdy ještě dosáhne, hlavně proto, že Cameron je really hot i ve 40, Segel neskutečný sympaťák a Timberlake neurazí v žádném filmu (ikdyž kluk jeden nezbedná zase musel zpívat...) 5/10 ()

dopita

Tak trochu nestandartní učitelka je ta Elizabeth. Hulí trávu, chlastá, krade, na výuku kašle a jediný co ji zajímá je to, kde by sehnala co nejvíc peněz na vysněnou plastiku svých malých kůzlat, aby pak klofla ňákýho zazobance, sekla s prací a užívala si života. Pěkně to má šikula vymyšlený. Jenže sehnat tolik peněz není jen tak a navíc po ní jde Amy, kolegyně učitelka, která je jejím pravým opakem (slušná, věčně usměvavá, žáky milující, neustále pozitivně naladěná...) a které se vůbec nelíbí její styl výuky. Zkažená úča je z těch filmů, které jsou velmi nekorektní. Hlavní hrdinka je pěkná mrcha, což zvlášť vynikne, když vykonává povolání učitelky. Na můj vkus je ale titulní Elizabeth, hlavně v první polovině filmu, až moc velká svině a celé to zavání přespříliš vyhrocenou karikaturou. Druhá půlka filmu je už o něco lepší, bže se Elizabeth občas zachová skoro normálně. Nicméně udělá taky jeden kolosální podvod, aniž by se v ní hnula špetka svědomí (evidentně žádný nemá). Film dopadne nestandartně, což se mi docela líbilo. Cameron Diazové role vyloženě sedla, ostatní jsou jen do počtu. Dodal bych snad jen to, že ve škole jsem v řadách učitelů narazil na kdejakou figurku, ale na tuhle úču nikdo z nich neměl... ()

bloodline

Poviem na rovinu - Cameron Diaz by som nevystál ani v rade na gin s tonikom a od Bad Teacher som očakával asi takú "kvalitnú" zábavu ako od pána Trošky oscarovú drámu. Čo sa to diali za divy, keď som sa prichytil ako ma "to" baví a dokonca nebola núdza o smiech. Pri pohľade na Cameron miestami praskalo zrkadlo v izbe, ale inak po dlhej dobe niečo, čo ma s ňou skutočne bavilo. Veľká škoda hluchých miest, ktoré tlmili výrazne vyvinutú zábavu, mohla to byť jazda ako sa patrí. Spokojnosť predčila ne/očakávania a dávam úctyhodných 3 a pol* a tringelt navyše, Cameron POSTUPUJEŠ! :) ()

Ilhan

Jason Segel zachraňuje co se dá, na druhou stranu asi nejotravnější a nejhorší role Justina Timberlakea. ()

Kovaja

Bezkonkurenční oddechovka!!!Diazka má šmrnc jako prase,totálně mi zamotala hlavu.Konečně ukázala že umí zahrát i zvrhlou mršku:-))Bože!!!Moc jí to seklo:-))) ()

rapstorm

Asi tak, žádná sláva. Charakter Diaz: drzá, líná .... učitelka jako ona by byla vyhozena hned po prvním týdnu. Stále jsem čekal na nějaké komediální momenty, ale takřka žádné nepřišli. ()

Ebon

Cameron se lacině žene za silikonovýma kozama... Humor je přímo uměrný dnešní době, občas se směju, občas mi to přijde infantilní. Pro mě až přehnaně sexuální, třeba díky závěrečnému tělocvikářovu "háčku".. ()

Crackonosc

Nic převratnýho, ale jako pohodovej film na zabití půldruhý hodiny to nemůže ublížit. Sympatický je, že z toho nestříkaj žádný poselství ani moudra, ale je to opravdu jen čistá zábava. Pravda, smál jsem se jen párkrát, ale i tak jsem si užil každou scénu s Jasonem Segelem (zastiňuje všechny kolem sebe) a obě minuty, kdy je na plátně Cameronin spolubydlící. A když už jsem u tý Cameron Diaz, k dobru musím přičíst, že Zkažená úča je po dlouhý době film, ve kterym mě neštvala. ()

iampatrik

60% Prakticky vše stojí a padá na Cameron Diaz, ta si naštěstí ze sebe umí udělat srandu a tuto nenáročnou komedii utáhne s pomocí ostatních učitelů v čele se Segelem a Timberlakem. Pokud člověk překousne trochu nereálnou učitelku a fungování školy (i když v dnešní době je možné vše), nevadí mu klasický "tupý" americký humor, může se příjemně hodinu a půl bavit. ()

Rendiss

Opravdu špatná, nevtipná a nevkusná zhovadilost. Cameron se do týhle role totálně nehodí. Jedinej vtipnej člověk v celym filmu byl Jason Segel a to asi tak jednou až dvakrát. Nuda, debilita a ještě jednou nuda. Už dlouho jsem se u filmu takhle nenudil. Hodinu a půl jedno a to samý dokoolečka, dokola a jinak nic. Pěknej konec, leda hovno, zavřel bych Diazovou, až by zčernala. ()

Neotom

Velmi zajímavý námět. Jenže co je to platné, když scénář mi připadá být spíchnutý horkou jehlou? Bohužel ani Cameron Diaz jsem nikdy neměl příliš v oblibě (a její vizáž už taky není žádná sláva), po herecké stránce ovšem statečně táhne snímek vpřed Jason Segel. Spíše podprůměrná komedie, škoda. 45% ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní