Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Jerris008

Neotřelá originální komedie, u které sice člověk neprodělává záchvaty smíchu, ale má celkem velkou šanci se příjemně bavit celý film. ()

FortKnox

Zkažený film o zkažené Cameron, tak trochu jiný tip komedie než se teď běžně točí. Děj je dosti bláznivý a dopředu nevíte co bude v dalším střihu. Na jedno podívaní v podvečer ideální. ()

habertek

Konečně po dlouhé době pořádná komedie!!! I když mě poněkud zklamala ta trapná klišé, která se tam sem tam objevila, ale to už je hold americký styl. Jinak Cameron Diaz se role chopila skvěle, řekl bych, že jí role padla jako ušitá a poslední dobou se stává mou oblíbenou herečkou....Justin a Jason byli taky skvělí! 95% ()

vitac.

"Okay if the young generation doesn’t get into opera then guess what, no more opera, an art form has died. If opera goes away we’re fucked!” Příjemná komedie, člověk se u toho pravda smíchy úplně nezalamuje, ale trošku se culí prakticky pořád. Výhodou je celkem neodhadnutelný a jakž takž originální děj. Plus dávám i za Judas Priest, dokonce dvakrát. Thomas Lennon tu má také tradičně kvalitní postavu (s kovovým stolem:)) Tři a půl, k pěknému večeru s vínem jen a jen doporučuji. ()

Eilem

Neviem akym nedopatrenim tento film s tak slabym scenarom a vobec vsetkym dostal zvucnejsie mena snad len preto aby zarobil aspon nieco .. na druhej strane tazko povedat preco sa pre toto rozhodli herci ako Cameron Diaz alebo Justin Timberlake ...fakt slabota ... dej klasicky strasne citatelny , keby bol aspon klasicky ale aspon dobre prejaveny ale ani to nie ... nejake lepsie chvilky tam boli ale celkovo pod priemerom 4/10 ()

Karlos1893

No od filmů s Diaz nic extra neočekávám a tohle byla její klasická nuda. Vtipnejch momentů tam moc nebylo, zápletka nudná, když to už nkdy neuvidím, přežiju to. ()

gicous

Jednoznačně 100% za postavu Cameron Diaz, které byla role zkažené a vypočítavé mrchy ušitá na míru až do posledního stehu. Tvůrcům se taky povedl zásah do černého s obsazením Justina Timberlake, jehož postava jakoby přilětěla na Zemi z jiné galaxie. Ostatní postavy jsou jenom křoví, které posouvají děj kupředu. Tenhle film je určitě příjemné překvapení, hlavně díky tomu jak nabourává zaběhnuté hollywoodské klišé, a taky díky Cameron Diaz, která je vzrušující a sexy v každém záběru filmu, a je jedno jestli je spitá do němoty nebo zhulená na sračku. ()

KateW

Zkažená úča je krásný příklad americké romantické komedie, ovšem s netypickým americkým koncem. Cameron Diaz zde zazářila a role se chopila jako správná zlatokopka a navíc skvěle zahrála onu "zkaženou úču". Justina Timberlaka a jeho sex-appeal zastínil úchvatný a vtipný Jason Segel. Přestože Jason Segel hraje v Jak jsem poznal vaši matku "uťáplého" manžílka, který by se pro svou ženu rozkrájel, a Justin Timberlake je v reálném světě považován za idol, v tomto filmu si role zcela prohodili. Timberlake vystupuje jako jednoduchý učitel, který učí díky tomu, že měl bohaté rodiče a ti mu koupili titul a nyní učí jen protože ho nudí počítání rodinných zlaťáků. Segel hraje inteligentního, nenuceně vtipného sympaťáka, se kterým by šla na rande nejedna učitelka, ať už zkažená či nikoli. Tento film doporučuji pokud si chcete odpočinout a zasmát se jednoduššímu humoru. Jak už bývá zvykem u podobných snímků, konec je předvídatelný, ale možná vás potěší, že v tomto snímku není až tolik typický. ()

Hatred

Nesnáším filmy, které celé stojí na kladných hrdinech, nemám rád filmy, které stojí na záporných hrdinech, jež postupem filmu prozřívají a na konci se změní na kladné, mám rád filmy, jako je tenhle. Cameron Diaz je drsná učitelka, která si jde tvrdě za svým, je pořád stejná svině a pořád krutě vtipná. Kdo si potrpí na romantické komedie s morálním poučením, měl by se tomuhle filmu vyhýbat, tato nekorektní a morálně zvrácená komedie by mu mohla nabourat růžový stereotyp. ()

Astinas

Tak dlouho jsem se nezasmál. Příběh o učitelce, která je lačná po penězích a později i po větším dekoltu... zatím jsem nic podobnýho neviděl, i když je to zvláštní, protože takovejch slečen přibývá extra moc každý den. Zvláštní vidět Cameron, jako zápornou postavu, která hulí a pije, k tomu se dobře oblíká a všem se tak nějak vysmívá. Bylo to zvláštní... ale vtipné. Bavil mě Justin s jeho přitroublým pohledem a bavil mě ironický Jason. Skutečně výborná komedie s velice dobrými momenty. PS: učitelku, která si říká veverka, byla nechutně na probuzení fackou z infantilnosti a nadutosti. ()

Ashukamun

Cameron nijak zvlášť nemusím, ale tohle zahrála dobře. Jason Segel - skvělý jako vždy, tahle role mu sedla víc než v HIMYM :) Jinak nic moc...vždycky je to loterie...bud narazim na dobrou komedii nebo tohle...a tím "tohle" myslím trapný americký humor, naprosto předvídatelný děj a celková dementní představa o tom jak se špatní lidé mění v hodné, úžasné a oblíbené...OMG ()

Mykhaluu

Nechutnost v mnoha detailech i celku osobnosti Zlatokopky! :) V podstatě však film funguje docela solidně. To i přes to, že u Cameron mám chvílemi obavu, že vypustí repliku Jokera z Batmana! Ale ten krutý nespravedlivý konec mě solidně znechutil... SPOILER: Byť Marshallovi jsem to přál! :) Ale nemám rád špatné konce, kde dobro nevítězí... :) ()

ikilledjenny

Předvídatelná, přesto mírně nadprůměrná komedie. Cameron Diaz je sexy, Timberlake mi nesedl a Jason Segel je sympaťák. Pobavila jsem se, a to jsem od toho podle hodnocení nic neočekávala. Vtipy celkem ucházející, prostě taková oddechovka. ()

Horxus

92 minut jsem si ťukala na čelo a říkala si, do čeho se to Timberlake proboha pustil. Až do teď jsem ho měla za docela seriózního herce, ale po tomhle… vtipy nejsou vtipné, děj není vůbec zajímavý, deti neumějí hrát a Lucy Punch je tak příšerně otravná, až jsem měla chuť jí dát přes pysk. Ne, tohle určitě není můj šálek čaje. ()

Wecfarien odpad!

I když je nějaký film příliš strašný, snažím se ho dokoukat z jakési nepochopitelné slušnosti. Tohle se nedalo, vážně. Pitomost děje ve mně veškeré zbytky dokoukávací slušnosti potlačila. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní