Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

juta

Nebyl to jeden ucelený film, který jsem očekával, ale bylo tu hned několik různých příběhů a díky tomu se tu mohlo objevit tolik velkých hvězd a i hodně mých nej. Některé části byly fakt parádní. Dost mě pobavily. Samozřejmě že tu byly i slabší chvíle, ale zasmál jsem se několikrát, takže to nebylo tak špatný. ()

heyda

Už se asi opakuju, ale nesnáším fekální humor (sraní, chcaní, blití a podobně). Nejlepší část celého filmu je ta ústřední, kdy kluci hledají Movie 43, té bych klidně dal 5 hvězd. Jednotlivé krátké povídky se však pohybují mezi odpadem a úplnou žumpou televizní zábavy, celkový dojem pak definitivně zabíjí závěrečná parodie na Méďu, kterého nemám rád ani v originále. Mé hodnocení = 20% a doporučuju se této kravině vyhnout. ()

ScarPoul

Film má neskutočne dementný ústredný príbeh okolo, ktorého sa vytvárajú epizódky, pochybných vtipov a dementných postáv. Nejaká štruktúra je tým pádom spochybniteľná. Samotné scénky sú viac menej podarené, ale buď sú to len fragmenty vtipov, ktoré neobsahujú okrem prvého nápadu nič pamätné, alebo sú príšerne nevyužité. Pritom niektoré mali skutočne nábeh na to aby boli vtipné - superhrdinovia, prvá menštruácia, Truth or Dare a hlavne rozprávkové bytosti versus dvojka s Dukes of Hazzard. Movie 43 nie je originálny ale na druhú stranu je pozerateľný. Nie je to silená paródia, skôr to považujem za experiment, ktorý nevyšiel. Niekedy je menej naozaj viac. Ale vidieť toľko hereckých hviezd pokope sa zase nevidí a mám taký pocit, že pre všetkých to bola veľká zábava. Poznám aj väčšie filmové prúsery. Samozrejme hodnota filmu je úplne nulová. Ale nemám taký pocit, že to chcelo rozosmiať masy. ()

Rex Mundi

Je mi jasné, že toto nemôže mať dobré hodnotenie a väčšinu ľudí to musí znechutiť. Ono to vlastne je nechutný film plný absurdného humoru za hranicou dobrého vkusu - ale odkedy si Hugh Jackman zložil šál z krku, nemohla som sa prestať smiať a pritom v šoku otvárať ústa... "toto ne!" ako sa u nás slangovo hovorí a človek sa pritom dusí smiechom. Niektoré epizódky boli slabšie ako iné, ale mňa to na tie 3* pobavilo. V humore znesiem celkom dosť a Movie 43 potvrdil, že ešte stále mám výdrž ;-) ()

Jordan

víťaž v kategórii najstupídnejší film roka. atlas filmového nevkusu. pevne dúfam, že to bude rekordman na tohtoročných zlatých malinách. za pozornosť stojí plasticky len hugh jackman s guľami pod bradou, inak nič... maximálne tak ešte gerar butler ako brati leprikoni, niektoré momenty superhrdinského speed datingu, niektoré momenty rande halle berry (cicka v guakamole) a menštruujúca moretzová... zvyšok nudný, podpriemerný, neoriginálny a miestami (deti v automatoch, reklama na tampóny) tristne plagiátorský! ()

• George Clooney odmítl hrát sebe samého v části, která by byla o tom, jak se mu nedaří sbalit holku. (Cheeker)
  • Film nebyl promítán pro kritiky. (Cheeker)