One Man Show

(pořad)

Tohle je ta největší SHOW na českém internetu! Nic podobného tady nikdy nebylo. Internetový diktátor Kazma Kazmitch společně se svou bandou zlosynů dobývá svět. (Stream.cz)

Satan

Dřív záleželo na hostovi. Nová éra je ale skvěle promyšlená a prezentovaná mystifikace, která posouvá hranice a královsky baví. ()

kingik

Nejednou si soudný člověk pomyslí, jestli ten "slavný" Kazma vlastně fakt něco umí. Jestli je to provokatér, (úmyslný) blb, pozér, chvástal, erotoman, kokot, trapák a výčet toho, co by mohl být, by byl jistě úctyhodný. Stejně by se tím nic podstatného nezměnilo. Kazma Kazmič, jak si obsedantně říká, by zůstal stále tím "pochybným" moderátorem ze Streamu, který tam, zřejmě z čiré nudy, zaplácne i splácne desetiminutovku se známou osobností. Důležité je poznání, že se z toho "randevous" vlastně divák nic nedozví a je to v podstatě celé o píčovinách. Ano, Kazma to shodí do své mimořádně osobité roviny, kdy ho vlastně nebaví vést tradičně upjatý rozhovor o pracovních i kariérních úspěších pozvaného hosta, ale že zkrátka a dobře musí neustále pičovat. Jeho vlastně ani odpovědi nebaví, na běžném formátu rozhovoru jeho pořad nestaví. Je to vše posazené do roviny antitalk-show, do které jde každý host na vlastní nebezpečí. Kazmova síla je v cílené provokaci, ostatně v tom je kadet, a nic si nenalhávejme, každý čeká, co se ve studiu, případně mimo něj, posere, co hodí Kazma přes"hranu" a tím pádem vzrůstá šance, že host je vyveden z míry, a v tom lepším případě se naštve, v tom horším odejde. Moderátor přesně ví, jak zapůsobit, avšak občas tlačí poměrně méně přizpůsobivého hosta až moc křečovitě do kouta. Výsledkem je třeba i nevtip, což v Kazmově případě není žádný problém. Je neochvějně přesvědčen, že je za každou cenu vtipný. Dost záleží, kdo mu do studia přijde. Pokud je to někdo hodně respektovaný, je s Kazmou poněkud zle, protože ten se rozmýšlí, jestli takového váženého hosta rozhodit a znemožnit. Tím vznikají poměrně nudné díly, které dohromady nic zvláštního nepřinesou. Pak je však kategorie kontroverzních a nebo nějakým způsobem zajímavých hostů. A to je přesně Kazmova parketa. V tu chvíli se z něj stává nezvladatelný živel, který má jediný cíl a to dostat "vypečeného hosta do úzkých, vypreparovat ho, tímto tahem se většinou k divákům dostane nějaký výborný díl, který fakt baví. Kazma zřejmě nikdy nepřejde práh svého stream působiště, a pokud zůstane ve formě a nebude ze sebe dělat vědomého trapáka, ale trapáka, co umí pobavit, tak je jeho moderátorská disciplína tou hlavní atrakcí na show pouti. 60% ()

JosefGruber

Jednotlivé díly jsou dosti nevyrovnané. Některé jsou nudné a občas až trapné, u jiných se naopak řežu smíchy. Takže volím zlatou střední cestu. 3* ()

Kothy

Kazmův zábavný pořad na Streamu. Má tam celkem zajímavé hosty. V současné době se pořad posunul na úplně jinou úroveň... Díl se Šmajdou byl jeden z nej. "Šmajda počuvaj ma. Čo máš na seba najdrahšie?" :D ()

Jirka_Šč

Znám jen Carryho a Prostřeno. Málo, ale značně profesionální věci. Kdybych si mohl být jistý, že Kazma není pouze tváří, ale taky to všechno sám vymýšlí a řídí (v tomto biznise není jisté nic), dal bych i maximum. ()

SOLOM.

Kazma byl svého času neskutečný čurák (nebo se tak spíš sám choval), ale postupem času jsem si ho docela oblíbil. Začal na sobě makat, jeho práce má i určitý smysl (alespoň někdy) a to nepočítám jen jeho provokaci s pořadem Prostřeno. Dokáže ze sebe i z druhých dělat idiota, ale umí i pobavit a kdo chce, bude ho sledovat pravidelně. Kdo nechce, tak na něj sere… ()

luka4615

Stará Kazmova show byla odpadem českého internetu, nicméně nová generace OMS už má mnohem lepší renomé. Jsem ohromen, kolik kreativity a nadšení do všech těch "pranků" vkládá. Skvělá práce! PS: Zatím poslední epizoda OMS z pořadu "Prostřeno" patří prozatím k těm nejlepším! ()

Handle

Spíše slabší 3*, ale lhal bych, kdybych řekl, že se upřímně nezasměju! :) jsou samozřejmě i horší díly, ale snažím se soustředit jenom na to lepší, co mi daný pořad přinese... Neříkám, že je to kdo ví co, ale na druhou stranu zase nemůžu říct, že mě tento humor nesedí. To už je pak na každým... ()

jerry12

90%. Jeden z nejzajímavějších (a nutno říct, že celosvětově unikátních) konceptů televizní tvorby, který v sobě kombinuje vysokou úroveň zábavy, často fascinující nápady a ještě více fascinující realizace, ale zároveň i jakousi filantropickou hodnotu, která sice není primárním produktem, ale cesta, která k ní vede, je téměř vždy velmi obdivuhodná a odvážná. Druh reality show, který můžu. Kamil Bartošek navíc jako osobnost, která (i navzdory tomu, že už dávno nejde o one man show v jeho původním smyslu) celou show táhne (i ideově), je i přes jeho pózu bohéma Kazmy extrémně zajímavým archetypem. ()

BoPo

Na YouTube a na všetky možné miesta, kde sa dá umiestniť vlastné video sa každý boží deň valí nová a nová halda blogov či show pre jedného verného diváka-autora. Sú plné krásnych ľudských bytostí bez právnej spôsobilosti, ktoré majú neovládateľnú potrebu zdielať a ešte väčšiu túžbu po tom byť milovaní, mať pozornosť a čítať komentáre akí sú úžasní, skvelí, dokonalí. No a Kazma to ako jeden z mála dokázal. Získal pozornosť. Samozrejme, "aféra" s Rytmusom ho posunula do popredia, no mne najviac v pamäti utkveli Indy a Tyč. Potom Tarra White, ktorá si zakladá na tom, že je jedna z najväčších k*rev v ČR. No a samozrejme Ewa Farná, ktorá si naopak zakladá na tom, že je panna, abstinentka, nekuřačka, nepoužíva vulgarizmy, lebo ona je predsa presne taká, ako jej desaťročné fanynky. To dá predsa rozum. Dobre som sa pobavil. Ďakujem Kazmo Kazmiči. Inak je však väčšina dielov o p*či. ()

PauloZ

Skvělý pořad, který baví, nenudí, je originální, nezávislý, neni načechraný a uhlazený... To nejlepší na streamu! Host dělá hodně, ale jako celek kvalita :) PS: V poslední době to celé jaksi upadlo a z Kazmi se stává neumírněná "celebrita". ()

Paxxx.cz

Po Fenoménu a Nekecej třetí nejlepší pořad na streamu. Je to docela sranda a moderátor se zde hodí daleko více než-li Hejma na pořad Rap'n'news... ()

kolda1990

Hodnotím 2.řadu a jeho videa např. s Justinem Beabrem a pak hlavně s dílem o prostřenu, které nemělo chybu.Ten chlap má opravdu nápady a odvahu před kterou člověk musí smeknout. ()

slunicko2

Tourettův syndrom a Prostřeno. 1) Viděl jsem jen díl o Prostřeno, pěkné._____ 2) Neškodilo by tento tým poslat na zasedání vlády. ()

easaque

+3* bohužel tady není tento pořad dělený na série, protože 2.generací (jak je to nazváno na oficiálních stránkách) přichází velký zlom a od roku 2016 jsou Kazmovi akce promyšlené a propracované. Starší díly jsou téměř nesledovatelné, takže v průměru k dnešnímu dni by to bylo za všechny maximálně hvězdička. Já však tady teď hodnotím jen ty novější z posledních dvou let, kdy už je tato reality show zajímavá, vtipná a provokativní zároveň. Prostě Kazma uzrál jako víno a jeho team umí připravit kvalitní pořad, který doplňují prostřihy z natáčení jako Making of.. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()