Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SHI-SHA
  ****

  Perfektní komedie se sympatickou ústřední trojicí, z níž vyniká hlavně Jack Black. Zmíněná trojice se snaží vyhrát zajímavou soutěž - cílem je během jednoho kalendářního roku vidět co nejvíce druhů ptáků. Owen Wilson je několikanásobný šampion a držitel světového rekordu, John Cleese je nudící se businessman a Jack je jen snílek který se snaží splnit si sen. Možná ptačí téma nezní zrovna lákavě, přesto se nudit nebude, už jen kvůli krásným severoamerickým panoramatům.(16.5.2012)

 • FFilipCZ
  ***

  Bohužel nejsem zrovna prvotřídní "ptákofil" aby mě tato komedie nějako významněji zasáhla. Avšak Jack Black a spol. se celkem hodně snaží mě tento snímek zpříjemnit. A taaak jsem se těšil na Jima Parsonse a nakonec tam byl pouze ve dvou kraťoučkých scénkách. No na oddechovku dobré, ale pro mne slabé 3*.(3.12.2012)

 • Radiq
  *

  To by člověk nevěřil, co jsou ještě schopní v tom Hollywoodu vymyslet. Natočit film o ametérskejch ornitolozích je docela psycho nápad, ale udělat ho vtipnej, to by potřebovalo víc dobrejch nápadů. Moc se smát u toho nedalo, i když kdyby se některy scény víc vyšperkovaly, možná by se i dalo. Ale bohužel, u tohohle filmu jsem si pořád řikal, co je to za divny lidi a za divnou honbu za ptákama. Akorát by mě zajimalo, jestli takoví lidi-blázni fakt existujou.(7.2.2015)

 • venison
  ***

  Příjemná a milá komedie o závislácích na koníčku "ptáčkaření".. V podstatě si pod hlavním tématem můžete představit jakýkoliv koníček.. Propírají se tu hlavně otázky přátelství, rodiny, poctivosti, posedlosti a především je to film o splněných snech.. Fajn oddychovka, ze které si zhola nic neodnesete..(14.4.2013)

 • 3n3my
  ***

  Je minimálne na zamyslenie, z čoho ešte Američani dokážu spraviť komédiu. Pri tomto chabom pokuse opäť chýba logika, humoru je poskromne, no a pri takomto námete sa viac ako pýta viacej dobrodružných scén. Viac ako o súťažení a pozorovaní vtákov je to o vzťahoch, čiže skôr rodinný film s niekoľkými peknými zábermi prírody.(20.3.2012)

 • - Název hudebního CD Stevea Martina je "Rare Bird Alert". V The Ellen DeGeneres Show řekl, že se nechal inspirovat při natáčení v Kanadě. Pomocí tohoto upozornění (Rare Bird Alert) se mohou ostatní pozorovatelé ptáků dozvědět, kde se nachází vzácní ptáci. (phoebess)

 • - Chyba v českém dabingu. Stu Preissler (Steve Martin) nazve ptáka, kterého vidí z lanovky,"raven", což je v překladu "krkavec". A krkavec velký (corvus corax) je také v záběru. V českém dabingu jej ale Stu Preissler označí za havrana. (Prochy38)

 • - Během produkce byli s filmem spojování také Steve Carell a Dustin Hoffman. (oje)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace