Doktorka z Dixie - Série 2 (série)

Komedie / Drama

USA, 2012–2013, 14 h 50 min

Tvůrci:

Leila Gerstein

Rachel Bilson, Jaime King, Cress Williams, Wilson Bethel, Tim Matheson, Scott Porter, Golden Brooks, Kaitlyn Black, Mary Page Keller, Charles Robinson, Reginald VelJohnson, Claudia Lee, Brandi Burkhardt, Ross Philips, Saundra McClain, Mallory Moye, John Eric Bentley, Armelia McQueen, Esther Scott, Colin Bryant, Amy Ferguson, McKaley Miller, John Marshall Jones, Dawn Didawick, Charlotte Graham, Laura Bell Bundy, Rich McDonald, Christopher Curry, Kim Robillard, Joe Massingill, Schuyler Fisk, Steven M. Porter, Stephen Bishop, Connie Ray, Megan Ferguson, Kelen Coleman, Alyshia Ochse, Michele Nordin, Mircea Monroe, McKayla Maroney, Peter Mackenzie, JoBeth Williams, Matt Lowe, Ilene Graff, Eric Pierpoint, David de Lautour, Mace Coronel, Carla Renata, Billy Snow, Travis Van Winkle, Hunter Jackson, Kerry O'Malley, Lindsey Van Horn, Tiffany Daniels, Debra Jo Rupp, Matt Oberg, Ryan Gaul, Alan Autry, Deborah Lacey, Corey Brown, Yorke Fryer, Charlotte Newhouse, Raymond Lee, Dillan Arrick, James Morosini, Adam Wilson, Bayne Gibby, Alexandria DeBerry, Maya Erskine, Matt Hobby, Kevin Sheridan, Bill Parks, Rob Huebel, Ursula Burton, Daryl Crittenden, Sam Schweikert, Bonita Friedericy, Nicolette Robinson, Amrapali Ambegaokar, Ewan Chung, Devon Ogden

Komentáře uživatelů k sérii (1)

2. série je už celá krásně zabydlená a spokojená, zatímco cliffhanger té první byl ještě o tom, že Zoe nás všechny překvapila svým románkem s Wadem, tak teď už si hrají na dvojité rande s Georgem a jeho polovičkou. A taky je tu rozkošná situace mezi Lemon, Lavonem a nejsladší AnnaBeth na celém světě.(9.1.2019)