Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

danny79

Raid 1 jsem nevidel, takze nemohu porovnavat, ale mohu rice, ze to je poradna řežba. Bitky jsou husty - ve smyslu toho, kolik maji ucastniku, a ze jsou zajimave a drsne. Bohuzel obcas nepusobi prilis realisticky a je videt jak jsou bojove sceny predehrane. A scenar zase klopyta na logice a smysluplnosti pocinani hlavniho hradiny. Stopaz by mohla byt kratsi a urcite postavy jsou ve filmu navic. Nicmene dej ma spad, bavi a akcnich scen je dostatek, a i pres urcite vytky film hodne bavi. ()

FrankZabak

Nikdy jsem nemusel tyhle mlátičky žlutých trpaslíků a když jsem dostal doporučení shlédnout tenhle film,tak jsem si říkal,že mě ani nehne. Jenže nuda udělala svoje a tak jsem dal na doporučení a sakra jsem udělal dobře. Musím uznat,že film má výborný příběh a člověka do filmu vtáhne. Výborná kamera a hudba to jen graduje k fámoznímu finále,kde si z nich hlavní hrdina udělá dobrý den. Doufejme,že se odhodlají udělat pokračování,ale je pravda,že je co překonávat :-) ()

Felsenberg

Podle mě slabý a zbytečný film. Podle mých zkušeností z armády členové speciálních jednotek nejsou filosofové, ale především zabijáci. Navíc oprávněnost a smysluplnost podobných akcí v cizích státech světa, kdy pro záchranu jedné osoby tito borci zabijí spoustu nevinných osob, je velmi sporná. Proto podobní hoši radši nemyslí a střílí. Howgh ()

Seiby1

Totální porno. Už dlouho jsem nebyl tak zhnusenej a zároveň tak nadšenej. Postavy jsou uvěřitelné a postupné představování villainů a nasledně jejich zabití ubervillainem je skvělé. Scénář je skvělý. Myslím, že většinu detailů jsem pochytil, ale radši to ještě nechám na druhou projekci. Určitě bych měl dávat větší pozornost asijské kinematografii. Jediné, co mě zarazilo, že v celé Indonésii je snad jenom jedna brokovnice, ale tím líp. Řekl bych, že Neo by měl, co dělat. 90% ()

eRGeBe

Přišlo mi to o dost slabší jako minulý "díl". Jedná se o volné pokračování, opět je zde plno akce, brutality a bojových scén. Sem tam se snaží hrát na city, jenže to moc nevyšlo, spíše je to na škodu. Scénář se moc nepovedl, místy mi to přišlo jako náhodně poslepované scény. Avšak velký plus dávám za bojové scény. I když, zajímalo by mě jestli by byl člověk schopen přežít tolik ran co hlavní hrdina. Celý film moc s realitou nekoresponduje, nicméně se na to dívat dá a místy je to i dost zábava. za mě 60%. ()

mdf

Asi trošku lepší,než jednička,propracovanější souboje i akční scény.Prostě řežba se vším všudy. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Ne... Končím!" Hlavní hrdina z předchozího filmu jde do utajení. Je to tedy propracovanější, což znamená, že je tam hodně dialogů. Proto plný počet dát nemohu, protože ze 150 minut je 60 minut breptání. Kdyby byla celková stopáž aspoň o 30 minut kratší, tak tomu dám plný počet jako jedničce. Je tam spoustu bojových scén, které mají styl. Od bitky v autě z toho přímo čiší testosteron, takže je to velmi důstojné pokračování. - 80%. ()

Johny203

Zatiaľ čo jednotka mala úplne jednoduchý príbeh tak dvojka sa snaží pomaly o epický príbeh ale u mňa to nefunguje a veľmi z toho cítiť Béčkovosť. Pri tomto filme ale o príbeh nejde, ide o AKCIU, a tá tu samozrejme je. Počet akčných scén prekračuje číslo desať a sú naozaj pôsobivé, aj keď tá najlepšia (väzenský dvor), je podobne ako v jednotke, už v prvej tretine. Prekvapivé je že sa tu vracia Yayan Ruhian. Teraz ale hrá úplne inú postavu a jeho scény, celkovo asi tri, pôsobia že sú do filmu nasilu vložené len aby tam bol. Každopádne akčná klasika. ()

JIRKKA

Mám rád akční filmy a tady, stejně jako v jedničce, jsou výborné bojové scény. Iko Uwais je sympaťák, akorát je to až moc velká řezničina, zase. ()

F_Sanchez

Za mně lepší než jednička. Choreografie soubojů je stále úchvatná a filmu jednoznačně prospělo, že se neodehrává na jednom místě. Jistě podobných příběhů byly natočeny tři prdele, film je značně klišoidní, co se týká děje, ale i přes zabijáckou délku film nenudí, ba naopak. Zajímavá byla i japonská kulturní vložka, zejména neotřelé použití basebalového míčku a co ta kočka zvládla se dvěma kladívky, z toho by se orosil i Béda Trávníček. Scénu bitky v kuchyni, zejména tu část s karambity, považuju za jednu z nejlepších v akčních filmech vůbec. ()

Pimburger

Film je to dobrý, ale na mě až moc intelektuálně pojatý. The Night comes for us se mi líbilo mnohem víc. Ale ani tady v důsledku nechybí skvělé souboje a to je to, co od toho očekávám, takže za čtyři s otočkou. ()

Warrior

Akčnejšie, šialenejšie a lepšie ako prvý Riad. Konečne je vizuál trochu farebný a nie je šedý ako v predošlej časti. Gareth posunul choreografiu zas na ďalší level, no teraz dokonca zamakal aj na príbehu a dokazuje, že nie je len akčný režisér. Preto to je aj celkom dlhé a má to kopu dialógov, ktoré niekoho môžu nudiť, no mne perfektne sadli. Iko Uwais zas epický vo svojej postave a ja ho mám veľmi rád. Akčné scény sú doslova dychberúce. Dokonca tu sú lepšie aj krvavé efekty, ktoré tvoria vynikajúcu brutalitu. Film, ktorý niekedy pridám do top 10, no potrebujem na to ešte trochu času. 100% ()

pistabaci

Godfather po indonézsku? No možno to znie hlúpo ale táto akčná gangsterka je naozaj podarené pokračovanie. Síce záporák s paličkou je totálny kriplácky keket a ten mladík u kerého Iko tajne pracuje, je tiež katastrofálny, ale inak to je riadna šupa. Každá bitka má grády, drsnosť a síce v prvej polke máme iba dve bitky a iba jediná (väzenský dvor) vyzerá dobre, tak potom to chytí grif a krvi je tam jak zo svine. Možno, že príbeh je trošku pokurvenejší ako v jedničke, ale to nevadí lebo akcia je masakrálna a záverečný one by one súboj v kuchyni, boha tak to je žranica. ()

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou