agentmiky

Infiltrátor si podle mě zasluhuje daleko lepší hodnocení než zdejších dvaasedmdesát procent. Před zhlédnutím bych si netroufal říct, že by mě takový film normálně svým zpracováním mohl totálně odrovnat, ale toho přesně tento snímek docílil. Nedávno jsem viděl od Furmana Obhájce, a tak jsem si musel pustit další jeho výtvor. Atmosféra osmdesátek je skvěle vytvořená, nepřišlo mi to vůbec umělé, ba právě naopak z toho vanula opravdová realita tehdejší doby. V hlavní roli Bryan Cranston, který by za takový výkon zasloužil zlatou sošku. Ono celkově herci zde byli perfektní, nikdo nepřehrával, všichni se zhostili svých daných rolí výborně. Bylo neuvěřitelné sledovat, čím si opravdový agent musel projít. V některých chvílích jsem už opravdu nedokázal pochopit, jak jen ten člověk dokázal udržet kamennou tvář a na vše tak rychle reagoval bez sebemenšího zaváhání. Za to nemůžu jinak než smeknout. Akčních scén tady pár sice je, ale je to hlavně o dialozích. Nejlepšími momenty filmu jsou bezesporu ty chvíle, při kterých byl hlavní hrdina málem prozrazen (vím to, protože z nich šel mráz po zádech a člověk si uvědomoval to nepříjemné napětí ve vzduchu, které se mohlo zničehonic změnit v totální masakr). Jeden z nejlepších počinů tohoto roku. Za mě dávám 90 % ()

vyfuk

Infiltrátor není špatný film, ale není ani nějak extrémně dobrý. Asi největším trnem v oku je to, že i když film pojednává o něčem zajímavém, tak alespoň mně to přijde jako houpání se sem a tam. Nějaký zjišťování informací tady. Nějaké to napráskání zde. Člověku z toho po pár minutách začne jít hlava kolem. Asi hlavní důvod, proč jsem vlastně na toto vůbec koukal byla touha vidět v nějaké té další roli Bryana Cranstona. Ale to už podle mě dopadlo mnohem více Proč právě on? a nebo All the Way. To jsou filmy, co bez pochyby stojí za zmínku. ()

kaylin

Bryan Cranston zase dokazuje, jak je velkým hercem a jak dovede svými schopnostmi ohromit. V první chvíli jsem mu jeho postavu vůbec nevěřil, ale stačilo, aby příběh trochu plynul, a všechno bylo jinak. Je zde jasnou hvězdou, ale nestrhává na sebe nutně pozornost, je hvězdou pro příběh, který bohužel ke konci vyznívá trochu obyčejně. ()

Santino7

Z mojej strany v podstate ešte len prvé vážnejšie stretnutie (myslím tým v hlavnej roli) s herectvom Bryana Cranstona, ktorý je momentálne (určite najmä vďaka obrovskému úspechu seriálu Breaking Bad) pomerne žiadaným hollywoodskym "tovarom". Nuž a musím skonštatovať, že to nedopadlo nijak výnimočne. Nedovolím si tvrdiť, že je hercom nadhodnoteným (to vôbec), avšak konkrétne týmto výkonom ma priveľmi nepresvedčil. Iste, do veľkej miery za to pravdepodobne môže aj celková štylizácia či výstavba stvárňovanej postavy, no pripadal mi tu skrátka ako totálne nezaujímavý "sraľo" s takmer nulovou charizmou, ktorý takýmto spôsobom nemal absolútne žiadnu šancu utiahnuť daný film (a už vôbec nie ukradnúť si ho pre seba). Navyše mi tam ani typologicky absolútne nesadol, prišiel mi na danú rolu tak akosi primoc starý (podobný pocit som mal napríklad aj pri filme Bugsy pri obsadení Warrena Beattyho do titulnej role, ten ma však dokázal presvedčiť svojim skvelým hereckým výkonom, a tým obhájiť svoju účasť, tu sa však nič také žiaľ nekonalo). Aby som sa ale neprávom vo svojom komentári nevenoval len jemu samotnému, pravda je taká, že film celkovo nebol nič moc, celé to bolo také čiastočne nezaujímavé, zle podané, dosť často i vyložene nudné. Ono v podstate asi nič nefungovalo stopercentne, snáď okrem zvládnutej dobovosti (to sa však pri takom rozpočte sluší a patrí), a možno pár drsných momentov. Inak však slabotka, či už po stránke obsahovej, atmosférou, dynamikou, obyčajný priemer. Nuž a nemôžem si pomôcť ale vzhľadom na zvolenú tématiku by som čakal skrátka oveľa-oveľa viac. Len veľmi slabučký odvar seriálového Narcos, taký čajík. Nijak špeciálne neodporúčam ale tak na druhej strane, nie je to zas ani žiadne fiasko (hoc očakávania boli rozhodne ďaleko vyššie, a teda v konečnom dôsledku je to sklamanie ako hrom). 55% ()

necisty

Začátek byl slabší a děj byl strašně zvláštně opisován. Všechno to asi klidně mohlo být na celý seriál, ale tady mi to přišlo, že některé věci vyřešili až moc jednoduše. Každopádně závěr mě přesvědčil. Ale jak je možné, že i největší záporáci byli zavřeni třeba na maximálně 15 let, už jsou nejspíš dávno venku a nevyřídili si to s nimi? ()

• Film se odehrává v roce 1985 a na jedné prodejně lze vidět logo „Lotto“. Loterii bylo možné na Floridě poprvé vsadit až v roce 1988. (vojacekr)
  • Když Bob Mazur (Bryan Cranston) slaví s manželkou v restauraci výročí, stěžují si, že dostali špatná místa, protože neměli rezervaci. Přitom ale měli objednaný dort i s blahopřáním. (Milan25)
  • Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r. 1978). (kellne)