Romantický seriál Druhý dych je príbehom o neúplných rodinách, ktoré prežili veľkú stratu a musia hľadať spôsob, ako toto chýbajúce miesto vo svojom živote zaplniť. Ako však začať odznova, keď ste prišli o životnú lásku? Ako nerozbiť krehké vzťahy, keď zodpovednosť leží na vašich pleciach?  Úspešný architekt Daniel sa stará o rodinu, firmu a malú dcérku. Dva roky po smrti manželky musí svoj život znovu stavať od základov. Ako každý človek má právo milovať a byť milovaný a vyplniť miesto milovanej manželky inou ženou.
Malá Barborka vie, ktorá je pre ňu a pre ocka tá pravá. Ako dieťa inštinktívne cíti to, čo dospelý Daniel rozumom popiera. A tak Daniel a Anna bojujú s vnútornými prekážkami, ktoré im bránia priznať si, čo k sebe cítia. Keď pochopia, že k sebe patria, Barborke sa splní sen - konečne sú rodina. Ich chvíľkové šťastie ale ohrozuje zlo, ktoré s láskou a dôverou narába ako s vecou. Neprajníci v snahe dosiahnuť svoje egoistické ciele neváhajú použiť akékoľvek prostriedky, aby dosiahli svoj cieľ a zničili hodnoty, ktoré sami nie sú schopní dosiahnuť – lásku, morálku a šťastie. Neostáva iné, len dúfať, že úprimnosť a dôvera bude silnejšia... Než tie najhoršie mafiánske praktiky! (TV Nova)

RockChick odpad!

... jsem se normálně přistihla, že během čekání na Prostřeno! na to přepínám a kochám se neomezenou demencí tvůrců. Coooool.... ()

AdamesWWE

[5/10] V rámci slovenskej tvorby pozerateľný seriál s obstojnými hercami a priemerným scenárom. Veľká snaha, no výsledok je bohužial iba priemerný. ()

Paity

Jednu hvězdu za snahu otevřít téma neúplných rodin, kterých je v našem bývalém společném státě stále více. ()

Asmodin odpad!

Bože další telenovela... to snad byla lepší Esmeralda ;oP nebo Dallas? Kam se to hrabe na českou Ulici, tam aspoň herci vypadají jako lidi. Opravdu nechápu, kde se na takovýhle seriály berou nápady. ()

Marina111

A je za nami ďalší štandardný seriálový pokus o prilákanie čo najväčšieho počtu divákov za čo možno najmenší peniaz. I keď, vzhľadom na lokality, kde sa dej odohráva, tentoraz si tvorcovia siahli hlbšie do vrecka - žeby to nejako pomohlo, to zas nie, ale nechcem byť zase raz typicky cynická a úprimná, ako pri hlúpostiach typu Panelák či Ordinácia som, pretože predsa len, hoci tento seriál dych nevyrazí ani nezastaví, predsa len je neporovnateľne lepší i kvalitnejší ako spomenuté seriály (nie žeby tie nasadili látku veľmi vysoko, preto berte v tejto súvisloti slovo "kvalita" s rezervou). A veď si to povedzme na rovinu - ak už musia tunajší diváci sledovať drístiky kde on a ona bojujú proti všetkému a všetkým aby mohli byť oni, nech to je aspoň v slovenskom šate ... Aj keď aj o pôvodnosti scenára by sa dalo polemizovať ... ()

gonga odpad!

Stopercentny shit, korunovaný zcela pekelným českým dabingem. Tv ZNova opět atakuje dno televizní zábavy. ()

BazzoxCZ odpad!

Nesimpatické a herecky nudné výkony od herců které bych i já a to si troufám říct strčil do kapsy (toto si můžé říct každý z vás jelikož emoce a napětí po celou dobu seriálu na bode 0) ()

Wallis3 odpad!

Tak tupost z tohoto přímo čiší. Absolutně přehrávající neherci, ani jedna uvěřitelná role... A to přehršle záběrů na ty rádoby významné pohledy, no to by se člověk zpissingoval smíchy! ()

Eilean Donan

Z tých desiatich minút (čo som videla) som vypozerala a odpozerala: omnoho lepšia kamera (aj keď sem-tam neefektívna), hudobný podmaz, herecké výkony - všetko v porovnaní s Nevinnými. Ktovie, čo by som ešte zachytila, keby som pozerala dlhšie, ale stále to nestačí na hviezdičkové hodnotenie. Či áno? ()

bubblebobble

Dopozerané. Prvé diely ešte OK. Potom už to bolo slabšie a potom už som prestal sledovať úplne. Ale nebola to až taká katastrofa. ()

neimed

Kym Seherezada si do posledneho dielu udrzala vsetky svoje postavy, tie nase nekonecne serialy (ba skor telenovely) na svojom konci najdu uplne ine obsadenie. Nech sa teda serialu dari... Ale kde na jeho konci bude Minichova, Mikulcik, ci Svarinska? Davno v uplne inom projekte. Predpokladam tiez, ze v dost podobnom. :D ()

renoarko

Po pár vzhliadnutých sériach Paneláku som sa zaprisahávala, že už sa nenechám obalamutiť nejakým rýdzo slovenským seriálom podobne zameraného typa. Ale čo čert nechcel, raz som sa jeden večer nudila a sadla som si k čarovnej krabičke a vzhliadla som jeden diel. A výsledok? K čarovnej krabičke sadám pravidelne a nadávam na tú bloňďavú potvoru Andreu, že je suka riadna. Žeby slovenská seriálová tvorba chytila Druhý dych? ()

Clockwooork odpad!

Zase jsem byl svědkem něčeho nechutně podivného. Ještě se mi třesou ruce. Kdo měl to štěstí a neshlédl, vyvarujte se!! ()

PedroPo odpad!

Ten odpad není za kvalitu původního slovenského originálu, tam by se totiž nějaká ta hvězdička mohla najít, ten odpad je ocenění pro toho diletanta, co nechal zaplatit ČESKÝ dabing SLOVENSKÉMU seriálu. Z těch všech chvil co jsem z něho viděl totiž ani jednou neseděla slovenská pusa na to, co ta česká říkala. Vážně by mě zajímalo, koho tahle genialita napadla a jestli za to byl pak poprávu od Andruška na Barandově vykopnutej. Nedivím se, že to pak Nova stáhla a přestala vysílat - protože na tomhle urvat sledovanost (navíc ještě o prázdninách) by určitě nezvládl ani Železný ve svých zlatých časech. ()

xenopus odpad!

Doopravdy na tohle někdo může koukat? Svět se v pr*** obrací... Stačí jeden díl, aby člověk věděl, na čem je. Jo a proč se dabuje slovenština? Když už nic jiného, můžou se mladí, co si s tímhle jazykem ještě moc netykají, něco přiučit. Ani tento možná jediný legitimní důvod proč by se na to dalo koukat, nezůstal... To i ta reklama na dámské vložky co běží během reklamy uprostřed mi přijde lepší... Ble. ()