poster

Zombieland (TV film)

Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Horor

USA, 2013, 28 min

Režie:

Eli Craig

Scénář:

Rhett Reese

Zvuk:

Todd Beckett

Scénografie:

Eric Weiler

Kostýmy:

Peggy Stamper
(další profese)
 • Němi
  ***

  Ne tak špatné, jak vyhrožoval trailer (a plakát). Sice vůbec ne "filmové", očividně levné, zrežírované na úrovni fanmadu a s velkou várkou hloupých fórů, ale na ty hloupé vychází i slušné množství velmi dobrých, místy ještě lepších... Béčkoví náhradníci hlavní čtyřky už v pilotu působí celkem sympaticky a snad by jim to i dohromady mohlo časem pěkně klapat, pokud tedy seriál nedojde brzkého konce (což si myslím, že se stane, ale byla by to škoda - černější humor zalitý krví je vždy vítán).(21.4.2013)

 • JohnCZ
  ***

  Mohlo to být fakt dobré, potenciál byl v pilotu rozhodně vidět. Mám rád černý humor a mám rád chodící mrtvoláky. Skřípe snad akorát obsazení, které je pochopitelně oproti filmu mnohem slabší, ale to by se časem mohlo poddat. Škoda, že se pravděpodobně Zombieland ničeho více jak pilotního dílu nedočká, takhle není moc co hodnotit.(17.5.2013)

 • Mr.Husts
  *

  Kterou narušenou hlavu napadlo místo dvojky udělat seriál s jinejma hercema a totálně tím zazdít původní charaktery? Nic co ve filmu fungovalo a bylo tak kouzelné tady nefunguje. Totální trapnost s nesympatickejma ksichtama. Díky bohu si to uvědomilo víc lidí a po pillotu je dílko odsouzeno do sraček s tím, že další díly díky bohu nebudou. Snad se tvůrci vzpamatují, vezmou původní herce a udělají pořádnou dvojku :)(15.5.2013)

 • bartias
  **

  Liza Simpson sice ve 24. sérii Simpsonových správně podotýká, že žijeme ve zlatém věku výjimečně dobře napsaných a natočených seriálů. Zombieland na pokračování od Amazonu je ale perfektním příkladem toho, jak se seriály dělat nemají. Tohle je laciná vykrádačka něčeho, co jako film fungovalo - a co by fungovalo i jako seriál, kdyby se na tom typicky "televizně" nešetřilo jako za starých časů. Absurdní úvod ještě stihne pobavit. Pak už nezbývá než doufat, že Amazon do dalších dílů radši nepůjde.(13.5.2013)

 • zipacna
  ****

  Oba hlavní mužští herci jsou mi nesympatičtí, ale humor v pilotní epizodě mi dobře sedl. Rozhodně chci koukat i dále. Walking Dead mě přestalo bavit někdy během druhé sezóny, když se zasekli na té farmě, zde snad bude alespoň dobrá zábava. (EDIT: Ano, tomuhle se říká long-running TV series :) - Zapíchli to hned po pilotu. Škoda.)(26.4.2013)

 • - Seriál si objednala společnost Amazon a první díl odvysílala na svých stránkách zdarma. Jeho smyslem bylo, aby sami diváci určili, zda chtějí další díly. (Cheeker)

 • - Pilotní díl seriálu seriálu mezi fanoušky slušně řečeno neuspěl, a tak se Amazon rozhodl nepokračovat ve výrobě dalších dílů. Rhett Reese, scenárista pilotního dílu, prohlásil na Twitteru: "Náš seriál nedostane od Amazonu zelenou. Je to pro všechny z nás smutná zpráva. Nikdy však nepochopím všechnu tu nenávist od skalních fanoušků Zombieland filmu. Uspěli jste s vaší nenávistí a díky ní byl seriál zrušen. Každopádně, my jsme do toho dali vše, a na naši práci jsme patřičně hrdí." (Dlee)

 • - Ani jeden z herců z původního filmu Zombieland (2009) se v seriálu neobjevil. (stLukaz)