Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Čtyři přeživší zabíjejí zombie a hledají místo, kterému by mohli říkat domov. Alespoň mají jeden druhého. (LUKICKK)

Recenze (36)

Mr.Husts 

všechny recenze uživatele

Kterou narušenou hlavu napadlo místo dvojky udělat seriál s jinejma hercema a totálně tím zazdít původní charaktery? Nic co ve filmu fungovalo a bylo tak kouzelné tady nefunguje. Totální trapnost s nesympatickejma ksichtama. Díky bohu si to uvědomilo víc lidí a po pillotu je dílko odsouzeno do sraček s tím, že další díly díky bohu nebudou. Snad se tvůrci vzpamatují, vezmou původní herce a udělají pořádnou dvojku :) ()

S3MIR 

všechny recenze uživatele

Za pilot dve hviezdy. Potencial tam je, ale cely stab od hercov az po rezisera sa musia poriadne vyhecovat, lebo okrem Talahasee som nikomu neveril ani len to,ze sa vobec o nejake hranie snazia a od scenaristov k tomu tiez velku pomoc nedostali. Takze ak si dalsie casti vybojuje,uvidime.Zatial velmi rozpacite. ()

Reklama

mosnak odpad!

všechny recenze uživatele

Jelikož miluji původní film,tak tento seriál na mě působí jako červená na býka! Kdyby alespoň zvolili jiné postavy,tak neřeknu. Ale oni vymění původní vynikající herce za televizní ksichty a jedeme dál. Tak to teda né vy scénaristické hovada. Všechno špatně! Akorát mě tím nasrali. A mimochodem ten co nahradil Woodyho Harrelsona je katastrofální neherec!!! - 0% ()

bartias 

všechny recenze uživatele

Liza Simpson sice ve 24. sérii Simpsonových správně podotýká, že žijeme ve zlatém věku výjimečně dobře napsaných a natočených seriálů. Zombieland na pokračování od Amazonu je ale perfektním příkladem toho, jak se seriály dělat nemají. Tohle je laciná vykrádačka něčeho, co jako film fungovalo - a co by fungovalo i jako seriál, kdyby se na tom typicky "televizně" nešetřilo jako za starých časů. Absurdní úvod ještě stihne pobavit. Pak už nezbývá než doufat, že Amazon do dalších dílů radši nepůjde. ()

sir-dave odpad!

všechny recenze uživatele

Jsem rád, že Amazon tento seriál zařízli po nepovedeném pilotu. Film se mi líbil ale tohle je otřesné. Zůstala pouze jména postav (herci, kteří je nahradili byli strašní) a různé grify původního Zombieland. Partička tady hledala přeživší a když je našla, takj zemřeli - toť vše.. (hodnocení za 1. díl - konec) ()

Galerie (8)

Zajímavosti (4)

  • Pilotní díl seriálu seriálu mezi fanoušky slušně řečeno neuspěl, a tak se Amazon rozhodl nepokračovat ve výrobě dalších dílů. Rhett Reese, scenárista pilotního dílu, prohlásil na Twitteru: "Náš seriál nedostane od Amazonu zelenou. Je to pro všechny z nás smutná zpráva. Nikdy však nepochopím všechnu tu nenávist od skalních fanoušků Zombieland filmu. Uspěli jste s vaší nenávistí a díky ní byl seriál zrušen. Každopádně, my jsme do toho dali vše, a na naši práci jsme patřičně hrdí." (Dlee)
  • Seriál si objednala společnost Amazon a první díl odvysílala na svých stránkách zdarma. Jeho smyslem bylo, aby sami diváci určili, zda chtějí další díly. (Cheeker)
  • Ani jeden z herců z původního filmu Zombieland (2009) se v seriálu neobjevil. (stLukaz)

Reklama

Reklama