Reklama

Reklama

Zombieland

(TV film)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Horor
USA, 2013, 28 min

Obsahy(1)

Čtyři přeživší zabíjejí zombie a hledají místo, kterému by mohli říkat domov. Alespoň mají jeden druhého. (LUKICKK)

Recenze (36)

milka 

všechny recenze uživatele

Pilot: Bohužel přesně tak děsivé a laciné, jak předpovídal trailer. Herecká čtveřice je nesympatická a svým filmovým předobrazům nešahá ani po kotníky, hlavně nástupce Jesseho Eisenberga je zralý na sežrání zombíkem. Nápady z filmu zde nefungují, humor zde pro změnu není skoro vůbec a celé to vypadá tak strašně lacině, až to bije do očí. Jako fanouškovy původního filmu mi bylo dost smutno. ()

Dexter1 

všechny recenze uživatele

Takže už vieme, že seriál sa okrem pilotu ničoho iného nedočká. Netvrdím, že je to dobré, ale ten smer, ktorým sa to uberalo nebol zrovna najvhodnejší a to aj napriek tomu, že sme boli svedkami niekoľkých podarených vtípkov. Taktiež ani herecké osadenstvo nestojí príliš za reč a lacný vizuál by sa dal oželieť vzhľadom na TV produkciu. 3* zrejme iba za to, že sa nepokračuje... ()

Reklama

Němi 

všechny recenze uživatele

Ne tak špatné, jak vyhrožoval trailer (a plakát). Sice vůbec ne "filmové", očividně levné, zrežírované na úrovni fanmadu a s velkou várkou hloupých fórů, ale na ty hloupé vychází i slušné množství velmi dobrých, místy ještě lepších... Béčkoví náhradníci hlavní čtyřky už v pilotu působí celkem sympaticky a snad by jim to i dohromady mohlo časem pěkně klapat, pokud tedy seriál nedojde brzkého konce (což si myslím, že se stane, ale byla by to škoda - černější humor zalitý krví je vždy vítán). ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Seriál, pokud bude natočen, se bude muset spokojit s jinými herci, než jakými disponoval film. Je to vidět už na tomto pilotním díle. Kirk Ward rozhodně není Woody Harrelson a jeho humor není tak lehký, přirozený. Kirk dost tlačí na pilu, ale pořád je nejvýraznější z celé čtveřice. Nejsou úplně zachovány charaktery, ale rozhodně jsem neměl pocit, že by to šlo úplně do háje. Snímek má ambice, má potenciál, jestli se přetaví v série, to je otázka. Já doufám, že se tak skutečně stane. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/04/zombieland-pilotni-dil-serialu-2013-70.html ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Mohlo to být fakt dobré, potenciál byl v pilotu rozhodně vidět. Mám rád černý humor a mám rád chodící mrtvoláky. Skřípe snad akorát obsazení, které je pochopitelně oproti filmu mnohem slabší, ale to by se časem mohlo poddat. Škoda, že se pravděpodobně Zombieland ničeho více jak pilotního dílu nedočká, takhle není moc co hodnotit. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (4)

  • Seriál si objednala společnost Amazon a první díl odvysílala na svých stránkách zdarma. Jeho smyslem bylo, aby sami diváci určili, zda chtějí další díly. (Cheeker)
  • Pilotní díl seriálu seriálu mezi fanoušky slušně řečeno neuspěl, a tak se Amazon rozhodl nepokračovat ve výrobě dalších dílů. Rhett Reese, scenárista pilotního dílu, prohlásil na Twitteru: "Náš seriál nedostane od Amazonu zelenou. Je to pro všechny z nás smutná zpráva. Nikdy však nepochopím všechnu tu nenávist od skalních fanoušků Zombieland filmu. Uspěli jste s vaší nenávistí a díky ní byl seriál zrušen. Každopádně, my jsme do toho dali vše, a na naši práci jsme patřičně hrdí." (Dlee)
  • Ani jeden z herců z původního filmu Zombieland (2009) se v seriálu neobjevil. (stLukaz)

Reklama

Reklama