poster

Zombieland (TV film)

Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Horor

USA, 2013, 28 min

Režie:

Eli Craig

Scénář:

Rhett Reese

Scénografie:

Eric Weiler

Kostýmy:

Peggy Stamper
(další profese)
 • bartias
  **

  Liza Simpson sice ve 24. sérii Simpsonových správně podotýká, že žijeme ve zlatém věku výjimečně dobře napsaných a natočených seriálů. Zombieland na pokračování od Amazonu je ale perfektním příkladem toho, jak se seriály dělat nemají. Tohle je laciná vykrádačka něčeho, co jako film fungovalo - a co by fungovalo i jako seriál, kdyby se na tom typicky "televizně" nešetřilo jako za starých časů. Absurdní úvod ještě stihne pobavit. Pak už nezbývá než doufat, že Amazon do dalších dílů radši nepůjde.(13.5.2013)

 • Němi
  ***

  Ne tak špatné, jak vyhrožoval trailer (a plakát). Sice vůbec ne "filmové", očividně levné, zrežírované na úrovni fanmadu a s velkou várkou hloupých fórů, ale na ty hloupé vychází i slušné množství velmi dobrých, místy ještě lepších... Béčkoví náhradníci hlavní čtyřky už v pilotu působí celkem sympaticky a snad by jim to i dohromady mohlo časem pěkně klapat, pokud tedy seriál nedojde brzkého konce (což si myslím, že se stane, ale byla by to škoda - černější humor zalitý krví je vždy vítán).(21.4.2013)

 • JohnCZ
  ***

  Mohlo to být fakt dobré, potenciál byl v pilotu rozhodně vidět. Mám rád černý humor a mám rád chodící mrtvoláky. Skřípe snad akorát obsazení, které je pochopitelně oproti filmu mnohem slabší, ale to by se časem mohlo poddat. Škoda, že se pravděpodobně Zombieland ničeho více jak pilotního dílu nedočká, takhle není moc co hodnotit.(17.5.2013)

 • milka
  **

  Pilot: Bohužel přesně tak děsivé a laciné, jak předpovídal trailer. Herecká čtveřice je nesympatická a svým filmovým předobrazům nešahá ani po kotníky, hlavně nástupce Jesseho Eisenberga je zralý na sežrání zombíkem. Nápady z filmu zde nefungují, humor zde pro změnu není skoro vůbec a celé to vypadá tak strašně lacině, až to bije do očí. Jako fanouškovy původního filmu mi bylo dost smutno.(26.4.2013)

 • kaylin
  ***

  Seriál, pokud bude natočen, se bude muset spokojit s jinými herci, než jakými disponoval film. Je to vidět už na tomto pilotním díle. Kirk Ward rozhodně není Woody Harrelson a jeho humor není tak lehký, přirozený. Kirk dost tlačí na pilu, ale pořád je nejvýraznější z celé čtveřice. Nejsou úplně zachovány charaktery, ale rozhodně jsem neměl pocit, že by to šlo úplně do háje. Snímek má ambice, má potenciál, jestli se přetaví v série, to je otázka. Já doufám, že se tak skutečně stane. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/04/zombieland-pilotni-dil-serialu-2013-70.html(23.4.2013)

 • - Seriál si objednala společnost Amazon a první díl odvysílala na svých stránkách zdarma. Jeho smyslem bylo, aby sami diváci určili, zda chtějí další díly. (Cheeker)

 • - Pilotní díl seriálu seriálu mezi fanoušky slušně řečeno neuspěl, a tak se Amazon rozhodl nepokračovat ve výrobě dalších dílů. Rhett Reese, scenárista pilotního dílu, prohlásil na Twitteru: "Náš seriál nedostane od Amazonu zelenou. Je to pro všechny z nás smutná zpráva. Nikdy však nepochopím všechnu tu nenávist od skalních fanoušků Zombieland filmu. Uspěli jste s vaší nenávistí a díky ní byl seriál zrušen. Každopádně, my jsme do toho dali vše, a na naši práci jsme patřičně hrdí." (Dlee)

 • - Ani jeden z herců z původního filmu Zombieland (2009) se v seriálu neobjevil. (stLukaz)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace