Fascinující. Jiná slova k tomuto seriálu nemám. Vizuální zpracování prvního filmu Tron ve mě odjakživa vzbuzovalo nesmírný obdiv, nemluvě o tom, že nikdy nebudu schopna plně pochopit jak bylo v roce 1982 technicky možné stvořit film s reálnými herci v čistě 3D prostředí. Příchod Tron: Legacy, téměř po 30 letech od původního díla, byl sice odsouzen od začátku k neúspěchu, nicméně pro mně to byl opět vizuální orgasmus. Dokázala jsem zapomenout na příšerný příběh a prostě hltat dokonalý hi-tech design (jakožto studetka počítačové animace si dokážu představit co obnáší takové efekty a prostředí vytvořit). Nápadu na celkově animovaný seriál se v podstatě ani nedivím, od začátku se to zdá být praktičtější než herci běhající celý film před zeleným plátnem. A stalo se to, že původní Tron se konečně dočkal plnohodnotného následovníka. Tron: Uprising je naprosto úžasný animační počin (kombinace 2D a 3D animace) s hudbou téměř totožnou jako v Tron: Legacy od Daft Punku. V podstatě si bere z obou filmů to nejlepší a kombinuje to v seriálu pro “děti” který člověka naprosto polapí. S hlavní postavou dabovanou Elijahem Woodem. Co víc si přát. (jen ty obličeje by mohli mít ty postavičky hezčí)(25.1.2013)

Škoda tej mixovanej animácie, kedy bombastické a efektné spracovanie všetkého neživého narúša komixové spracovanie toho živého. Ale ako rozšírenie univerza beriem všetkými desiatimi ba aj dvadsiatimi prstami a čerešnička na torte pre fanúšika je bombastický soundtrack, dokonca nielen na pomery animovaného seriálu.(28.5.2016)

Perfektní seriál z Tronova univerza. Vkusně doplňuje film Tron:Legacy a animace je super - libí se mi po technické stránce i stylizací (i když ty postavy by mohly být trochu hladší). Typově je to podobné Star Wars: Clone Wars (které se mi taky strašně líbily). Vede k zamyšlení, pobaví svižnou akcí i vychytávkami a neodradí trochou patosu. Upravený soundtrack filmu se taky velice povedl. Nemůžu jinak, než za 5*(17.4.2014)

F*#king YES! Frisbee nikdy nevypadalo tak cool. :D Už jen z prvních tří dílů (mimochodem pilotní kousek byl neuvěřitelný) můžu bez problému určit, že půjde o jeden z mých nejoblíbenějších animáků vůbec. Samozřejmě, jako u všech Tronů jde o designovou masturbaci výtvarníků, mimo perfektní vizuál a úžasný sountrack postavený na hudbě Daft Punk z Legacy ale musím vypíchnout i unikátně pojatou akci, solidní (půlky svírající) drama a decentní námět (ono všechno to vžuumm, bzzzzt, prásk má za sebou myšlenku :) ).(12.4.2014)

Nechápu, jak to mohli u Disneyho tak podělat, že tenhle seriál nedokázali prodat publiku a potopili ho na nízkou sledovanost. Tron: Uprising je snad první vážný animák, co jsem sledoval od svých dětských let a nejen, že se zařadil rovnou mezi mé nejoblíbenější seriály vůbec, kvalitou u mě trumfuje i oba hrané filmy. Co se autorům daří vtěsnat na plochu 20 minut je neuvěřitelné: zajímavé postavy, akce, napětí,... a hlavně živoucí Síť. Tohle všechno už od pilotního dílu, u kterého se mi rozšiřovaly zorničky a já lapal po dechu. Takhle vysokou úroveň si seriál udržuje od začátku do konce, snad krom 2-3 dílů někde v půlce seriálu, které byly "jenom" velmi dobré. S myšlenkou, že druhá řada není a ani nebude, se sžívám jen velmi těžko.(29.1.2014)

• - Autor hudby Joseph Trapanese pomáhal dvojici Daft Punk s orchestrací skladeb již k filmu TRON: Legacy (2010). (Brousitch)

• - Olivia Wilde si zopakovala roli Quorry, tentokrát samozřejmě pouze formou dabingu, z filmu TRON: Legacy 3D (2010). Její postava se v Tron: Povstvání objevila v šestém díle nazvaném "Isolated". (Caszidy)

• - Seriál vznikal kombinací 2D a počítačové CGI animace. Design postav vytvářel Robert Valley, animátor klipů skupiny Gorillaz, a výpravu španělský umělec Alberto Mielgo. Mielgo byl za svou práci odměněn cenou Emmy za mimořádný osobní přínos v animaci. (Adasin)