To ako intenzívne do vás táto miniséria pumpuje to kvantum narážok je zrovnatelná s gulometnou palbou. Proste je pri tej kadencii vtipov fakt jedno, že vás možno 4 z 5 vtipov minú, alebo ich nepochopíte, prípadne si ich vôbec nevšímnete, pretože ten piaty je trefa, ktorá vás v smiechu zloží do kolien. s01: 7/10, s02: 9/10, s03: 8/10 :-)(21.10.2015)

• nessbeal

DCI Jack Cloth je individualistický, nadmerne pijúci samotár, ktorý sa vrhol do práce po záhadnej smrti jeho manželky. Cloth poznačený stratou je spojený s gurážnou a zmysel pomocníčkou DC Anne Oldman. Pár spoločne vyšetruje zväčšujúcu sa sériu hrozných vrážd a ocitnú sa na stope pochybného vraha. Ako aj vy. Ak ste detektív.(18.9.2012)

Parodie na pochmurné detektivky jedoucí podle oldschool mustru, podobně jako to kdysi dělali ZAZ. Skvělý John Hannah v hlavní roli cedí nesmyslný hlášky se zachmuřeným vážným ksichtem celou dobu a fakt mě bavilo ho sledovat. Vtípků je tam opravdu přehršel a na jedno zhlédnutí to ani nelze všechno vstřebat. K dokonalosti tomu něco chybí, ale takhle chytrá parodie tu nebyla od Bláznivý střely 3.(24.11.2013)

Striedavo zábavné, striedavo príliš tlačiace na pílu a pritom sa tváriace ako klasická temná kriminálka. Parodovanie všemožných žánrových kliše je fajn a je vidieť že tvorcovia majú napozerané dosť ale menej je niekedy viac. Mnoho scén svojou snahou byť vtipnými za každú cenu, vyznieva do prázdna a ďaleko lepšie tak fungujú rôzne vizuálne gagy. A je to vlastne škoda, v rámci paródií ide naozaj o jednu z najlepších vecí za posledné roky ale vzhľadom na zvyšnú konkurenciu to ešte samo o sebe nie je pochvalou, výsledok mohol byť vyrovnanejší.(22.11.2012)

Neskutečná baráž vtipů, gagů a geniální podání satiry a parodie na klasický britský způsob. Takhle jsem se u seriálu už dlouho nesmál, přesně můj typ humoru. Protkání kriminálky s komedií se povedlo a tohle prostě stojí za to vidět. Snad to půjde tak pěkně i dál, aspoň tu jednu sezónu. Jen bych ještě dodal, že ty vtipy tam běží vážně rychle a hodně jich je založeno na znalosti různých událostí, lidí, atp., takže doporučuji silnou angličtinu a přehled, alespoň dokud to nějaký zručný titulkář nepřeloží, což bude samo o sobě hodně tvrdá práce.(28.8.2012)