Simpsonovi: Maggie zasahuje

• USA Maggie Simpson in The Longest Daycare (více)
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie
USA, 2012, 5 min

Malá Maggie Simpsonová se ocitne v jeslích pro nadané děti. Poté, co projde řadou bezpečnostních testů, je odložena do sekce "pro nezajímavé". Zde se setkává se svým úhlavním nepřítelem, miminem s velkým obočím Geraldem. Ten zabíjí motýly. Maggie se rozhodne jednoho zachránit. Ale to se nelíbí Geraldovi, který chce motýla za každou cenu zlikvidovat. (TwoFace)

PollyJean

Dokonalá ukázka dokonalého vyprázdnění kdysi tak kultovního seriálu, který se stal přesně tím, čemu se na začátku vysmíval. ()

Linkyc

Animák, který je ve spojení se jménem Simpsonovi povedený. Dokonce byl nominován na Oskara. Ale menší problém jsem nalezl v jeho zařazení mezi ostatní snímky. Asi proto nemohl ani vyhrát, nepřináší totiž nic novátorského, co se animace a příběhu týče. Pouze byl ve 3D. A navíc, byl uváděn v kině před Dobou ledovou a neměl titulky, to pro průměrného českého diváka znamená pohromu. ()

civrss

Příjemná čtyřminutová Simpsonovská oddychovka, doplněná klasicky špičkovou hudbou Hanze Zimmera. Hudba ale není všechno, a právě v tomto případě mi připadalo, že tady ta hudba všechno je. Zbytek už zase není nic tak obdivuhodného, takže se tady nemusím nějak rozplývat. Prostě nějaký hlubší podtext to podle mě nemá, takže bych to nebral až zase tak vážně. ()

Firebug

Skvělý Simpsonovský humor funguje i na ploše pěti minut a beze slov! Současné epizody seriálu sice působí unaveným a vyčerpaným dojmem, ale Simpsons movie i tenhle kraťas mě přesvědčují, že když se tvůrci patřičně vyhecují, tak mají pořád co nabídnout. ()

Gogo333

Zábavný kraťas s Maggie Simpsonovou. Vtipy jsou parádní, jen děti a lidi co neumějí anglicky si je neužijí, neboť jsou ve formě anglických popisků a česká distribuce k tomu nedala české titulky jako jsou třeba v seriálu. ()

jakeer

Výborne spracované prekvapenie v kine. Škoda, že toto predjedlo je až tak dobré, keď ma to pred Ice age 4 tak namlsalo, že samotný hlavný chod večera sa na to vôbec nechytal. ()

Prcek008

Děsná ptákovina (vlastně motýlkovina), ale na těch 5 minut to člověka zabaví. Napětí v závěru mě donutilo ke 4 hvězdám, ()

Earl10

Ničím převratný, ale příjemný přídavek k legendárnímu seriálu. Tentokrát beze slov, pouze s lehkou mírou humoru a ekologickým poselstvím. Předfilm snímku Doba ledová 4: Země v pohybu [viděl v kině 3D verzi] [60%] ()

Stružák

Kraťas s Maggie, která dokáže vždycky pobavit... A i když je pointa jasná předem, chvíli jsem se už bál, jestli vše skončí tak, jak má. ()

Paity

Beru Maggie jako jednu ze zásadních, i když méně viditelných postaviček v rámci Simsonových. Vždy mě ale pobaví, jak si s ní tvůrci vyhrají v nejrůznějších situacích. Kdo má navíc děti, musí si to vyloženě užívat. ()

duddek

Neurazí, nezaujme. Pěkná hudba, ale Maggie a běh, to k sobě moc nepasuje. Navíc ta pointa moc nedává smysl, jakkoliv vypadá efektně. ()

SpaceOdyseus

Jde o prvni simpsonovsky kratas, co jsem videl a co si budeme povidat... nic moc. Vzdyt jejich humor fungoval vzdy nejlepe ve verbalni rovine, tak proc delat nemy film (i kdyz jen kratky)? ()

Hanys_

Vůbec jsem neměl tucha, že něco takového existuje. Moc fain kraťas s Maggie, která se snaží uchránit motýla před zlým spolužákem ze "školky". Je v tom všechno, smutek, láska, akce, napětí. Paráda. ()

Marrty3

Perfektní němý film o roztomilé a hravé Maggie Simpsonové, která nám ukáže jak dokáže vyzrát i na toho největší raubíře. Maggie je všem velmi známá díky tomu, že jako jediná za celých 20. let seriálů ještě nepromluvila a hlavně pro svůj důdlík, kterým vydává ten famózní zvuk. Tento kraťas je velmi úderný a je příjemným zpestřením před tím, než se spustí Doba Ledová 4 (alespoň v kině tomu tak je). JInak opět zaválel Hans Zimmer, se svojí doprovodnou hudbou. ()

Prochy38

O Maggie víme, že je neskutečně chytrá a dá se říct, že i dost drsná. Tady z toho vše chybí... Škoda. Protože se amatérsky lepidopterologií zabývám, ještě více se mi to líbilo. Hezké, ale čekal bych asi větší pecku, když už si s tím dal někdo tu práci. ()

naxicka

Z The Longest Daycare se vyklubal zprvu nečekaný a pak velmi zábavný počin. Malá Maggie konečně dostala prostor! Haleluja!:-) Koncepce skvělá, film měl spád. Chválím závěrečnou "Caniovskou" scénu z Leoncavallových Komediantů. Dokonalé, výstižné. Chválím Zimmera, že si takto "vypůjčil" Leoncavallovu geniální hudbu. ()

Oscars 2013 - výsledky

Oscars 2013 - výsledky