Fantomas se zlobí

• Francie Fantômas se déchaîne (více)
Z natáčení  - Mylène Demongeot

Snorlax

Zde si Funes užil i scénu, která jakoby z oka vypadla jeho milovaným groteskám. Parádní jsou Juveovy pastičky na Fantomase, nezapomenutelná třetí ruka na břiše, nebo převleky na maškarní bál. ()

Anderton

Druhý diel je možno o trochu slabší, ako ten prvý. Je tu viac príťažlivých lokácií, pozrieme sa do Ríma, viac sa poprechádzame po Fantomasovom sídle, ale mám pocit, že z viacerých sekvencií, ako napríklad vo vlaku alebo na maškarnom bále, sa dalo vyťažiť viac vtipnejších situácií. Každopádne vzhľadom na nostalgické spomienky z mladosti a legendárny lietajúci Citroen nebudem znižovať hodnotenie. Z dnešného pohľadu je to skôr za tri. ()

Frajer42

Nevím, zda se moje nálada během sledování prvního dílu a tohoto dílu tak výrazně lišila, ale tento díl mi připadá ve všech směrech lepší. Louis de Funés byl samozřejmě úžasný, konečně byl v roli, kde mohl být 100% využit jeho potenciál. Jeho zbraně neměly chybu. Příběh byl svižný a ve srovnání s jedničkou v něm bylo dokonce několik geniálních scének. Mylène Demongeot nám dozrála do krásy a já ty 4* prostě budu muset dát. ()

Mariin

Jejda mane, rtuťovitý komisař Juve s falešnou rukou, to je k popukání ("Z italské policie si nikdo blázny dělat nebude!)... ()

nascendi

Jediný dôvod, prečo som tento nepodarok pozeral  je jeho súčasná hodnota 83 % a 647. miesto. Bolo mojou povinnosťou mu nadeliť najviac dve hviezdičky a odôvodniť ich v súlade s Vančurom hudbou a Myléne bez podprsenky. ()

PetrPan

Další Fantomas opět používá osvědčené techniky z prvního dílu, akci opět střídají komické scény a tentokrát je více toho druhého, komisař Juve L. de Funese je prostě skvělý ()

Willy Kufalt

Oproti prvnímu dílu méně fantasy, méně hluchých míst, méně pokusů pomalu stárnoucího Maraise o akční polohu, méně honiček a jiných bláznivých akcí a tedy i méně již časem vyčpělých filmových akcí a méně zadních projekcí... naopak více komedie, více Funèse, více drobné akce s kapkou jemné grotesky, humoru v dialozích, pár pěkných nápadů... a výsledkem je zábavné pokračování slavného filmu, z nějž jsem nabyl značně lepších dojmů oproti předchozímu kousku a kde to zhruba dvě třetiny času z mé strany vypadalo i na překvapivé 4 hvězdičky. Svůj podíl na tom mají i nezapomenutelné vtipné scény jako např. předvádění nových vynálezů pro dopadení pachatele nebo skvělé dění během jízdy vlakem. Ke konci pak sice stále více přecházel zlobící se Fantomas do fáze, kdy se naplno znovu vrátila většina negativ i výhrad spojených s prvním dílem (v samotném závěru s autem měnícím se na letadlo a následným soubojem oblacích pak teprve), ale oproti dojmům z prvního filmu série jsem byl tentokrát poměrně spokojen. Příjemně oddechový čas strávený u tohoto kousku pro jednou nelituji a možná nakonec začnu být o pár dnů i zvědav, co přinese závěr trilogie. [70%] ()

iamek

Pokračování Fantomase, která neurazí a mě bohužel ani nenadchla. Louis de Funés a Jean Marais jsou samozřejmě skvělý to musím uznat. ()

Arsenal83

Štvorruký Funes je nezabudnuteľný, také štyri ruky by sa hodili aj našim politikom, dvomi umelými by mohli stláčať tie parlamentné tlačítka, čo im aj tak nejde dobre, a reálnymi skrytými rukami hrabať tie svoje zlodejiny. Mylene Demongeot zároveň dokazuje, že v šesťdesiatych rokoch sa ženy obliekali krásne a príťažlivo a aj tak vyzerali. Dnešné opuchnuté kačeny tam nevidno. ()

triatlet

Celou trilogii o Fantomasovi považuji za velice vyrovnanou. Ve druhém díle opět nezklame komisař Juvea. Jeho ztřeštěné nápady mnohdy předčí i technické rafinovanosti Fantomase. ()

heyda

Nevím, co bychom měli více chtít od filmu, který už má za sebou více než 40 krásných let. To je prostě úžasný, přesto to nemůžu poslat na filmový Olymp (myšleno 5 hvězdiček), protože mi to moje ruka nechce dovolit. Potvůrka jedna. :-))) ()

Šandík

Po mém soudu rozhodně nejpodařenější díl celé trilogie, komika přímo srší a přitom nebrání tomu, aby si člověk vychutnával řadu dalších motivů, které se ve filmu mihnou: závěrečný šílený pád, trikově sice naprosto překonaný, ale i tak pořád skvělý, krásy Říma, vědeckofantastické kouzlo Fantomasova podmořského paláce, a tak všelijak podobně... Celkový dojem: 85% Zajímavé komentáře: Mr.Apache, Gemini ()

Nancy

Zkrátka další velice povedená komedie Louise de Funese, kde je na konci zřetelně vidět, jak si nechali filmaři otevřená vrátka do případného čtvrtého dílu, který se na(ne)štěstí neuskutečnil - těžko říct, jestli je to klika nebo ne... ()

MM11

Druhá část trilogie o Fantomasovi se rozjíždí pomalu a tak se v mysli začnou šířit obavy - jen aby to nedopadlo jako Četník v New Yorku. Narychlo zplácnuté vaření z vody. To co jsem však teď napsal, na to zapomeňte, není tomu tak. Znovu se rozeběhne kolotoč situací s vysokou zábavností. Po vlekých tahanicích dostává definitivně Louis De Funés větší prostor, k nelibosti Jeana Maraise a nad sérií se začínají vztahovat mračna. ()

borsalino

Přestože se Fantomas zlobí, já jsem se výborně bavil příjemně komickým příběhem a hereckým výkonem stále zbrklého policejního komisaře Juvea. A závěr nepatřil ničemu velkolepějšímu, než-li vždy připravenému Fantomasovi a jeho okřídlenému Citroënu DS... ()

eraserhead666

Ztřeštěnější, akčnější, epičtější. Se všema těma skvělýma vychytávkama jako vynálezy, masky, tajné vědecké laboratoře a ještě supertajnější úkryty hlavního padoucha. Funes komičtější, Demongeot žhavější, záporák démoničtější a vynalézavější. Fantomas je každým dílem lepší a lepší. ()

Bauer

Trošku lepší než předchozí díl.Přišlo mi to trošku víc zábavný a příběh mi přišel více promyšlenej a na konci mně dostalo letajcí auto :-).Pro mně je to 4,5*. ()