Komentáře uživatelů k sérii (7)

Druhá séria všetko zmenila. Obrovský krok dopredu, sériových vrahov rapídne ubudlo a tvorcovia sa sústredili na psychologickú hru silnej trojky Hannibal, Will, Jack Crawford. Minimálne 70%.(28.11.2016)

Rozdíl určitě v začátcích, kdy tempo nabírá mnohem větších obrátek, nad Hannibalem se svírá kazajka a ten uniká vždy jen o vlásek. Bohužel od sedmého dílu dostává opět větší prostor Bill a série se zbytečně stáčí k jinému tématu tak, aby navázala na původní, nepříliš povedený film Hannibal. Není to špatný koncept, ale zkrátka by se vešel maximálně do dvou epizod a nemusel být táhly skoro přes pět dílů. Navíc je to jen hříčka nudných dialogu, rádoby psychologický žvástů, kterými je již člověk přesycen celé dvě série. Nic nového tyto díly nepřinesou, působí jako natahování konce a tím už dávno určenými indíciemi dělá z vyšetřovatelů voly. Závěr, rozuzlení je naštěstí působivé a skvěle člověka namotávají na třetí sérii. Suma sumárum druhá série mohla výrazněji předčit tu první, ale takto zůstává srovnatelnou.......7/10(20.2.2017)

98 %(7.1.2018)

• SG-1

"Kvůli soutěži v močení tu nejsem, doktore Lectere." -Will Graham(19.3.2017)

První sérii se finále k dokonalosti dotáhnout nepodařilo, zato druhá už v tomto ohledu nezklamala. Napětí a zvědavost na zbytek série byla zajištěna v chytrém úvodu prvního dílu, který nám umožnil nahlédnout do nervydrásajícího závěru, aby si udržel divákovu pozornost, zatímco v třinácti chodech následně doručil situaci předcházející příběh. S velice pozvolna rostoucím podezřením vedlejších postav na Hannibala se zvyšuje kvalita seriálu. Divákům je dále nabídnuta další přehlídka sériových vrahů, přičemž někteří z nich jsou opět zajímaví a někteří méně. Překvapilo mě propojení s filmy, přesněji řečeno zajímavý origin postavy Garyho Oldmana z chronologicky posledního snímku o doktoru Lecterovi. Počátek série lehce rozpačitý, vzpamatovávající se v polovině, poté ještě jednou na chvíli vysadí, načež se do toho pořádně opře a vytváří perfektní finále, po němž nemám ponětí, co mám očekávat od poslední série. Nepředpokládám však, že vzhledem k nedávnému zrušení seriálu se jí podařilo tuto překonat.(31.10.2016)

Stejná žádná sláva jako první řada. Jen s tím rozdílem, že tato řada byla extra předvídatelná, 60%(1.7.2017)

Tu to začína naberať obrátky.(4.10.2017)