Pilot:Hlavní postava je nemastná neslaná, a na to, že má otce ruského mafiána, si žije život nudné ženy v domácnosti, naprosto nezatížená rodinným byznysem. Nemastný neslaný záporák jí dělá motivační proslovy ve stylu "ty na to máš". Tohle má být rodinný seriál o tom, jak je OK být kriminálníkem, pokud se jedná o ochranu rodiny? Díky pěkně, ale pokud mám fandit zločincům, raději zůstanu u Dextera, který má alespoň zajímavější děj.(6.3.2013)

• kinderman

O tuhle slátaninu jsem zakopl jen díky herecké účasti R. Mitchellové, která je sexy, i když hraje maminu tří dětí. Tím výčet pozitiv opravdu končí- postavy, které se kvůli scénáři plnému málo uvěřitelných zvratů chovají jako naprostí dementi, neschopnost natočit napínavě aspoň závěrečnou přestřelku, okoukané kanadské lokace. Kdyby (ruské) podsvětí organizovalo své akce takhle, rozprášili by je policejní agenti za pět minut. Finální cliffhanger vzbudí už jen unavený úsměv- pochybuji, že vznikne druhá řada, pokud ano, odehraje se beze mě.(16.9.2013)