Série(3) / Epizody(36)

0kozel

Tohle je nářez! Je to sprosté, nekorektní a perverzní, ale hlavně neuvěřitelně vtipné. Pauzy mezi vtipy nejsou dlouhé, ony totiž nejsou žádné. Zahlédl jsem to náhodně v ukázce a hned jsem věděl, že to je můj šálek kávy. Rozhodně to není pro každého, komu vadí drsnější humor ať to radši vůbec nezkouší. ()

TheMatez

Nepochopitelný, tak absurdní až neuvěřitelně skvělý, často nechutný, ale bez servítek. Kultovní záležitost. ()

superzurda

Představte si vtip ze South Parku, který vemete, přiostříte a zbavíte veškeré korektnosti. Rasismus, šovinismus a každý ještě horší ismus tady vládne na plné čáře. Proto můžete navštívit park, jenž má horší recenze než Osvětim, zoofilní ZOO, kouřící hrad a v případě nechtěného početí počkáte až kolem vašeho domu pojede potratový autobus. Další level humoru po South Parku a Grffinovců. ()

sibskyn

Humor, který si dělá srandu ze všeho a všech, naproto žádné sraní s ničím. Pro mě je to naprosto dokonalý zvrácený humor, který mě nutí řvát každou minutu smíchy přes celou místnost! ()

kritkMd

Jeden z nejpovedenějších animovaných seriálů za celou dobu! Všude samá politická nekoreknost a dělání si prdel ze všeho od obamy až po ochránce přírody. Nenajdete epizodu která by nebyla vtipná. Geniální škoda jen že to zrušili. ()

KofiAnnan

„Nazdárek zlato, nazdárek lásko, nazdárek moje fešando“. Původně jsem dala 4*, ale tenhle seriál má tak geniálně chytrý vtipy, že to musí být jedině za plný počet. Čím vícekrát jsem to celé shlédla, tím víc to miluju. Pokud jste vyznavačem sdělování krutých životních pravd humornou formou tak Brickleberry je přesně trefa do černýho. ()

Predator77

1 Série: 60 procent, 2 Série: 65 procent, 3 Série: 60 procent, Tenhle animovaný seriál který rozhodně není pro děti je neskutečná šílenost která dokáže zabavit svým nekompromisním humorem a brutalitou ale pokud od něho chcete víc než jen nenáročnou zábavu tak budete muset jít o dům dál protože tenhle snímek si od začátku na nic nehraje a tím pádem se nebere vůbec vážně a na poli seriálové tvorby se divím že to ještě nezakázali protože to co se v tomhle seriálu děje jen tak nikde jinde neuvidíte !!! ()

dalver

Bezbrehé až do trápna idúce vykrádanie MacFarlanea, Stonea s Parkerom a aj Hannu s Barberou znamená, že počas celého seriálu sa nemožno ubrániť tomu dojmu ´´však to všetko som už niekde videl, ale vo vtipnejšom podaní.´´ Brickleberry je má však jednu výhodu a tou je minimálny rozdiel v kvalite jednotlivých dielov, tu sú všetky rovnako slabé. Veľká škoda, že Comedy Central nedal do placu radšej nové diely Ugly Americans, ale venoval sa tejto biede produkovanej trápnym Toshom. ()

fruitixx

První díl pecka, pak už to je slabší..amíkům už dost hrabe..je to takové primitivnější, ale dá se tomu zasmát. Od 22:00 hod. ()

jenspifa

První série byla rozporuplná, pár dílů hodně mdlých, pár přehnaných, ale druhá série šlape na plyn, přidává jak na drsnosti humoru, tak na rozmanitosti příběhů a zážitků protagonistů. 80% ()

Jard

Je to síce s poriadnou dávkou nadávok či satirizmov, ale na odľahčenie po náročnom dni je to dobrý tip. Ja osobne veľmi dobre hodnotím len prvú sériu, potom už to bolo z môjho pohľadu veľmi nasilu. 65% ()

james11

Místy mi přišlo, že South park byl vedle tohohle seriálu slušný bráška. Ale určitě pobavil, rozhodně se zde nebojí ničeho... ()