Série(3) / Epizody(36)

Scraffy

Naprosto naprostý čierny humor, ktorý je neskutočne vtipný. Škoda, že vzniklo len 36 epizód. Videl som to celé. ()

elimS

80% - komentář 20ti slovy: Uchylárna největšího kalibru...plná hoven, zvratků, tělesných tekutin, k*k*tů, retardovaných dementů, mrtvých zvířat, sexuální perverznosti...s roztomilým medvídkem a krásné přírody :D ()

Mistr_Moon

Vulgarní, fekální, xenofobní, rasistický, zoofilní, absurdní, černý humor v jednom seriálu? Divím se, že něco takového pouští v televizi a dostalo to už 3 série. Vtipy jsou sice na jedno brdo, ale i tak se furt směju. Dabing mi tentokrát přišel o chlup lepší než originál. ()

adakraj

Sodoma Gomora, to je pecka. Úplně miluji využívání sprostých slov v animáčích (tedy pokud je to dobře sepsané). Poprvé sem narazil na YouTube na krátkou scénu, u které jsem se málem počural smíchem. Topovka seriálek na uklidnění a zbavení se pochmurné reality. ()

Brano

Animák pre dospelých, ktorý je založených na čiernom a sprostom humore. Ale nevýhodou tohto seriálu je že jednotlivé časti sú nevyrovnané. Pri niektorých som sa výborné bavil, pri iných len pousmial. Každopádne pozerateľné to je. Kombinácia bláznivých postáv na štýl South Parku. ()

Mamlas

Výborný animák pro dospělé, kteří umí koukat na věci s nadhledem. Moc škoda, že jsou jen 3 série. Skvěle se na to kouká a člověka to pobaví. Paradoxní je to, že ačkoli jsou v seriálu běloši, černoch, lesba, zvíře, lidé oškliví i hezcí, štíhlí, tlustí, hloupí i chytří, a je to takové pseudo genderově vyvážené, přesto ty prasárny, co tam společně tropí, stojí za to, a nehrají si na barvu nebarvu, penis nepenis... (80%) ()

kubas369

Nemohu si pomoct ale v dnešní době přebujelé korektnosti taková to totálně přestřelená hovadina působí jako balzám na moji duši. ()

bohhous22

Srovnání s FG je možný,ale jen stran animace!!! Brickleberry má vypointovanější , přímočařejší a drsnější humor!!! Některý fóry v FG jsou sice krásně absurdní,ale často nevtipný!Brickleberry se nepáře vážně s ničím, ačkoliv se přesně tohle říkalo o FG, první zmíněný vede na plný čáře!!! Další významný plus je počet dílů, nápaditost  a originální vložka již v úvodních titulcích či kadence ( mnohdy humusoidních ) vtipů, stačí se podívat!A to miluju Petera Salámistu a prvních pět sérií FG doslova zbožňuju! Jediné mínus shledávám v Paradise PD, to souvisí spíš s tvůrci! Ačkoliv...Pokud by si tvůrci odpustili několik nekonečných sérií PDP a všechny dobrý fóry nacpali do 4.série Brickleberry,mohl to možná být seriál nejvyššího levelu animo-komediální seriálové tvorby!!! Přesto je to ujetý, vtipný,odvázaný,drzý a na hony vzdálené škatuly NEKOREKTNÍ!!! Perla ()

Oxyuranus

Naprosto nekorektní, zvrácený, ujetý, ale taky sakra vtipný. Musím ocenit i nápad zasadit seriál do prostředí správců národního parku. ()

teplic

Po prvej epizóde to vyzeralo nádejne, no ono to tak neskutočne okato kopíruje McFarlanove seriály až ma to prestalo baviť a mal som pocit, že sledujem len jeho ďalší projekt, ktorý zbúchal na kolene pri sraní a skúša ním moju trpezlivosť. Schéma postáv a ich vzťahov je úplne rovnaká ako vo Family Guy a American Dad (a čiastočne aj Cleveland Show). Máme kvázi hlavu rodiny/idiota, jeho antropomorfného kamoša, lezbu, z ktorej si všetci robia prdel, krásavicu, ďalšieho idiota a černocha. Vychádza asi každý piaty punchline, nekorektné vtipy často sú len preto, aby boli. Silené a nijaké. ()

peeteno78

Tenhle typ seriálu je prostě pro mě absolutní špička! Řehtám se (doslova) od začátku až do konce ať už ten díl vidím poprvé či posté, zkrátka úžasná komedie pro zlepšení dne. A pokud milujete černý, sprostý a drsný humor, tak je to absolutně to nejlepší... Škoda že vzniklo jen tak málo dílů :-( ()

Valenta28

Dokonale zpracovaný sprostý seriál, při kterém už nemohu ani pít. Hrozí totiž vyprsknutí obsahu skleničky takřka při každé půlminutě. Humor je v něm sice sadistický, vulgární a sexistický, ale zároveň tak vydařený, že je to jeden z nejvtipnějších seriálů, co jsem kdy viděl. ()

viruscrack

Seriál, který si nebere servítky nikdy, s nikým a ničím. Zazní tam tedy opravdu všechno! Rozhodně doporučuji. Nevhodné pro citlivky. :D ()

987Castiel

V Brickleberry nájdete všetky štýly humoru. Postavy sú super, najmä Malloy. Jeden z mála podobných seriálov, ktorý som pozrel celý za pár dní a páčilo sa mi to viac ako Family Guy, hoci ku koncu už to bolo hranične nechutné. ()