Série(3) / Epizody(36)

sibskyn

Humor, který si dělá srandu ze všeho a všech, naproto žádné sraní s ničím. Pro mě je to naprosto dokonalý zvrácený humor, který mě nutí řvát každou minutu smíchy přes celou místnost! ()

michalkop

Nekorektní, sexistické, zvrácené, animované, absurdní, vtipné. Na výplach mozku dobré, ale za vysoké umění bych to neoznačil. Osobně se mi líbí víc jak South Park. Je to taková Futurama ze současnosti. ()

Egito

Tento seriál je velice originální. Většinou bývají jako rodina ale tady jsou to správci parku, je tam spousta úchyláren a srandy. Každá epizoda má originální nápad a neokouká se to. Výborný :) ()

Potjoc

Omylem jsem přepnul na kanál tehdy pojmenovaný Prima Comedy Central a líbily se mi ty některé situační gagy typu, že se dva chlapi perou a medvěd to pochopí jinak, či zápletka o tom správcovi parku a vztahu s čerstvou osmnáctiletou. Ale dívat na v každém díle na to, jak tam teče krev, jasně červená krev, která mě znechucuje, to ne. Ale odpad tomu nedám. Už mi takovéhle pořady neznechutí jako celek. ()

kriplozoik

Mně osobně vtipy a gagy v tomto seriálu přijdou sice často řízné, sardonické a občas k vyhrknutí smíchu, ale též příliš bezcitné a bez jakéhokoli náznaku empatie nebo toho, co definujeme jako lidské. Nechci znít staromódně a moralisticky, ale opravdu si myslím, že je to výplod nějakého psychopata nebo sociopata (z lékařského úhlu pohledu). Přestože je to zasazeno do národního parku a hlavními hrdiny jsou lidé, kteří by měli dbát na ochranu přírody, skoro v každé epizodě vidíme její naprostou destrukci (divákovi předhozenou jako něco pro zasmání). A také bezpříčinné násilí, sex (aby se neřeklo), potoky krve a týrání a zabíjení zvířat, které obzvlášť nemůžu překousnout. (Jedna postavička přejede srnku, tak, že vyprskne její vnitřnosti na druhou. Ta pokračuje v mluvení, kde skončila, jako by se nic nestalo.) Kdybych trochu zaparafrázoval a řekl, že v novodobý televizní program, aby byl úspěšný, musí obsahovat sex, násilí a krev, pak si je můžeme v klidu odškrtnout. 50 %. ()

matty76

Chytlavější asi víc jak starší díky South Parku a Futurama, totální gejzíry humoru. Super scénáře, prostě paráda !!! ()

Rapollo

Huáááh! V národě zbídačeném Karlem Gottem, Zdeňkem Troškou a Irenou Pavláskovou nalezl jsem světlo na konci tunelu. Byl to tunel v prdeli rangera Denzela, kterým mu projel pěkně nabrnkutej meat-hammer. Tak jsem si myslel, že nad South Park není. Je. Seriál o figurkách, které všecky svoje povahové klady poztrácely cestou životních potěšení, jako je pornografie, gerontofilie, onanie, zoofilie, drogová závislost, sexuální zneužívání, vraždy a porod antikrista, až z nich osud zformoval partičku zoufalých kretýnků, kterými manipuluje jeden roztomilý, zparchantělý medvídek. Každým dílem víc a víc žasnu, kolik zprasenosti vytryskne skrzevá močové trubice tvůrců. A jsem nadšen, ale jen do chvíle, než zjistím, že blbci z Comedy Central po třetí sezóně seriál zrušili. Konec srandy. Gott je nesmrtelný.Troška teplý. A Pavlásková vyčvachtaná. ()

GOTFAN

Jeden z nejlepších seriálu co jsem kdy viděl a obvzláště to má své kouzlo po záhulu ;) Čekám a modlím se za další řadu už delší dobu ... Jediné co přišlo je komiks ale i ten si seženu :) ()

Erik.Zakovec

Jak už někdo zmínil, docela fajn animák na zkrácení času. Něco ve stylu Family Guye, akorát ten humor je trošičku jinde. Doporučuju tomu dát šanci, neni to pro všechny, ale pokud máte rádi Amercan Dad, Family Guy, Rick and Morty a South park, tak se vám tohle určitě bude líbit. Nejvtipnější mi zatím přišla první epizoda druhý série. ()

TragyCZ

Sice mi to přijde vážně dost podobné South parku, ale možná z toho důvodu je to tak super :D Zatím jsem se vážně smál u každého dílu co jsem viděl. Díly jsou dlouhé ideálních 20 minut a jsou vážně hodně vtipné :D I když tedy někdy by mohly být trochu méně nechutné :D Za mě tak 95% ()

roflmao

"To jsou kopretiny? Ne, to jsou zavřikrávodržku" "Páni, je mrtvá a pořád víc sexy než Ethel. Do piči" :D 3x10 - TOP. ()

FIFOSAK

Pre niekoho komu nesadne humor od south park alebo family guy pravdepodobne nevhodný no pre mňa zábavný seriál ktorý zase posúva laťku povoleného humoru o niečo hore :D . 4.5* ()

Flatron

Brickleberry ma zarazilo svojím až miestami hraničným humorom, ktorý nie každému musí vyhovovať. AKo najväčšiu nevýhodu beriem nevyrovnanosť jednotlivých epizód, kde niektoré epizódy ste schopný pozerať stále dookola, tak pri niektorých mierne povedané zaspávam. Čo sa týka charakterov, tak tam som si najviac obľúbil Stevena a samozrejme Malloya :) Celkom rozporuplná postava je pre mňa Denzel, predovšetkým kvôli tej jeho úchylke na staršie paničky. Hlavne epizóda, kde si začal najskôr so 70-ročnou babčou a následne aj s jej matkou. :) Priemerné 3* po 2. sériach. ()