Český žurnál

• angličtina Czech Journal
Česko, (2013–2020), 30 h 50 min (Minutáž: 52–84 min)

Série(6) / Epizody(30)

Recenze uživatele Djoker k tomuto seriálu (2)

Matrix AB (2015) (S03E02)

Tak tomu říkám podraz, pane Klusák! Za naše peníze jste natočil Babišovi perfektní promo, které se skoro vyrovná jeho návštěvě Otázek, kde si spolu s dalším hláškujícím bohem Kalouskem stylově potahali Václava Moravce. Navíc mám trochu obavy, že jste původně myslel, že půjde o metlu na voliče hnutí Ano. Opak je pravdou. Bureš na Hrad! ()

Hranice práce (2017) (S05E04)

Už je to nějaký ten pátek, co nám tady začala exhibovat generace šílenců, kteří se našli v příběhu Ježíše Krista a mají ujetou potřebu celý život trpět. Nízká mzda, ponižující pracovní podmínky, šikana na pracovišti, to jsou jen hlavní body, které se staly pevnou součástí jejich dnů. Měnit nic nebudou, nemají přece důvod. Trošku mě zaráží, že se o tomto problému začíná velkolepě debatovat až v roce 2017, když je všem snad jasné, že tzv. walking dead jsou mezi námi už dvě dekády a ten zkažený život už jim nic nevrátí. Každopádně lepší sonda z rychlíku od Rychlíkové v podání strašáka Sašy než se dál tvářit, že tady nikdo nežije jako zvíře. Opakuji, je rok 2017, brzy dokonce 2018. Teď vážně, proberte se. ()