Český žurnál

• angličtina Czech Journal
Česko, (2013–2020), 30 h 50 min (Minutáž: 52–84 min)

Série(6) / Epizody(30)

Recenze uživatele troufalka k tomuto seriálu (3)

Dělníci bulváru (2014) (S02E01)

Pavla Novotného znám z předchozích projevů. Vzhledem k tomu, že se mi bulvár hnusí ze své podstaty, v rámci klidného zažívání a zachování psychické pohody jsem se rozhodla tento dokument nesledovat. Ukázky stačily. Zdejší komentáře nasvědčují tomu, že mé rozhodnutí bylo správné. ()

Gadžo (2014) (S02E02)

Lidé, co mají rádi jazz jsou mi sympatičtí. Jaroušek s paňmámou a skorosynkem vypadali opravdu pohodově a přátelsky. Jednoduší, ale srdeční. Líblo se mi, jak vzali Tomáše do rodiny. Ale podobné přijetí zažila i moje kamarádka, která bydlí kousek od Cejlu - jako sousedé jsou skvělí. Možná trošku hlučnější, ale družní. Dokument - tedy Tomáša zkušenost a její zpracování je zajímavým přínosem. Netvrdím, že bych ho chtěla následovat ... ()

Exekuce (2016) (S04E03)

Dokument je bohužel příliš povrchní. Případá mi, že si chtěla paní režisérka tak trochu vyřídit svoje osobní účty s exekutory prostřednictvím kamery a od diváků požaduje účast a sympatie. ()