A zase ti Mupeti!

• USA Muppets Most Wanted (více)
Loutkový / Muzikál / Dobrodružný / Krimi / Komedie / Rodinný
USA, 2014, 107 min (Special Edition: 119 min)

Režie:

James Bobin

Kamera:

Don Burgess

Ricky Gervais, Ty Burrell, Tina Fey, Tom Hiddleston, Christoph Waltz, Debby Ryan, Danny Trejo, Ray Liotta, Usher, Frank Langella, Til Schweiger, Dexter Fletcher (více)

Kermita si spletou se zločincem, a tak se ocitne ve vzdáleném vězení. Zatímco skutečný kriminálník, Kermitův dvojník Constatnine, vyráží s Muppety na turné, při kterém chystá loupež šperků, ale Muppeti začnou být podezřívaví... Muppeti ve druhém filmovém pokračování vyrážejí na světové turné se zastávkami v Berlíně, Madridu, Dublinu nebo Londýně. V zámoří však čelí velkému zmatku a nechtěně se zapletou do mezinárodního zločinu. Největší světový kriminálník Constantine se vydává za Kermita. Muppeti musí všemu přijít na kloub. (HBO Europe)

gael83

Toho Ruska tam bylo zbytečně moc...averze je z toho cítit na sto honů, ale jinak rodinná pohodovka, prostě Muppets! ()

jan152 odpad!

Byl by to jen další pokus o dětskou komedii, kdyby tam nenarvali tolik propagandy. Ještě bych strávil, že EU zakazuje stále menší autíčka (žárovky, vysavače, všechno), ovšem Rusko... ještěže neudělali z proroka debila. Navíc po pěti minutách všichni vědí, jak to dopadne a nezbývá než čekat, jestli se tuatam neobjeví aspoň nějaký fórek. ()

frostbite

Asi som zaujatý, ale už ako decku mi prišli bábky Muppets nesympatické a nezaujímavé. Všetko je to také nasilu a tie bábky vkuse preafektovane melú držkami…tento film konkrétne absolútne postráda humor a je skôr trápny, ako vtipný… ()

KGBelik

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Po brilantní jedničce, které řešila sílu přátelství a oběti, které je člověk schopen udělat pro lásku, přišla tato fraška. Film začíná celkem slibně, ale po první písni jde vše z kopce. Celým filmem prostupuje na oko bijící komerce a nezájem kohokoliv z účastněných na tom udělat dobrý film. Argument, že se jedná o dětský film a nemá se od něho čekat světoborné dílo neberu jako vůbec validní. Mnoho filmů určených pro děti má hlubší myšlenku a je kvalitně zpracováno. Příběh(pokud se o nějakém můžeme vůbec bavit) je velice plytký. Věci se dějí prostě protože se dějí. Dějové linky nikam nevedou a nebo velmi hloupé. Primární dějová linka je velmi neoriginální a vůbec nevyužívá kouzlo Muppetů. Muppeti jsou v tomto filmu zcela nevyužití. Když jsem rád viděl i hloupého Fozzieho a jeho stupidní vtipy, uvědomil jsem si, že zde je něco opravdu špatně. Camea celebrit jsou úplně zbytečná a jen ukazují na neprofesionalitu scénáristů, kteří místo kvalitního scénáře nas*rou do každé scény známou tvář. O subplotu s Gulagem se mi snad ani psát nechce. Udělat z jednoho z nejtemnějších míst novodobé historie zábavní park, kam dováží noviny psané v rádoby azbuce a vězni zde pořádají soutěž talentů je jedna z nejvíce dehonestujících věcí co jsem za dlouhou dobu viděl. A odporný CGI wannabe Kermit bojující příslušníky Rudé armády je pouhá třešnička na dortu. Jedna hvězdička je pouze za písně, které nebyly tak chytlavé a ani přeložené do češtiny jako v prvním díle. ()