Reklama

Reklama

A zase ti Mupeti!

  • USA Muppets Most Wanted (více)
Trailer 2
Loutkový / Muzikál / Dobrodružný / Krimi / Komedie / Rodinný
USA, 2014, 107 min (Special Edition: 119 min)

Režie:

James Bobin

Kamera:

Don Burgess

Hrají:

Ricky Gervais, Ty Burrell, Tina Fey, Tom Hiddleston, Christoph Waltz, Debby Ryan, Danny Trejo, Ray Liotta, Usher, Frank Langella, Til Schweiger (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Kermita si spletou se zločincem, a tak se ocitne ve vzdáleném vězení. Zatímco skutečný kriminálník, Kermitův dvojník Constatnine, vyráží s Muppety na turné, při kterém chystá loupež šperků, ale Muppeti začnou být podezřívaví... Muppeti ve druhém filmovém pokračování vyrážejí na světové turné se zastávkami v Berlíně, Madridu, Dublinu nebo Londýně. V zámoří však čelí velkému zmatku a nechtěně se zapletou do mezinárodního zločinu. Největší světový kriminálník Constantine se vydává za Kermita. Muppeti musí všemu přijít na kloub. (HBO Europe)

(více)

Videa (43)

Trailer 2

Recenze (45)

milka 

všechny recenze uživatele

Mnohem horší než jednička. Jakoby se tvůrcům vytratila z dílka veškerá hravost, životnost a nápaditost a zůstala jen snaha pobavit co nejvíce cameo roličkami. Příběh je nudný, songy nezajímavé a ruský přízvuk Tiny Fey otravný. Pár povedených gagů se ale přeci jen najde. Na Muppety ale celkem zklamání. A to je tu Christoph Waltz tančící waltz a zpívající Danny Trejo. 50% ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

V slovenských televíznych vodách nie sú Mupeti moc známi. Kým zaoceánski kritici nešetria chválou a vsádzajú najvyššie hodnotenie jedno za druhým, Slováci sú triezvejší. Čím to? Bohužiaľ nie je film ani veľmi kvalitný, ako skôr vzbudzuje nostalgické pocity v tých, ktorí na show vyrástli. Mupeti vznikli v 50. rokoch pod rukami Jima Hensona. Deti vtedy túžili aj po niečom inom, než sú animáky a lá Dumbo a tak vznikla TV show s maňáskami. Muppets boli a aj teraz sú skôr infantilná záležitosť, ktorá však môže byť v určitom veku presne to, čo divák potrebuje. Či už ide o príbeh alebo o vtipy, cieľová skupina je jasná. Banda detí, ktorá potrebuje farbičky, príbeh losera a nejaké to ponaučenie navrch. Lenže tu zábava pre starších končí, v samotnom fakte, že deti vezmú príbeh za reálny, ale vy budete tušiť, že je to z časti paródia. Vtipy, ktoré sľubovali podarené plagáty, sa nekonajú. ()

Reklama

vteco 

všechny recenze uživatele

Velké zklamání. Charakter loutek stejně jako v prvním díle opět nevyužit a co víc, druhý díl na podobný způsob prostě úspěch mít nemůže. Tady se ani milovník Muppetů nemohl zasmát a být spokojen. Příběh je naprosto prázdný, až stupidní a zábava, která se zde objevuje může zaujmout leda tak děti, které ještě nejsou schopny chápat celý film. Jedno z mála plusů jsou skvělá camea, kterých je zde opravdu hodně. /45%/ ()

Tuxedo 

všechny recenze uživatele

Chyby se ukazují hlavně v přímém porovnání s jedničkou. O lásce k show a přátelům se tu už jen mluví, ale divák ji necítí. Závěr, kde postavy deklamují získaná morální poselství, je i na rodinný film trochu moc (čekal jsem, že to alespoň Tina Fey svým verdiktem shodí, ale po komedii tu není ani stopy). Je zvláštní, jak si pokračování samo ze sebe na začátku utahuje, aby pak otrocky naplnilo všechna sequelová klišé a skutečně se stalo tou nastavovanou kaší, které se Muppets Most Wanted zprvu vysmívalo. Zbylé hlavní postavy z jedničky jsou odstaveny na vedlejší kolej, děj je rozdrobený (těžko říct, kdo je hlavní postavou, je zde hned několik záporáků, přičemž Gervais do své role vůbec nepasuje) a vtípky už nejsou tak ambiciózní. Několik slušných se najde, ale na téměř dvouhodinovou stopáž je to málo. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $50miliónovTržby USA $51,183,113Tržby Celosvetovo $80,383,113Tržby za predaj Blu-ray v USA $5,648,743 //počet predaných kusov 216,393Tržby za predaj DVD v USA $5,726,307 //počet predaných kusov 245,875║ bohaté obsadenie ale skoro na nič lebo príbeh a zábavnosť je dosť povrchná, toto už nie je ono, dosť na silu bez iskry /40%/ ()

Galerie (51)

Zajímavosti (10)

  • Natáčení probíhalo v Anglii na místech The Historic Dockyard Chatham v Kentu (ve filmu jako Berlín), RAF Upper Heyford v hrabství Oxfordshire (ve filmu jako gulag), Horsted Keynes Railway Station, Bluebell Railway v Sussexu, Wilton's Music Hall, Grace's Alley na Ensign Street ve Whitechapelu (ve filmu jako berlínské divadlo), Old Royal Naval College v Greenwich, Sheffield Park Railway Station, Bluebell Railway v Sussexu (ve filmu jako vlakové nádraží v Dublinu) a v Pinewood Studios v hrabství Buckinghamshire. Natáčení začalo v lednu 2013. (noelcoward73)

Reklama

Reklama