Reklama

Reklama

A zase ti Mupeti!

  • USA Muppets Most Wanted (více)
Trailer 3
Loutkový / Muzikál / Dobrodružný / Krimi / Komedie / Rodinný
USA, 2014, 107 min (Special Edition: 119 min)

Režie:

James Bobin

Kamera:

Don Burgess

Hrají:

Ricky Gervais, Ty Burrell, Tina Fey, Tom Hiddleston, Christoph Waltz, Debby Ryan, Danny Trejo, Ray Liotta, Usher, Frank Langella, Til Schweiger, Dexter Fletcher (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Kermita si spletou se zločincem, a tak se ocitne ve vzdáleném vězení. Zatímco skutečný kriminálník, Kermitův dvojník Constatnine, vyráží s Muppety na turné, při kterém chystá loupež šperků, ale Muppeti začnou být podezřívaví... Muppeti ve druhém filmovém pokračování vyrážejí na světové turné se zastávkami v Berlíně, Madridu, Dublinu nebo Londýně. V zámoří však čelí velkému zmatku a nechtěně se zapletou do mezinárodního zločinu. Největší světový kriminálník Constantine se vydává za Kermita. Muppeti musí všemu přijít na kloub. (HBO Europe)

(více)

Videa (44)

Trailer 3

Recenze (46)

VanTom 

všechny recenze uživatele

Sice se mi v pár momentech zdálo, že se jede takříkajíc na setrvačník, přesto to stačilo na pohodovou lupičskou komedii se soudržným příběhem cíleně těžícím ze "sequelitidy". Humor nebyl skoro vůbec infantilní, naopak občas až jemně nekorektní (výborná linie z ruského gulagu, kde zpívají i baletí Ray Liotta a Danny Trejo). Hromada cameo roliček a skvělá hudební čísla jenom potvrdily o něco lepší pocit z (7.) pokračování než z comebackového filmu 2011. 7/10 ()

vteco 

všechny recenze uživatele

Velké zklamání. Charakter loutek stejně jako v prvním díle opět nevyužit a co víc, druhý díl na podobný způsob prostě úspěch mít nemůže. Tady se ani milovník Muppetů nemohl zasmát a být spokojen. Příběh je naprosto prázdný, až stupidní a zábava, která se zde objevuje může zaujmout leda tak děti, které ještě nejsou schopny chápat celý film. Jedno z mála plusů jsou skvělá camea, kterých je zde opravdu hodně. /45%/ ()

Reklama

SaNcHeZ_cz 

všechny recenze uživatele

Naprosto neskutečná nálož cameo rolí, ale co vlastně z toho. Zvláště ve srovnání s parádní jedničkou je tohle pokračování jen opravdu hodně nedobře nastavovaná kaše. Detaily jsou zde opět parádní, v celku to ale bohužel ani trochu nefunguje, což je taky značně díky tomu, že na to zkouší jít podobnou cestou jako Segelova reinventace, nicméně postrádá onen fanouškovský zápal. Možná jako televizní epizodka by to obstálo, jako vlastní full-lenght feature, který má následovat parádní jedničku, to ale prostě nefunguje. ()

Tuxedo 

všechny recenze uživatele

Chyby se ukazují hlavně v přímém porovnání s jedničkou. O lásce k show a přátelům se tu už jen mluví, ale divák ji necítí. Závěr, kde postavy deklamují získaná morální poselství, je i na rodinný film trochu moc (čekal jsem, že to alespoň Tina Fey svým verdiktem shodí, ale po komedii tu není ani stopy). Je zvláštní, jak si pokračování samo ze sebe na začátku utahuje, aby pak otrocky naplnilo všechna sequelová klišé a skutečně se stalo tou nastavovanou kaší, které se Muppets Most Wanted zprvu vysmívalo. Zbylé hlavní postavy z jedničky jsou odstaveny na vedlejší kolej, děj je rozdrobený (těžko říct, kdo je hlavní postavou, je zde hned několik záporáků, přičemž Gervais do své role vůbec nepasuje) a vtípky už nejsou tak ambiciózní. Několik slušných se najde, ale na téměř dvouhodinovou stopáž je to málo. ()

venalce 

všechny recenze uživatele

Kupodivu to nebylo tak špatné, jak jsem se obávala. První díl jsem ani nedokoukala, ale tady jsem se aspoň bavila čekáním na to, jaké hvězdné cameo na mě jukne příště. A některé vtípky se opravdu povedly, ovšem z hlavních postav byla vtipná akorát Tina Fey a i o většinu dalších (těch dobrých) vtípků se postaralo osazenstvo gulagu. Celkově to bylo dost nevyrovnané a takové "americké", ale na tři hvězdičky to stačilo. ()

Galerie (51)

Zajímavosti (10)

Reklama

Reklama