poster

A zase ti Mupeti!

 • USA

  Muppets Most Wanted

 • USA

  Muppets... Again!, The

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  A zasa tí Mupeti!

 • Velká Británie

  Muppets Most Wanted

Loutkový / Muzikál / Dobrodružný / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 107 min (SE: 119 min)

Režie:

James Bobin

Kamera:

Don Burgess

Hrají:

Ricky Gervais, Ty Burrell, Tina Fey, Tom Hiddleston, Christoph Waltz, Debby Ryan, Danny Trejo, Ray Liotta, Usher Raymond, Frank Langella, Til Schweiger, Dexter Fletcher, Peter Serafinowicz, Sean 'P. Diddy' Combs, Céline Dion, Hazel D´Jan, Sam Creed, Julian Seager, Hazuki Katō, Ross Lynch, Karol Steele, Bridgit Mendler, Jaspal Badwell, James McAvoy, Hugh O'Brien, Zach Galifianakis, Alexia Pearl, Chloë Grace Moretz, Saoirse Ronan, Toby Jones, Lady Gaga, Tom Hollander, Stanley Tucci, Jemaine Clement, Dylan Postl, Alyssa Gabrielle Rodriguez, Russell Tovey, Chelsea Li, Deborah Rosan, Hugh Bonneville, Rob Corddry, Salma Hayek, Mackenzie Crook, Miranda Richardson, Tyrel Jackson Williams, Kenton Hall, Chris Barley, James Murray, Kevin Carlson, Barrie Martin, Stuart Mulcaster, Jozef Aoki, Clem So, Elaine Caulfield, Martyn Mayger, Miroslav Zaruba, Chris Cowlin, Richard Banks, Atul Sharma, Mick Slaney, Robby Haynes, John W. G. Harley, Semina Lewis, Matthew David McCarthy, Thomas Williamson, Tobias James-Samuels, Bill Barretta, Pamela Betsy Cooper, Luke Howard, Aisling Hughes, Shaun Lucas, Jools Newman, Adam Nowell, Gordon Round, Jon Wennington, Sophia Del Pizzo, Dave Chapman

Střih:

James Thomas

Scénografie:

Eve Stewart

Kostýmy:

Rahel Afiley
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mr.Ripley
  ***

  První část měla nadhled, z každého okénka na vás koukala nostalgie a láska k Muppetům. Film úspěšně balancoval na hraně mezi filmově sociální parodií pro dospělé a pohádkovým dětským filmem. Druhá část se zprvu tváří stejně. Prolog navnadí, aby postupem času upadl stereotypu z kterého si tolik utahoval. Nicméně, camea potěšila stejnou mírou, jako v předešlé části (Hiddleston!), ovšem s hlavním obsazením je menší problém. Ač mám Rickyho rád, tentokrát svůj šarm zahodil kamsi v dáli, ještě že to vytahovala překrásná a talentovaná Tina Fey, která by si pro sebe ukradla i němý film.(17.7.2014)

 • T2
  **

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $51,183,113Tržby Celosvetovo $80,383,113Tržby za predaj Blu-ray v USA $5,648,743 //počet predaných kusov 216,393Tržby za predaj DVD v USA $5,726,307 //počet predaných kusov 245,875║ bohaté obsadenie ale skoro na nič lebo príbeh a zábavnosť je dosť povrchná, toto už nie je ono, dosť na silu bez iskry /40%/(30.1.2015)

 • kaylin
  ****

  Není to už takové jako film z roku 2011, není to taková zábava, ale pořád jsou zde momenty, které jsou výborné. Mohou za to hlavně skvělí herci, kteří se zde sice pitvoří, ale nějak to do toho patří. Přece jen, hlavní postavy jsou loutky. Příběh je správně ujetý a napínavý, podíváme se pořádně do světa. Ale jo, nakonec spokojenost.(28.7.2014)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Naprosto neskutečná nálož cameo rolí, ale co vlastně z toho. Zvláště ve srovnání s parádní jedničkou je tohle pokračování jen opravdu hodně nedobře nastavovaná kaše. Detaily jsou zde opět parádní, v celku to ale bohužel ani trochu nefunguje, což je taky značně díky tomu, že na to zkouší jít podobnou cestou jako Segelova reinventace, nicméně postrádá onen fanouškovský zápal. Možná jako televizní epizodka by to obstálo, jako vlastní full-lenght feature, který má následovat parádní jedničku, to ale prostě nefunguje.(13.7.2014)

 • ScarPoul
  ***

  Jeden z tých filmov, kde camea slávnych osobností sú omnoho funkčnejšie ako príbeh samotný. Ten je len odvarom stokrát videnej zápletky. Bobin to síce s bábkami vie a filmu sa podarí zo dva zo tri naozaj podarené vtipy aj sprostredkovať, ale bohužiaľ je to všetko príliš detské a miestami prostoduché. To ale nemení nič na fakte, že som sa zabával. Možno to nemá čaro prvého dielu, ale oproti predchodcovi je tempo živelnejšie a Animal stále vládne. Slabší priemer, ale pre Muppetov mám slabosť.(25.9.2014)