MutantMarana odpad!

Absolutni tragedie. Nejaky procento za kameru, totalne zvladnutej marketing, klobouk dolu, ale na jednu hvezdicku to stale nestaci. Tezkej pruser. A tech vylizanejch slepic (cilova skupina tedlech sracek) v kine to zas jako jo, to byl zazitek. A smrad, jak si prstily pice .Kdyz se v nasem narode idiotu a prasat da uspet s kucharkou Ladi Hrusky, potom se vicehvezdickovym hodnocenim nelze divit. Primitivni kravky se smradlavou kundou misto mozku se musej necim krmit...Nikdy vice! ()

Zolky

Knihu som nečítal, preto hodnotím čisto len film a ten sa mi veru naozaj páčil. Hlavní hrdinovia svoje úlohy zvládli perfektne, Dakota navyše odhalila slušnú porciu svojho tela, takže sa bolo na čo pozerať. Humoru tam bolo viac než dosť, naozaj som sa schuti zasmial a príjemne ma prekvapila aj hudba, ktorá bola celý čas veľmi príjemná a maximálne sa tam hodila. Aj keď film iba dosť pomaly naberá na grádoch, ten očakávaný stav na konci predsa len príde. S čistím svedomím dávam 4*. ()

Hanz924

Tak já si myslím, že to zas tak špatný film není, dějově je to možná slabší, ale je fakt, že film na takový to způsob jsem ještě neviděl, takže docela spokojenost. Na odpad to určitě není, možná jen pro ty, co v tom hledali porno a nenalezli ho tam. ()

Pajotka

Film jsem viděla a musím říct, že mě velice příjemně překvapil. Že i kniha postrádá hlubší děj je asi jasné každému, kdo se ji obtěžoval číst, ale to jemné pojetí jinak drsného tématu se mi zkrátka líbilo. V rámci těch dvou hodin jsem se několikrát zasmála a herecké obsazení nakonec nebylo vůbec špatné. Samozřejmě, že všichni kteří čekali obyčejnou pornografii budou zklamaní, ale za mě velice dobře zfilmovaná ne příliš dobrá knížka. ()

Marťulka odpad!

Panebože, co jsem si jako myslela, kdyz kniha je takovej brak?! Bohužel film nebyl o nic lepsi. Kino bylo narvane k prasknutí, vsichni se smáli skoro všemu - coz jsem nechápala, cemu se jako smejou. Skoda. ()

Bobris

Rozhodně ne sračka, jak se tu snaží všichni svým hodnocením dát najevo. Asi se tento film nevyhne srovnání s jinou úchvatnou knižní ságou - tedy Stmívání. Proto i já tento skvost použiji. V podstatě první obrovský rozdíl je v chování postav a dialozích. Nejsou tupé, umí být vtipné a vcelku i propracované. Žádné slovo ani věta není navíc, jde čistě jen o schopnost pana Greye svádět Anu a schopnost Any odolávat jeho "nekonečnému šarmu". K tomu šarmu bych jen rád dodal, že zas tak na prdel sem si z něho teda ani náhodou nesednul, ale jsem chlap, takže jsem nejspíš jen musel závidět miliardám, autům a oblekům a tahle závist mi kvůli egu nedovolila vybudovat ke Greyovi zvlášť kladný vztah. Naopak Anu, která mi prvně přišla hrozně asexuální, sem si poměrně rychle oblíbil, brala to jako jakousi hru a ta hra byla slušně sexy. Ona byla sexy. Z erotických scén jsem byl upřímně dosti vlažný, neustále sem přemýšlel, co mě na tom má vzrušovat, protože fakt nic takového se nedělo. Znovu - je to nejspíš mířené na dámské obecenstvo, ale pokud na to mám jít trpět do kina i já, tak se prostě musím zeptat. Mělo mě to vzrušovat?! No.. co ještě dodat. Na další díly do kina určitě nepůjdu, ale chtěl bych vzkázat odpadářům,.. ne nechtěl, vždyť mě vůbec nezajímají :D 65% ()

Gump24

Kravina aneb vuci tomu zlata era serialu babovresky 1 2 3....358. Jedna hvezda za perfektni hudbu a Dakotu. Dornan me vic nez zklamal. Chybeji souvislosti. Chybi dej. Kdo necetl knizku nemohl to absolutne pochopit. Rika se ze je knížka lepsi nez film, ale tady je proste knizka na stupnici od jedny do desiti deset a film minus deset. TOTALNI PROPADAK. MA TO SILENE VELIKOU REKLAMU A JE TO TOTALNI NESMYSL a to se mi knizka moc libila. Kdejakej malo opevovanej ceskej film je daleko lepsiii..KATASTROFA ()

Vykuk

Celkem pohodový film, Pravda, bavila mě spíš první polovina, která solidně funguje, jako romantická komedie a člověk se i zasměje. Pak už to je jen o sexu mezi dvěma lidmi a začne to být takové monotónní. Nejvíc mě zklamal konec, knížku jsem nečetl, ale má drahá polovička ano a konec měl být značně drastičtější.. škoda, i tak určitě není hodno tak špatného hodnocení, jaké se tu v prvních dnech od všech hejtrů objevilo a to rozhodně nejsem na podobné dívčí románky:) ()

jafuska odpad!

Knížku jsem nečetla a tím pádem jsem moc netušila do čeho jdu. A to byl ten problém, číst knížku, tak bych na film nikdy nešla, a jsem ráda, že jsem knížku raději ani nečetla, Někomu se bude líbit filmové zpracování někomu ne, a já jsem v té druhé skupině. Tak hrozně natočený film jsem už dlouho neviděla, jediný co pro mě bylo plus byl herec, který je pro mě symbolem krasavce, a další moment hudba a to bylo a je asi tak všechno, Takže pro mě jasná volna nikdy více, a jestli bude natočený druhý díl, ráda ho přenechám jiným. ()

Bazinga2563

Celý "film"probíhá asi nějak.... Ano, Kristiáne. Ano? Kristiáne? Ano nebo ne ano Ano? Kristiáne si tu jeste? Kde mas zadek? Ano ne? Tak ANO! Kristiáne? Ano! Ano, I don't make love, I fuck. celé kino se muze po smíchy. Ano? Kristiáne. Říkej mi Šedivý. Ano. Ano? - na co to koukám - zadek zadek zadek zadek prsa fakt hodne pekny, pevny zadek, hm jídlo - Ano? Kristiáne? Jsem Šedivý a ne, Ano, nejsem Gandalf. Pane Šedivý namlaťte mi, nerozumím Vám. Dobře - místo baseballky, či zbiječky si bere bio recyklovaný opasek - tak ti jdu namlátit, ano, Ano? Proč mě mlátíš Šediváku??? na jeho místě bych už asi brala kladivo a udělala s tím rychlý konec, jenže, to by potom nemohl být ještě druhý, třetí díl o Gandalfovi bez Gandalfa. Ne, Ano, ano? Ano! Kristiáne? JINAK: dobrý songy, dobrá kamera, dobrý náhodný věci (jídlo, stůl, klavír) a hlavně byla to fakt prdel. Zadek, kde? Ano? ()

Pria

Já bych klidně i dala lepší hodnocení, ale ono bohužel není za co. Jamie Dornan si měl možná před natáčením párkrát zkusit před zrcadlem look multimilionáře, aby na plátně nepůsobil jak poslíček od PPL a Dakota Johnson je možná hezká ženská (nedokážu úplně posoudit), ale její emoční škála se bohužel skládá z všehovšudy dvou výrazů. Člověku občas i bylo trapně ne z toho, co se dělo, ale jak se to natočilo. Nehledě na to, že veškerá konverzace začínala dlouhými vzájemnými pohledy do očí, kdo ví proč. Ale nutno přiznat, že aspoň hudba se opravdu povedla. ()

marek29

Well, rozporuplný film si zaslouží podrobný rozbor: Chápu znechucení ½ národa a chápu nadšení té druhé (nejspíš ženské) poloviny.. Nicméně já jsem odcházel z kina spokojený, i když bradavky Dakoty Johnson by si s nýtama od Titaniku v ničem nezadaly. Od filmu jsem nečekal nic jiného..! Jestli právě vy jste bažili po dějové anabázi množstvím odboček v počtu serpentýn na Lombard street, jste asi naivní jako Anastasia Steele, když ve svým věku si šetří panenskou blánu pro toho pravého :D Otevřenost konce bych nekritizoval - jak jinak přilákat diváky na další díly, než otevřeným koncem :) spolu s knižním bestsellerem mi z toho vychází perfektní podnikatelský záměr! SPOILER! Film vás zasadí do děje, pak se v něm šuká a závěrem je představen BDSM kumbálek zbohatlíka Greye (ne gaye!) jakož i výprask a šukačka v něm. Jelikož jsem věděl narozdíl od zbytku republiky na co jdu a taky jsem to v kině dostal, čert vem těch 130,- dávám 4 hvězdy. A jsem zvědavý na hodnocení v průběhu času 3:-) &TOP track "Love me like you do" ()

Freza77

Doufám, že lidé kteří tu komentují a hodnotí tento film ho aspoň viděli a nedaly na názor ostatních lidí a neposlouchali to co šlo i z rádií atd. Film se mi líbil, ikdyž je pravda, že některé chvilky bych pozměnil a dodal více šťávy. Je jasné že kdyby byl film přesně podle knihy seděli bychom tam minimálně dva dny, tak proto je tak zkrácený, ale povedený. Dám 3.hvězdičky. ()

l.enik.c

Tolik zprofanovaný film jsem už dlouhou dobu neviděla. Tolik se o něm mluvilo a o to víc se teď na něj plive. Musím přiznat, že jsem nečetla knižní předlohu a ani mě tento film příliš nezajímal, ale právě negativní komentáře všude kolem, mě přiměli, abych se sama přesvědčila, jestli je to taková hrůza, jak se povídá. A ejhle... ono to zase tak strašné nebylo. Je pravda, že děj je trochu vleklý a hodně pozvolný, ale ono to k filmu tak nějak sedí. Kdo čekal jednu sexuální scénu za druhou, tak bude nejspíš zklamán, porno to opravdu není, ale těch pár erotických scén, které jsou člověku vkusně naservírovány, stojí za to (jen by teda hlavní hrdinka nemusela vzdychat a svíjet se ještě před tím než se jí vůbec "její milý" dotkl). Líbil se mi vývoj vztahu dvou hlavních postav, jejichž představitelé se své role zhostili velmi solidně, věřila jsem jim každý pohyb. Jamie Dornan dává postavě přesně takové charisma a jistou dávku tajuplnosti, jakou bych u dominantního muže očekávala a Dakota Johnson je správně bázlivá a místy zmatená dívka, která se umí přeměnit v sebejistou ženu, která si umí říct, co chce a přesvědčit tak i dominantního. Hodnocení je u mě tak 50na50, protože děj není příliš nápaditý a nemohla jsem se ubránit asociaci s Twilight ságou, ale jedná se o poměrně slušnou podívanou, která za zhlédnutí stojí, a návštěvy kina nelituji. ()

RigorMortis

Sexuálne fantázie vyžratej matróny v strednom veku prevedené na filmové plátno, z ktorých budú ženy v prechode vlhnúť, no normálny divák sa len chytí za hlavu, prípadne film znechutene vypne. Film, ktorý človeka ničím nezaujme, pokiaľ netúži po zle natočenom porne.Jedna schopná hviezda za charizmatickú hlavnú dvojku. Inak by to bol Odpad. ()

kymla

Nemyslím si, že si film zaslouží odpad. Existuje tolik horších. Knihu jsem četla, ten první díl mi přišel nejlepší. Režisérka se hodně držela knižní předlohy. Mohlo to být lepší ale mohlo to být i horší. Souhlasím, že je to prostě slaďárna pro ženský, nic víc nic míň. Hudba skvěle dokresluje příběh. Takže průměr. ()

Cherry_Bomb

Jedno veľké ojojój v nie najlepšom zmysle slova. Úprimne keby píšem komentár včera hneď po filme, tak asi sa zmôžem na jednu krátku vetu s obsahom vulgarizmov. Ale poďme k “plusom” filmu. V prvom rade perfektná hudba, elegancia (myslím, že za toto môžu najmä produkty značky Apple umiestnené vo filme- áno študujem marketing), sympatickí herci, ktorí v úvode filmu vytvorili určité napätie a iskrenie. A tak vlastne super začiatok. Ale ako film pokračoval stále viac to upadalo a akoby ani nedávalo zmysel. Po strede som len znechutene sedela v kresle a myslela stále na to, že to nemá pointu. A záver? Pomätený- jednoducho katastrofa, vzhľadom na to, koľko bolo tomuto filmu venovanej pozornosti. Výmena názorov, otázky bez odpovedí, ona to chce zažiť, zažije to, pošle ho do hája… WHAT THE FUCK?! Ja som vlastne odišla z kina s tým, že on je chorý, ona je chorá tiež a autorka zrejme tiež (nie som človek, čo posudzuje bez prečítania, takže chcem sa k tomu dostať. Možno to bola naozaj len zlá fimová podoba). Ženy budú vychádzať z kina nadržané?! Ou, no myslím, že pohľad na film mi ozaj stačil… ()

kaktusacek13

Ubohý scénář (i když díky předloze se není čemu divit, přiznávám, že jsem neměla odvahu knížku přečíst, stačilo mi jen to málo co jsem zahlídla, abych usoudila že je to naprostý brak a že hodnocení této knihy, které bylo kdysi otištěno v MF Dnes bylo přesné a vystihující), herci mi taky nepřišli nijak úžasní a celkově to na mě ůsobilo divně, bez nápadu, zbytečně. Nikdy bych na to nešla do kina a lituju, že jsem tomu věnovala svůj čas! Důvod, proč jsem na to vůbec koukala byl, že si myslím, že je dobré být v obraze a i věc, kterou považuju za zcela zbytečnou, je dobré znát a moci pak diskutovat s ostatními a mít na to svůj názor. ()

Mr.nachos

Půl roku čekání a nakonec zklamání jak vrata. Tedy ne že by kniha byla nějaké veledílo, ale film je taková nuda, že se to jen těžko popisuje. Knihu napsala vyžraná paninka, která asi k sexu dlouho nečichla a ten frustrovanej bordel co má v hlavě z nedostatku, hodila na papír, slintajíc touhou o splnění snu. Ovšem o něco vyšší level nudnosti tomu nasadili natočením. A ono to má mít ještě dva díly....asi si je nechám ujít, narozdíl od mladých pipek, žijících v domění, že i na ně někde čeká nějaký ten Grey a od starších paniček vzpomínajících na svá aktivní léta. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva