Austin a Ally (TV seriál)

Austin & Ally

Komedie

USA, 2011, 87x22–25 min

Laura Marano, Ross Lynch, Raini Rodriguez, Calum Worthy, Andy Milder, Julia Campbell, Claudia DiFolco, Ashley Fink, John Henson, Michael McCafferty, Jeff Blum, Debby Ryan, Carlos Santos, Amanda Leighton, Arturo del Puerto, Audrey Whitby, Devan Leos, Aubrey Peeples, Sofia Carson, Gracie Gillam, Ashley Argota, Gregory Marcel, Gregg Daniel, Cole Sand, Jill Basey, Bruno Amato, Brendan Hunt, Steve Trzaska, Lauren Boles, Rachel Eggleston, Sabrina Carpenter, Aubrey K. Miller, Sunkrish Bala, Will Harris, John Lee Ames, Pamela Dunlap, Mim Drew, Skai Jackson, Josh Ventura, James Earl, Mollee Gray, Kiersey Clemons, Lisa Arch, Skyler Vallo, Molly Jackson, Becky G, Richard Whiten, Maddie Ziegler, Saidah Arrika Ekulona, Carrie Wampler, Tyne Stecklein, Cameron Boyce, Brandon Gibson, Ryan McCartan, Matt Cook, Trevor Jackson, Lynne Marie Stewart, Cocoa Brown, Jim Hoffmaster, John O'Brien, Jean Villepique, Kahyun Kim, Cody Christian, Beverly Polcyn, Greg Worswick, Vicki Lewis, Gabrielle Elyse, Tetona Jackson, Marko Germar, Katie Wee, Hannah Kat Jones, Brandon J. Sornberger, Ryan Bollman, Brooke Sorenson, Chloe Bailey, Halle Bailey, Hayley Erin, Cameron Jebo, Veronica Dunne, Jet Jurgensmeyer, Noah Centineo, Jarret Wright, Kamil McFadden, Trinitee, Isaak Presley, Lauren Lindsey Donzis, Tahlena Chikami, Erica Lynne Arden

Larry Harris

Scénografie:

Michael Hynes, Greg Richman

Kostýmy:

Jessica Replansky

Komentáře uživatelů k TV seriálu (28)

• Gemini

Začátkem roku 2011 skončila na Disney Channel éra Hany z Montany... a náhradou za onen hudebně-komediální papundeklový seriál pro teenagery se stalo tohle. Už se ani nepozastavuju nad tím, že se to udrželo pět sezón (možná jen zatím, protože je teprve začátek března), Disneyho publikum je zatraceně vděčné a Disneyho studia zatraceně marketingově zdatná:P Faktem je, že Austin & Ally stojí o nějaký ten stupínek výš než dosavadní dno zábavy pro mladší náctileté publikum, které Déčko zvládlo pozřít z "jůesej" nabídky a vyvrhnout ho do českého éteru (ano, "Sladký Živote Na Moři", nebo jak říká moje dvouletá dcera - "blbosti na lodi" - dívám se tvým směrem), ale boha mário, opravdu mají rodiče zapotřebí kontrolovat každý nový seriál, který se na obrazovce veřejnoprávní televize objeví, jestli je to relativně (nebo i nerelativně) slušná zábava nebo jen další bezmyšlenkovitá, ze stokrát převařeného obsahu zbastlená barevná slátanina, která jim pozitivního nedá naprosto nic, a daleko spíš nabídne něco z opaku? Nedejte na vzletně napsaný obsah "according to marketing department", je to jen další bullshit. Ale koho nepřesvědčí desetiminutovka na youtube, tomu to patří, stejně je už pravděpodobně na záchranu jeho děcek pozdě;) 20%(2.3.2016)

Miluju je! Austina i Ally. Baví mě, jak se z jejich přátelství stává láska. Písničky mám taky moc ráda a baví mě, co zase vymyslí Dez! Na tenhle seriál nedám dopustit.(7.1.2015)

• Davule

Autotuneový děs.(12.5.2016)

Takhle po ránu v telce zabaví :) /65%/(28.7.2017)

Klasická disney show pre malé fanúšičky. Za to je asi jediná, na ktorú som si čas od času, sám od seba pustil aj ja.(20.12.2017)

Za celou dobu, snad od svých šesti sleduji tyhle seriály a filmy od tvůrců Disney. Ano. Třeba takovému Zackovi a Codymu jsem nikdy nepřišla na chuť. Ale je pravda, že u těhle seriálů se má člověk pobavit a ne v nich hledat logiku. To by je jinak přesunuli na kanál pro dospělé no ne? Ale musím říct, že po Sonny ve velké světě je tohle asi můj nejoblíbenější. Jsou tam vtipy, kterým se směji ještě půl hodiny a super rytmické písničky, které mě rozhýbou. Takže proč mu nedat pět hvězd? Splnilo to, co mělo. A oba hlavní hrdinové jsou skvěle vymyšlení. Ally mi občas hrozně leze na nervy se svými postoji, ale tak to asi tvůrci zamýšleli. A Austin? No comment.(4.7.2013)

• claudi77

Ja naozaj neviem prečo robí Disney Channel seriály ktoré sú stále o tom istom. Aj keď je pravda,v Amerike to má vyššie hodnotenie ako u nás. Lenže pre mňa je to len ďalší z mnoha iných jednotvárnych,nudných a trápnych seriálov na XD. Navyše dabing Lauri Marano v češtine sa vážne nedá počúvať. Odpady nedávam ale toto si nezaslúži ani 1 hviezdu tak bez hodnotenia.(10.7.2014)

Zabije čas :)(31.5.2015)

1 2 následující >>