Austin a Ally (TV seriál)

Austin & Ally

Komedie

USA, 2011, 87x22–25 min

Laura Marano, Ross Lynch, Raini Rodriguez, Calum Worthy, Andy Milder, Julia Campbell, Claudia DiFolco, Ashley Fink, John Henson, Michael McCafferty, Jeff Blum, Debby Ryan, Carlos Santos, Amanda Leighton, Arturo del Puerto, Audrey Whitby, Devan Leos, Aubrey Peeples, Sofia Carson, Gracie Gillam, Ashley Argota, Gregory Marcel, Gregg Daniel, Cole Sand, Jill Basey, Bruno Amato, Brendan Hunt, Steve Trzaska, Lauren Boles, Rachel Eggleston, Sabrina Carpenter, Aubrey K. Miller, Sunkrish Bala, Will Harris, John Lee Ames, Pamela Dunlap, Mim Drew, Skai Jackson, Josh Ventura, James Earl, Mollee Gray, Kiersey Clemons, Lisa Arch, Skyler Vallo, Molly Jackson, Becky G, Richard Whiten, Maddie Ziegler, Saidah Arrika Ekulona, Carrie Wampler, Tyne Stecklein, Cameron Boyce, Brandon Gibson, Ryan McCartan, Matt Cook, Trevor Jackson, Lynne Marie Stewart, Cocoa Brown, Jim Hoffmaster, John O'Brien, Jean Villepique, Kahyun Kim, Cody Christian, Beverly Polcyn, Greg Worswick, Vicki Lewis, Gabrielle Elyse, Tetona Jackson, Marko Germar, Katie Wee, Hannah Kat Jones, Brandon J. Sornberger, Ryan Bollman, Brooke Sorenson, Chloe Bailey, Halle Bailey, Hayley Erin, Cameron Jebo, Veronica Dunne, Jet Jurgensmeyer, Noah Centineo, Jarret Wright, Kamil McFadden, Trinitee, Isaak Presley, Lauren Lindsey Donzis, Tahlena Chikami, Erica Lynne Arden, Jamie Kaler, Troy Osterberg

Larry Harris

Scénografie:

Michael Hynes, Greg Richman

Kostýmy:

Jessica Replansky

Komentáře uživatelů k TV seriálu (28)

• unclejack

Tlieskam spracovaniu. Svieže, letné, farebné. Na to sa dá chytiť. Lenže to tá návnada musela stáť za to - tradične prudérny herecký cast síce poskytuje istú nádej vo forme správne uleteného Rossa Lyncha, lenže tu ešte stále straší trojica hercov, ktorí sa Disneyho priemeru rozhodne nevymykajú - a s rekrutujúcimi členmi ansámblu je to tradične taktiež bledé. Lauru Marano nie je ťažké pristihnúť pri afektovanosti, keby tvorcovia vsadili na jej prirodzenosť, mohla to byť bomba. Raini Rodriguez a Calum Worthy dokazujú, ako si u Disneyho predstavujú komiku pre deti 21. storočia a je to viac než len žalostné - zvlášť v prípade potrhlého, neprirodzeného Worthyho. Dejové zápletky rovnako kolísajú čo sa týka kvality a niektoré vtipné momenty dokáže prekyť Dezovo trapošenie - za to samozrejme jeho predstaviteľ nemôže, ale scenárista by sa mal nad tým čo píše trochu zamyslieť. Suma sumárum - seriál v rámci konkurencie nie je zlý, v rámci divákových očakávaní zrejme osciluje okolo priemeru, čokoľvek vyššie a originálnejšie je však mimo jeho ligu. A ako pôjde čas dalej, zrejme bude klesať kvalita, čo je zreteľne vidno už na dieloch z novej série...(19.9.2014)

Miluju je! Austina i Ally. Baví mě, jak se z jejich přátelství stává láska. Písničky mám taky moc ráda a baví mě, co zase vymyslí Dez! Na tenhle seriál nedám dopustit.(7.1.2015)

• Davule

Autotuneový děs.(12.5.2016)

Takhle po ránu v telce zabaví :) /65%/(28.7.2017)

Klasická disney show pre malé fanúšičky. Za to je asi jediná, na ktorú som si čas od času, sám od seba pustil aj ja.(20.12.2017)

Za celou dobu, snad od svých šesti sleduji tyhle seriály a filmy od tvůrců Disney. Ano. Třeba takovému Zackovi a Codymu jsem nikdy nepřišla na chuť. Ale je pravda, že u těhle seriálů se má člověk pobavit a ne v nich hledat logiku. To by je jinak přesunuli na kanál pro dospělé no ne? Ale musím říct, že po Sonny ve velké světě je tohle asi můj nejoblíbenější. Jsou tam vtipy, kterým se směji ještě půl hodiny a super rytmické písničky, které mě rozhýbou. Takže proč mu nedat pět hvězd? Splnilo to, co mělo. A oba hlavní hrdinové jsou skvěle vymyšlení. Ally mi občas hrozně leze na nervy se svými postoji, ale tak to asi tvůrci zamýšleli. A Austin? No comment.(4.7.2013)

• claudi77

Ja naozaj neviem prečo robí Disney Channel seriály ktoré sú stále o tom istom. Aj keď je pravda,v Amerike to má vyššie hodnotenie ako u nás. Lenže pre mňa je to len ďalší z mnoha iných jednotvárnych,nudných a trápnych seriálov na XD. Navyše dabing Lauri Marano v češtine sa vážne nedá počúvať. Odpady nedávam ale toto si nezaslúži ani 1 hviezdu tak bez hodnotenia.(10.7.2014)

Zabije čas :)(31.5.2015)

1 2 následující >>