Komentáře uživatelů k TV pořadu (17)

 • kulyk
  *

  Jakej Klíma, vy zmrdi? Kam ráčil dát náš národ vkus? Komu jste to zasírali své hlasy? Cože? Jakožecože? GOŤÁK, NE?!!! To má být absolutní vítěz!!! Kadlík teď doma pláče Ivce do intimky - a je to vaše chyba!...... Číp nasadil lepší čípek ze své sady humorů, to přiznati mohu, ovšem za potupu pro Božského Mistra nevídanou nemohu dát hovnocení vyšší. Ty vole, nějakej Klíma nemytej prej, šťouravej, baypassovanej.....(29.4.2013)

 • Beckett51
  ***

  TýŠíp je zpáTýtky a hTýned je toTý leTýpší.(27.4.2013)

 • Peytl
  ***

  Za Voštěpa snad i čtyři a ač se nemají do hodnocení zakomponovávat výsledky ankety, pak z homosexuálního liliputa Brzoboháče a Zjeva roku jsem nablil tři vědra (o partičkách a mumiích nemluvě), takže za tři.(28.4.2013)

 • kingik
  odpad!

  Tytyty, dududu!!! A máte ušetřený čas dívat se na deset stále stejných ješitných celebrit, které se přetahují o zamaštěné zrcátko. Děsná scéna + mimozní Šíp + pokleslá a nedobře udělaná show = 0%(28.4.2013)

 • Snorlax
  ****

  Karel Šíp je jeden z mála moderátorů, kterému vydržel humor několik desetiletí, aniž by ten vtip zatuchl a vyčpěl. Nepřísluší nikomu z nás hodnotit tady výsledky ankety, ale opovržení nad vkusem šesti set tisíc diváků vyjádřit musím. Zařadit Michala Davida mezi zpěváky a Danu Morávkovou mezi herečky je výsměch všem skutečným umělcům a všem divákům, kteří mají alespoň špetku vkusu.(28.4.2013)

 • Agatha
  ****

  Šíp jako vždy výborný, jeho peprné poznámky jsou víc než trefné. Rozhodně to bylo lepší než takový Český lev nebo Slavík. A navíc takový orchestr jsem v živém přenosu ještě neviděl. Písničky sice letité, ale pořád milé. Musím říct, že mě to celkem bavilo.(27.4.2013)

 • Elfias Dóže
  ***

  Příjemně strávený večer, především díky moderátorskému umu Karla Šípa, oproti škrobenému projevu loňských pseudomoderátorek a pseudobaviček (zapomnětlivým připomenu, k stolku moderátora se loni bůhvíjak protlačily feministka Čvančarová a protekční "neumětelkyně" Kostková), vítané osvěžení. Škoda jen těch děkovaček plných laciného sentimentu a trapného odkazovaní na dětičky celebrit, které už můžou jít spinkat, maminka popřípadě tatínek už to má doma. Jo, a na to pochlebování "božskému Kájovi" už byste se mohli také vys**t. 55%(29.4.2013)

 • kajas
  ***

  Já vím, že by se do hodnocení těchto druhů pořadů neměly započítávat samotné výsledky ankety, ale ať mi nikdo netvrdí, že absolutním vítězem se stal pan Klíma. Jinak ovšem gratuluji všem vítězům (hlavně Partičce), přenos měl celkem úroveň, pan Šíp jako vždy skvělý.(27.4.2013)

 • KajusaK
  **

  Stejně zábavné jako jindy. Karel Šíp je za jednu hvězdu navrch.(28.4.2013)

 • skinny
  **

  nebýt ironických poznámek Šípa, tak si to ani ty hvězdy nezaslouží...(27.4.2013)

 • Paity
  ***

  TýTý hodnotím velmi vysoko, jde pro mě o jakousi skutečně polo-prestižní záležitost pro herce, zpěváky a další.(16.8.2013)

 • Billie777
  ***

  Díkybohu, že stejně jako loni TýTý vysílá ČT a tak jsem se nemusela nudit u reklam a nemusela jsem poslouchat trapné vtipy některého z "nováckých" moderátorů. Karel Šíp byl sázka na jistotu, pobavil a nezklamal, zkrátka super. Výsledky ankety snad raději komentovat nebudu, protože až na pár výjimek (Vyprávěj, Freimanová, Partička, ...) to byl docela děs (co sakra dělá Michal David v kategorii zpěváků?!) a hudební vložky absolutní nuda. Ale jinak, hlavně díky moderátorovi, to bylo docela fajn.(3.5.2013)

 • ChillThomas
  ***

  všichni stojí za prd .. ale 3ípa mám rád(28.4.2013)

 • lubospoti
  ***

  Kvalita tohoto pořadu je dost diskutabilní, hudební čísla ani nebudu komentovat, přišlo mi jako kdyby se čas vrátil minimálně o dvacet let zpátky. Jediný kdo úroveň držel trochu nad vodou byl Karel Šíp.(28.4.2013)

 • hermiona
  **

  "To je v prdeli - Karel Šíp!" hláška večera. Bára Basiková s dolíčky - ruleeez! I když si myslím, že si to mohla takhle veřejně odpustit.(27.4.2013)

 • mokrasek
  *

  Karel Šíp coby moderátor tentokrát sprostý jako dlaždič. Trochu vzruchu snad přinesla jen duetová cucačka Basikové s Kolářem. Když jdete na plac, tak před tím alespoň nechlastejte. Prospěje to vašemu vkusu. Děkujeme.(29.4.2013)

 • santa331
  ****

  Po roce opět podařený slavnostní galavečer, který uváděl opět skvělý Šíp. Přesto ale musím uznat, že začátek byl dost nudný a v jednu chvíli se mi zdálo, že budu přepínat - no a konec byl zase moc urychlený. Co se týká vizuálního provedení, tak musím říct, že celý večer byl ve stylu velkolepých cen jako jsou: Oscar nebo Grammy.A na závěr jedna velká pochvala za uvedení českých písní narozdíl od minulého ročníku, kdy nezazněla ani jedna česká skladba.(28.4.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace