Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo. (Falcon)

Corpsegrinder

Parodie na jedničku a samozřejmě drobet slabší ale ty dvojkový klišé fungujou a závěrečný titulky jsou snad nejlepší v historii filmu. ()

Hanys_

Stejný nářez jako jednička. Hillův fight geniální a závěr lákající na další pokračování vlastně ani nemá obdoby. Letos se toho moc zábavnějšího neurodilo. 8.5/10 ()

noby

Exactly the same! Kde dvojka ztrácí v jednoduchých komediálních sekvencích, tam to dotahuje geniálním utahováním si ze sebe sama a sequelů vůbec. Hravé, nenáročné, hodně kolísající mezi slabými a silnými momenty. ()

Sancty

Neveril som, že to dajú aj na druhýkrát a už vôbec som nedúfal, že by to mohlo byť dokonca lepšie. Takto sa nechať obabrať. ()

ti88na

To isté ako jednotka, a to nie je kompliment. Žiadalo si to nejaký nový nápad, ale zmena strednej školy na vysokú to je strašne málo. Jednotlivé scény boli tak predvídateľné, úplne tá istá šablóna. Áno bavila som sa, smiala sa nahlas, ale v závere tomu dochádzal dych ako Hillovi, keď kráčal po schodoch. A celkovo musím zhodnoť, asi trochu proti prúdu, že z dvojice mi prišiel vtipnejší Tatum (a to nie som žiadna jeho nadržaná fanúšička). Problém je aj to, že si druhý deň po pozretí neviem spomenúť na jedjný výrazný vtipný moment, kde som sa tak bavila, bolo tam aj dosť vyslovene trápností hlavne v súvislosti s Hillom (tá bitka s Mercedes WTF?!). Takže ak si budem chcieť dať repete, tak sa zrejme vrátim len k 21 Jump Street. ()

F.W.Colqhoun

Filmový víkend 2014; druhý sobotní film: Jednička mi nedávno nepřišla do nálady. 22 Jump Street bylo ale ten večer po über-nudné Budoucí minulost živou vodou. Dokonce až tak živou, že mi padla do noty dosud iritující, naprosto neumenšená jalovost "komika" Channinga Tatuma. Hill, povzbuzen komerčním úspěchem jedničky, strhává ve dvojce pojetí remaku ještě více k parodii, což jako uctívač Bláznivé střely kvituji s povděkem. Na rozdíl od jedničky se nápady neskrblí, i kdyby měly být sebešílenější. A to množství příšerně blbých k tomu prostě tak nějak patří. Tvůrci překvapují dokonce ještě v titulcích, kde marnotratně plýtvají případnými nápady na následující díly. Které doufám budou. ()

Krabak

Co si budeme povídat, ale pokračování, hlavně komedií, dopadá z valné většiny prabídně. Tady to sice takovej průser nebyl, ale jak už to tak bývá, kvality jedničky to nedosáhlo. Neříkám, že bych se u toho už nesmál, ale těch originálních vtipů nepřebraných z jedničky tam už moc nebylo. Hlavně největší mínus pro mě byla totálně trapná závěrečná honička, ve vysokoškolskejch kolejích. Sečteno podtrženo jsem se bavil, ovšem Jump Street 857 alá závěrečné titulky bych si raději již odpustil. --->80% ()

kolemjdouc

Film nezklamal,pobavil.Tatum se v tandemu s Hillem fakt odvázali.Přijde mi že si natáčení užívali.Ale nic pro intelektuály,není čas na nějaké hloubání proč je ta která situace tak a ne jinak .Děj fičí jak skejťák po zábradlí.U mě fakt dobrý. ()

Janega

Moc invencie to po jedničke nepobralo. Tentokrát tu máme menej hustú drogu a role cool študenta a losera sa vymenili. Išli na istotu, no tá istota nepriniesla až takú nápaditosť ako prvý film. Bolo by to za tri hviezdy, ale záverečné titulky to vytiahli na tú štvrtú. ()

Lefty86

Hodně se opakuje první díl, ale pořád lepší než 90% komedií co se dnes točí, humor je tu správně ujetej. Na střední si to užíval Jonah Hill, tady si to užíval Tatum. Pokud bude trojka neužije si to asi už nikdo! Tatuma jsem si oblíbil mnohem víc a ani jako akční herec mi nevadí. Ale pobavil jsem se dobře 80% v klídku. ()

Wajsik

Řeknu vám, že jsem se bavil přímo královsky. Je to prakticky jako přes kopírák, ale v mnoha okamžicích to vlastě převyšuje výborný první díl. Duo Tatum - Hill je prostě boží a já se jen těším na jejich další spolupráci. Nejpříjemnější překvapení letošního léta. A závěrečné titulky celou krásu jen podtrhli. Tady je další projekce povinností :) ()

Hadriel

Možná ještě o chlup lepší než první díl. Suprová zábava, bez zbytečných trapností. Většinou se v kině moc nesměju, ale u tohodle jsem nevydržel. + Závěrečné titulky. + Jonahův fight.. ()

peetriss

Po trapné a katastrofální první čtvrtině, která měla náběh na odpad, se 22 Jump Street zmobilizoval a poskytl aspoň několik jakž takž zábavných scén, přestože si neodpustil spoustu podivných a ohraných doprovodných prvků (dilda, homohlášky, permanentně se musí někdo chovat jako dement aj.), některými momenty a odkazy dokázal pobavit natolik, že v závěru mě opustila lítost z času zabitého u této buddy komedie novodobého ražení, která mě sužovala ze začátku. Závěrečné titulky, provázené vtipnou predikcí řady pokračování, dělající si sebelegraci z vědomé recyklace stále toho samého, pobavily. O chlup lepší než jednička, avšak stále ne má krevní skupina, co se humoru týče. ()

mclenin

Bomba. Ono je to v podstate takmer identické s jednotkou, podobne ako Hangover 1 a 2, od nástupu do utajenia, cez infiltráciu do skupiny, rozdelenie do dvoch protipólov (tentoraz však v opačnom garde) až po výbušné finále, no obsahuje skutočne podarené a vtipné, často až absurdné a ironické momenty, ktoré to celé aj napriek podobnosti s prvým dielom ťahajú nahor. Je to klasická americká akčná komédia, akých sa dnes točí nespočet, avšak svojou nápaditosťou patrí určite medzi lepšie kúsky roku 2014. Hviezdičku naviac za doslova vizionársku titulkovú sekvenciu :) ()

Mitin

Do první poloviny by to bylo 5*, pak už trochu slabší. Ale i tak nadprůměrná komedie komedie a u některých scén jsem brečel smíchy. ()

Asmodin

Skvělá parodie na skvělý film Mizerové. Nemám co vytknout. Smála jsem se u Mizerů i u 22 Jump Street. Kromě hlavních hrdinů byl skvělý i Ice Cube, ten jeho pohled nemá chybu stejně jako ve filmu Už tam budem?... Rozhodně lepší než 1. díl. ()

vander19

21st Jump ST. bola oddychovková jednohubka. Na jej pokračovanie som sa chystal do kina, ale nik sa nepridal. Tak som si ho pozrel až neskôr, keď došla chuť na takýto zákusok. Opäť dvojica tých istých "super" fízlov + Ice Cube. Zase sa naši slávny hrdinovia dostávajú na školu, ale tento krát na výšku. Dej je strašne podobný tomu čo sme už videli. Samozrejme je tu pár fakt hustých scén, hlavne Schmidt, keď vypráva veliteľovy ako si zašukal a to ešte drsný Ice Cube nevedel s kým :-). Ale inak priemer zameraný hlavne na tržby, vychádzajúci z klasiky. Tatuma moc nemusím a 22ke aj Jonah Hill mi časom začal liezť na nervy. Aj ten záverečný epos o vyriešený prípadu mi prišiel priemerný a vytvorený tak, aby z ľudí vytiahol len peniaze za tržby v kine. Inak priemerná akčná komédia, kde dvaja mamlasy opäť nastolia karmický poriadok. Ale tie hlášky Ice Cuba fakt stoja za to :-).....Jednoduché a neuškodí, ale zase nič prevratné. ()

Marrty3

Jedna z těch rozhodně povedenějších komedií, kterých se nám za poslední dobu dostává. Bohužel první díl mě bavil víc, bylo to originální a dvojka už se jen veze ve stejných kolejích. Je tu tedy více akce, než v předchozím díle. Pak jsou tu skvělé komediální sekvence, u kterých jsem se vážně mohl potrhat smíchy. Hlavní představitelé dokáží velmi pobavit a zaujmout. Vydařená komedie na kterou by mi nevadilo se podívat víckrát, ale do dokonalosti jí stále něco chybí. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)