Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo. (Falcon)

Dawed

Oproti vcelku slusne jednicce me zarazeji trapne sceny. To nelze prekousnout. Humor fajn, ale misty to prekracuje trapnost a tu odpustit nejde. ()

Matthew013

21 byla fakt sranda, kdyz sem videl 22 po prvy rikal sem si slabsi ale ujde. Kdyz sem se na to zacal divat po druhy, uvedomil sem si ze je to beckovej absulutni ODPAD. ()

kubilov

Dvojka, která si dělá poměrně povedenými způsoby srandu ze sebe i ze všech ostatních "dvojek" a ostatních filmových pokračování. Tatumovi a Hillovi to zase moc hezky funguje, linie s Ice Cubem dostává ještě lepší zápletku, Peter Stormare potěší, ale hraje jen zase další blbáckou roli v blbáckým filmu, takže je ho trochu škoda. Amber Stevens West je moc milá. Poslední bitka mezi Hillem a tou divnou blonckou byla vynikající - řezal jsem se jako prase. Spokojenost, na úrovni jedničky, tedy dvacet jedničky. ()

PlayEasy

Vysoká v Americe se vším, co k tomu patří. Pařby, drogy, alkohol, sex a mnoho dalších :) Dvojici Tatum - Hill to pořád báječně šlape, byť přeci jen o chloupek méně než v jedničce. P.S. Pokud takhle vypadají jarňáky v Mexiku, na horách nás už v únoru neuvidíte ;) 75% ()

Nathaniell

Po prvním díle, který byl víc než jen nadprůměrný, přišla dvojka jako rozjetý rychlík. A jaký s tím sraní, začala přesně tam, kde jednička skončila. Takže sakra od podlahy. A nejen díky tomu se stala zběsilejší. Hodně lze předpokládat a hodně taky ne. Je to ustřelený, divný, pitomý a dokonalý... ... ... Závěrečné titulky jsou jedním z důvodů, proč dát pátou hvězdu... ... 5* ()

mrclTV

Tento film je o dosť výrazne pozadu ze ešte celkom pozerateľným prvým filmom. Ak by som 22 Jump Street mal opísať jedným slovom, použil by som trápny (a nie vtipný). Nebolo tu veľa vecí, na ktorých by sa dalo zasmiať. ()

Gamekeeper77

I když jdoucí ve stopách jedničky, nekopíruje trapně její hlášky, ale je jejím, sice trošku slabším, ale důstojným pokračováním. 76%. ()

JosefTomas

Je těžké vybrat si mezi jedničkou a dvojkou. Každá má své kouzlo. Dvojka si ale dělá srandu převážně z toho, že ždímá vtip z klišé pokračování a památně je ničí. Proto je to zase taková zábava, navíc vám film nabízí hlášky, které i po citaci zůstávají vtipné a neohrají se. PS:Závěrečné titulky jsou boží a kdyby někdy tvůrci plánovali pokračování, nebylo by od věci odtud vycházet. ()

Mkartaylas56

I když mi jednička Jump Streetu stále přijde o chlup lepší (asi i prostě díky tomu, že byla první), tak dvojka je ve své podstatě stejně nabušená a asi ještě více šílená komedie, která si navíc od minula polepšila v rozpočtu (na což se doslova naráží i ve filmu) a především v akci je to opravdu znát. K tomu si přihoďte neselhávající režii spolu se scénářem (který je ve spoustě věcech podobný, jako ten k prvnímu dílu, ale vůbec to nevadí), opět skvěle sehranou hlavní hereckou dvojici doplněnou o nové, ale i staré známé včetně obzvlášť perlícího Ice Cubea a na konec i jedny z nejlepších titulkových scén co jsem snad kdy viděl. Já zkrátka nemůžu hodnotit jinak, než vysokými čísly a upřímně věřím, že až se po čase na oba Jump Streety podívám znovu, tak půjdu s čísly dost možná ještě výš. 80% ()

sniperjozef

Měním hodnocení po druhém shlédnutí z dvou hvězd na jednu. Je to opravdu stupidní a Tatum mi vadí každým filmem víc a víc. První film ještě unesu, protože jsou tam fajn hlášky, film utíkal, ale tohle pokračování je opravdu těžko koukatelná blbost. Viděl jsem horší, tak dám jednu hvězdu. ()

NeMiQ

Naozaj vtipných scén bolo menej ako v jednotke (poriadne z schuti som sa zasmial asi len raz; celkovo to bolo ale veľmi dobré), avšak strašne ma rozčulovala ich vzájomná vzťahová rovina filmu - ani vtipná, iba taká klišé sračka....pardon za výraz. Vyzdvihnúť musím titulky, ktoré celé kino ostalo sledovať. ()

IZFNP

Nemôžem povedať, že by sa mi to páčilo viac ako 21, tá ma totálne odrovnala, smiať som sa u nej prestala na malú chvíľu snáď len dvakrát. Napriek tomu sa 22 drží vo vodách nadpriemerných komédií a Tatum s Hillom potvrdili svoje miesto na prvých priečkach mladých komediálnych dvojíc Hollywoodu. K rovnakým vtipom, ktoré tu zákonite fungovali o máličko menej, sa pridali vtipy nové + pseudoromantický vzťah ústrednej dvojice scenáristi posunuli na nový level zábavnosti. Zatiaľ čo u jedničky ma bavila skôr prvá polovica, tu naopak druhá polovica z dobrej komédie urobila komédiu výbornú. Takže vo výsledku prudko pozerateľný film, ktorý mi síce nedal toľko záchvatov smiechu ako jednička, ale stále ma celú dobu bavil. 80% ()

waltosin

Odlišné to bylo než 21 to bylo velké plus, ale nebylo tak zábavný a hustý, ně že bych se neřechtal to určitě ne. Hill a Tatum jeli jak mohli některé situace, byly bombastický některé trošku trapně nudné. Zklamání to určitě nebylo a trošku jsem čekal že na 21 to nemá, ale ty záverečné titulky byly geniálně husťácký "TO SI KUŘ"!. :) 70% ()

lobo87

Hlavnou devízou Jump Street je chémia ústredného dua Tatum - Hill. Títo dvaja k sebe veľmi dobre zapadli, i keď na prvý pohľad sú ich postavy úplne odlišné. Práve z toho ťaží celý film (séria). Na ich vzťah sa nabaľuje množstvo vtipov, akcie a vedľajších postáv a celé to dáva dokopy jeden z najzábavnejších filmov roka! Hlavne niektoré momenty (Jonahova erotická bitka, či Tatumova reakcia na novú skutočnosť vo vzťahu Hill - Ice Cube) boli geniálne a zostanú mi dlho v pamäti. Miller & Lord sú výborná dvojica... 75% ()

nikus120

Americký film po všetkých stránkach. Sexi herci, herečky, vtipný scenár a vysokoškolské prostredie plné chľastu, drog a sexu. V poslednom čase sa pýtam či ma dokáže fakt nejaký americký film ohúriť. Ale čo sa týka tohto filmu, vybuchla som totálnym záchvatom smiechu iba raz keď prišlo k rozuzleniu medzi Schmidtom a kapitánom. Dvojka sa mi páči viac. Bude to a tým že bola aj uvoľnenejšia. Videné v kine. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)