Pár nenormálních aktivit 2

• USA A Haunted House 2 (více)

Marlon Wayans se vrací v neskutečně zábavném pokračování komedie o Malcolmovi, který poté, kdy ztratil milovanou Kishu při automobilové nehodě, začíná nový život s novou přítelkyní (Jaime Pressly) a jejími dvěma dětmi. Jakmile se ovšem přestěhují do nového domu, Malcolma opět začínají pronásledovat bizarní paranormální jevy. V sousedství se totiž objevila Kisha...Nepřetržitý gejzír gagů a vtipů může naplno vytrysknout! (Magic Box)

karnifex

No, spíš slabší, většina vtipů neodpovídá mému vkusu, ale pár dobrých bylo - třeba s mexickým sousedem nebo voláním sanitky. ()

Jack_F.

Až na prozíváné sračko vtipy hlavně ze startu... jsem se bavil asi víc, než bych měl, pokud mi mají lide věřit IQ nad 90...vzhledem k tomu, že na místní etnikum z vysoka seru, tak se přiznám, že jsem se zasmál. Dialog..."...byla hrozně sprostá....Co bude k obědu? Prdel tvý mámy ty zasraný sráči." Ta je prostě zasraně dobrá. :D Tohle má kvalitu, a né že ne. :D ()

PeteBuck

Dvojka je v podstate cez kopirák urobená jednotka, akurát Malcolm bude chodiť s ujetou beloškou a zároveň bude mať dosť čo dočinenia s postaršími a dosť ujetými deťmi. Hluchých miest a opakujúcich sa vtípkov je tu dosť, ale nedosahuje to ani priemer. Vidieť raz a hotovo. Ja som to videl dvakrát a to preto, lebo som to vymazal z hlavy a zabudol som, aká chujovina to vlastne je. ()

Ayax odpad!

Nechápem, prečo bolo nutné hlúposť 10. rádu opakovať po druhýkrát... Ešte trápnejšie než prvá časť, naviac polovica filmu sa snaží riešiť trápnosti okolo mexičanov, američanov a belochov na jednej kope... namiesto komedie/horror (nechápem to horror, ani komedie), to mali označiť ,,politický faux-paux". Hodnotenie: odpad! ()

Monditrade

Tak krásně dementní, že to občas bylo i k smíchu.. sice by z toho šlo dostat mnohem více, ale evidentně to chtěli mít rychle za sebou...vydělat nějaký dolar a jít dál....ale alespoň to nebyla taková nuda... ()

Mark1983

Původně jsem se chtěl tomuto filmu vyhnout,ale neteř ho chtěla a tak jsem se mu nevyhnul. U něčeho jsem se usmál,ale existují mnohem lepší parodie. O tom ani potom. ()

Jarv

Proč nevsadit na to, co dělalo z prvního dílu zábavnou jízdu? Američané zkrátka neumí jednoduše prohlubovat své vtipy, místo toho je mění. Přesně jako v případě Teda. První díl si dělal legraci z představy, co všechno může dělat živý a dospělý plyšový medvídek. Druhý díl na toto téma navázal jen několika scénami, zbytek se soustředil na to, jak umí dospělý plyšový medvídek mluvit vulgárně, takže veškeré kouzlo daného materiálu pryč. Mluvit sprostě totiž umí opravdu každý a nemusím kvůli tomu natáčet film s medvídkem. Toto je stejné. První nenormální aktivity dokázaly bez velkých potíží pobavit především vtípky ze světa duchů, v pokračování se takových sekvencí najde sice několik, z nichž bohužel (stejně jako celý film) je celá řada čiště sexuálních nebo nechutných. Proč? Stačilo pouze prohloubit to, co nám dal Wayans minule. Nemusel do toho cpát své sprosté hlášky, všelijaké zbytečné řečičky a opět sex! Škoda, potenciál táhne nenávratně k čertu. Pouze za scénu se psem, démonem na záznamu a kohoutem dávám 45%. Jinak bych šel i na 20%. ()

Pythonator

Stejně ujeté a stejně dobré (resp. snesitelné) jako jednička. Jen ta scéna s ošukáním panenky už byla podle mě trochu přes čáru. Nějak jsem se nemohl smát u něčeho, co vypadalo jako pedofilní magořina. Když si ale nechal vylizovat prdel, tak to už jsem se bohužel zasmát musel. Nakonec se na tu panenku ale vtipama několikrát ještě vrátili, a zpětně to bylo nečekaně opravdu vtipné. Kdo by si to byl pomyslel??? Narážky na xenofobii mezi černochy a mexikány neměly chybu. ()

soukyd33

Vtipné to je, ale musí vás být více. Pro jednoho diváka je to nuda. Opět tu máme ducha, ale tentokrát se rád převtěluje. Hvězdiček 2 ()

Little_Sawy

O krapet lepší než prvý diel, hlavně Malcolmov bratránek s bandou, Černej Kněz a samotnej Malcolm mají vtipné momenty, xichty, řev a tak aspoň táhnou film v té správne trhlé rovině u ktorý se divák zaručeně nudiť nebude. Ďíky Buddho, žes mě opět nesklamal a nemusela jsem si vypíchnout oči z důlek, a nebo spáchat rituál ale v klidu (za pomoci Jagermaistera) jsem mohla přečkat až to skončí a já mohla jít konečne spát, ale ďíky. Bratři Wayansovi jen tak dál. Spokojnosť 6/10, Zábavnost 7/10, Násilí 2/10, Hudba>Žádna. ()

ondyGAMESTV

To samé jako jednička, jen s větším návalem parodovaných hororů. První díl se mi líbil víc, jak příběhem s humorem, tak prostředím, ale i u tohoto jsem se pořádně bavil 🏠 70% ()

kukillX

Pri prvom dieli som sa ešte ako tak zasmial, ale toto?.. Trápne dialógy, monológy...uvrešťaní černosi,, No keby to je aj po španielsky bez tituliek a nič nerozumiem tak o nič neprídem. Polovica filmu založená na šukaní bábiky, druhá polovica na trápnom "humore" a pílení uší. Len tak tak, že som to vôbec dopozeral dokonca aj to len s nádejou, že ma možno predsalen niečo dostane k smiechu.. no opak bol pravdou.. Proste sračka. ()

Hansk75 odpad!

Napodruhé jsem u toho usnul, ale až tedy pár minut před koncem, ale stejně - třetí šanci už nedávám. Tvl. tam prostě nebylo srandy ani co by se za nehet vešlo... ()

batuzekk

Hiž dlouho jsem nepsal komentáře, protože u většiny filmů už mi to i připadalo zbytečné (nezavadil jsem o dobrý film), ale tohle je mazec ! Marlon jede na plny obrátky a u filmu jem si vážně "trhal hubu" ! :) Doporučuji zkouknout originální filmy, které snímek paroduje (Paranormal Activity 4, Sinister, The Possession, Insidious, The Conjuring) ()

Edwin44

Na to jakej jsem příznivce jedničky tak tady musim bejt nekompromisní. Jediničce škodili hodně nechutný scény, a taky ty kde Wayans strašlivě moc přehrává (nevim jestli se tohle má líbit černýmu publiku v americe ale hrůza). No a ve dvojce je vlastně celej film udělanej z těhle dvou druhů scén.... 5 minutová scéna jak Wayans ojíždí panenku dafuq??....pohřbívání a zabíjení první respektive druhýho psa dafqu?..a takhle to jde dál....jediný proč nedám odpad je Gabriel Iglesias těch pár scén s ním (na téma rasistických narážek) aspon trochu stály za to. Jinak prosím trojku už ne tímhle tempem ()