Reklama

Reklama

Kameňák 4

  • Slovensko Kameňák 4 (více)
Trailer

Obsahy(1)

Bývalý policejní náčelník Pepa se stal starostou. Po svém předchůdci zdědil přizpůsobivého tajemníka Bohouše. Jejich první společnou misí na radnici je založení městské policie. Náčelníkem se stane místní Rambo, Franta Cloumal, čímž konečně stoupl v očích své ženy. Šetřílek Bohouš musí ještě stihnout levně zařídit jeden pohřeb. V místní čínské restauraci mezitím dojde k nečekanému objevu. Kuchař Lojza zalévá své marihuanové bylinky známým Modrým pramenem, který povzbuzuje chuť na sex. Když si ubalí jointa z takto zavlažovaného výpěstku, propadne nekonečné pravdě a všeobjímající lásce. V Kameňákově vyrůstá i další parta výtečníků, ti nainstalovali do dívčích sprch webovou kameru a vsází se, která z dívek nemá oholené intimní partie. Celou kameňákovskou společnost doplňuje několik romských občanů, kteří mají zájem o měděné trubky z okapů. Pepa prostě nebude mít jako starosta lehký život. (TV Nova)

(více)

Diskuze

vyfuk

vyfuk (hodnocení, recenze)

Zodiak455

Kdyby alespoň chtěli něco pro úroveň inteligence člověka (já nevím třeba Šestý smysl, Psycho, Osvícení) ne, oni budou sjíždět to co je bezkonkurenčně kopíruje.

na příspěvěk reagoval Zodiak455

Zodiak455

Zodiak455 (hodnocení, recenze)

vyfuk

To se ti ani nedivím.Současné puberťačky se zaserou strachy z naprosto stupidních hororů.Téměř vždy tam je parta mladých lidí a už na začátku víš kdo z nich nepřežije a kdo jo.Kvalitní filmu jsou pro většinu mladé generace moc náročné.

na příspěvěk reagoval vyfuk

vyfuk

vyfuk (hodnocení, recenze)

animaxis

Ani bych neřekl. Já jsem ve třídě filmový znalec a nechtějte ve třídě u nás chtít promítat nějakej film: "Oh, musíš tam dát horor!", "ten horor je nejlepší" mě z nich s odpuštěním jebe :-(

na příspěvěk reagoval Zodiak455

vyfuk

vyfuk (hodnocení, recenze)

animaxis

Nene v pohodě, jen jsem trochu většinou naštván, protože se s onou většinou často setkávám a je to krapet stereotypní.

na příspěvěk reagoval animaxis

Uživatel Wacoslav1 smazal svůj příspěvek.

vyfuk

vyfuk (hodnocení, recenze)

Vy ještě sledujete komedie? Já myslel, že vaše generace ujíždí na hororech.

na příspěvěk reagoval animaxis

animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

JasonIX

Taky bych řekl,akorát já bych slovo dobré nahradil slovem špatným.Ale jak říkám,každý má jiný vkus:)

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

232

Tak on to asi produkuje zase, takže se chce taky zviditelnit :D ale je to tak, ten jakmile se někde objeví tak to zavání :)

232

232 (hodnocení, recenze)

Georgex

Jsem stejného názoru, Pomeje tam bude mít nejspíš jen malou roli, ale cpe se do každýho traileru a tou trapnou parukou akorát odpuzuje fanoušky

na příspěvěk reagoval Georgex

Eragon93

Eragon93 (hodnocení, recenze)

Do kina na to nepudu, ale v telce se na to max 2x kouknu, třeba tam budou neotřelý vtipy.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

V kazdom pripade odo mna to v kine neuvidi ani cent, nieto este euro ............

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

Kobain

Však ať si to každý hodnotí jak chce, ať to viděl nebo ne, to už je na jeho svědomí, beztak každé počáteční hodnocení je velmi subjektivní a řídit se podle něho je hloupost, lepší je číst první chytřejší komentáře, kde člověk pozná i důvod hodnocení, samozřejmě pokud to nejsou komentáře místních pár jedinců, co tam napíší nelogickou větu, takových je lepší si nevšimat :-) 

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

232

Tak ten trailer nevypadá úplně nejhůř, rozhodně tedy vypadá i samotný trailer lépe, než celý třetí díl dohromady, každopádně ten Pomeje..., toho si mohli odpustit

na příspěvěk reagoval 232

Zodiak455

Zodiak455 (hodnocení, recenze)

Kobain

A to zas bude dementů co tomu dají pět hvězd aniž by to viděli protože chcou nasrat ty co tomu dají odpad ;)

na příspěvěk reagoval Kobain

Reklama

Reklama