Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

onden85

Naprosto blbé byly už původní Kameňáky, čekal jsem ještě větší trapnost, ale nedostavila se. Je to sračka, ale vydržet se to dá! ()

Allica

Chtělo to přijít s něčím vlastním a ne převzít dílo pana Trošky, myslím si, že Kameňáci by měli patřit jemu a ne někomu, kdo se snaží o diváckou úspěšnost, která byla založena na jeho jménu. Taky to podle toho dopadlo a návštěvnost v kině byla velmi nízká. ()

Majkowski odpad!

Když jsem se dozvěděl, že nový Kameňák nebude režírovat král nevkusu Zdeněk Troška, tak se ve mě rozpálila jiskra naděje, že to třeba nebude taková extrémní katastrofa, jako předchozí díly, bohužel jsem se však šeredně mýlil. Jedná se o absolutně stejnou nafilmovanou sbírkou tradičních otřepaných českých vtipů, které už dobrých pár let nejsou vtipné (možná i právě díky jejich neustálému nepatřičnému využívání panem Troškou), což mě donutilo si myslet, že Troška potají chodil na natáčení a režíroval místo pana režiséra Jána Nováka. Pro některé české prosťáčky s masivním pivním pupkem a téměř nulovým vzděláním tohle možná zábavné je, možná taky právě pro ně se tyto filmy dělají, ale normálnímu člověku, jako jsem třeba já, se z tohoto filmu těžce znásilňujícího komediální žánr chce zvracet. ()

prasecak_cz odpad!

Jé, přemluvte toho Trošku, ať dostane trošku sebereflexe a vkusu a v přinejmenším přestane točit takové hovádiny... ()

macajonak odpad!

uff...tohle prosím už ne...úplně zbytečný film plný úplně zbytečných lidí, tzv. "herců"...absolutně bez zápletky, děje nebo smyslu...celý film jsem se snažil přijít na to, o čem to vlastně je a než jsem stačil nějaký náznak děje pochytit (nebo dovodit) bum a byl konec...kdybych na tom byl v kině, tak chci vrátit vstupné ()

cartouche

K filmu jsem přistupoval s tím, že se bude jednat o tak zoufalou nastavovanou kaši, že do ní ani Troška nešel. Nicméně už po několika minutách jsem názor změnil. Troškova trapnost a primitivnost je fuč - a ač film rychle vyšumí z hlavy, v dnešní české produkci se jedná jednoznačně o nadprůměr, který neurazí. Jen škoda, že toho vtipu nebylo ještě o trochu víc a neobjevilo se tu víc dobrých "naturálních" českých komiků typu Milana Pitkina. P.S.. Zaujaté komentáře pseudoYnetelektuálů na ČSFD samozřejmě nelze brát vážně. ()

SNCIS

Hlášky: Čišník: "Co si dáte, lidské prsty." Zakazník: "Ježkovy voči." Číšník: "Dobrá volba." / Číšník: "Lojzo, dochází kuřecí, skoč nahoru zastřelit dva holuby!" / Franta: "Hele, juniore, já ti něco řeknu. Jestli tě někde s něčím měkkým chytnu, tak ti vrazím takovou, že tě ani ten tvůj Google nenajde." / Romka: "Víš, co udělal můj bratr Jaroš?" Rom: "Ne, to nevím." Romka: "Začal pracovat!" Rom: "Jaj, ten dilina je schopnej kvůli těm penězům udělat úplně všechno!" / Leo Kohn: "Prosím tě, proč pořád vylejváš to kafe?" Pepa Novák: "Jsem někde čet, že každý třetí kafe je dobrý proti mrtvici." / Učitel: "No to snad není pravda. Já mám zase o stovku míň. Podívej, o stovku. No to snad... No nic. Já prostě studentům neřeknu nic o hlodavcích." / Na diskotéce: "Pěkný tričko." - "Nic pod ním nemám." - "Neboj, to časem doroste." - 25%. ()

Ivousx.y

Tento díl i přesto že byl otřesný jako celá série Kameňáků, byl přece jen o trochu více koukatelnější než třetí díl. Bohužel když už se čtvrtý díl musel za každou cenu točit mohli se aspoň trochu držet původního základu: Pepa→ policajt; Klepl→ úplně vynechán apod. Jedna hvězdička navíc i tak za to, že se tvůrci zdrželi angažováním jiných herců do hlavních rolí a že buď zmizely nebo umřely, a také proto že se tam fakt něčemu dalo zasmát. ()

Vassa91 odpad!

Po docela slušných a uvolňujících prvních dvou dílech jsem si u trojky říkal, že horší to snad být ani nemohlo. Šeredně jsem se spletl. Největší problém totiž je, že tohle už ani není vtipný, ale trapný. Jako absolutní úlet na mě působí to, že vtípky na menšinu... A vůbec, nebudu dále pokračovat, protože už jen díváním se na tenhle brak jsem ztratil devadesát minut života. ()

peetzahy odpad!

Trojkou tohle utrpení mělo skončit. Opravdu 8 let po posledním díle vydají něco takového? Plno nucených a ohraných vtipů, děj úplně o ničem. Jako pustit to na základní škole tak se určitě někdo zasměje, ale jinak je to totální blbost. Filmu bych dal 20%. ()

mimars

Já jsem se mírně i bavil... jít na to do kina, asi bych byl trohu zklamán, ale po zkouknutí doma jsem z toho trauma neměl. Bohužel velká část vtipů použitých ve filmu je hodně známá, takže u řady vtipných situací budete už předem vědět, jak dopadnou. Jde o to neočekávat od takovýchto filmů víc, než uměřenou jednorázovou zábavu. ()

pt93 odpad!

Při sledování tohoto filmu jsem cítil ten stejný trapný pocit, jako když jsem se v první třídě vlivem střevních potíží posral v lavici vedle mé platonické lásky. Zlatej Troška. ()