Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

KajusaK

:D) To bylo tak hloupé, až to bylo směšné :D) .. Rozhodně to bylo zábavnější než spousta jiných filmů, takže nebudu dávat odpad. Dokoukala jsem to vklidu dokonce, smála jsem se a podívala bych se klidně i na další díl. Nebylo to ovšem tak dobré jak minulé díly takže * jen 3 velice slabé. Některé vtípky taky byly dost známé, ohráté, takže mi to přišlo okopčené.Jinak ale velmi dobře zvolení herci až snad na mladého Vincka, ten mi opravdu vadil :)). Jsem ráda, že na konci zůstala původní hudba :)) ()

Šimpy

Ale jo, párkrát jsem se pobavil...ovšem nejvíc při vyprávění děje někomu jinému ;-). Ale scéna z pohřebního ústavu parádní. Je vidět, že scénaristické otěže převzal Marcel Bystroň, škoda, že ho pořád zřejmě producenti dost omezují...před 20 lety byl skutečně vtipný. ()

HorrFi odpad!

Něco tak stupidního a trapnýho jsem dlouho neviděl! Komu tohle může přijít vtipný ??Dát peníze za lístek na Kamenák 4 jsou podle mě brutálně vyhozený peníze. Já moc nepiju, ale ted bych radši ty peníze prochlastal nebo je dal někomu chudýmu, takže jestli máte hodně peněz a přijde vám vtipná každá ,,kravina", tak na to jděte do kina :) ()

Nivenx

Nevím pro jaké osazenstvo byl čtvrtý díl točený. Troškův až šílený styl a humor dokázal alespoň pobavit a první díl je nepřekonaný i po tomhle. Astalavista nové "komedie" alá Babovřesky. Film začíná dobře, jelikož jsem se dočkal smrti tchýně, ale pak přišla břečka. Teenegři byli trapní a jejich styl humoru nebavil a mě trapně nudil. Pepan klasika a vše je tak nezáživné, že to nemohlo být snad vypuštěno do českých kin! 10% ()

alchac

A viděl jsem, ano, z úst draka a z úst šelmy a z úst falešného proroka vyšli mnozí duchové nečistí, podobní žabám... Ale to bylo hovno proti tomu, když na svět banda rouhavá, hlav dutých z koflíku vylila čtvrté své dávidlo Kameňákem se zvoucí, společně s Pomejemi všelikými, Vydrami a jinými mršinami oplývající. I stali se zvukové a hromobití a blýskání, i země třesení stalo se veliké z té srágory kolosální, jakéž nikdy nebylo, jakž jsou lidé na zemi. Krleš, krleš, krleš!! ()

panMartin odpad!

Imbecilitida. Něco tak stupidního a trapnýho jsem dlouho neviděl! Komu tohle může přijít vtipný?? Dát peníze za lístek na Kamenák 4 jsou podle mě brutálně vyhozený peníze. Mnoho známých herců.. a k čemu. Je vidět, že všichni herci přijali svou roli jen kvůli prachům protože jim muselo jim být jasný jaká to bude sračka. Nejtrapnější postava Vincent Navrátil to je mi teda herec. ()

URBAN

Nikdy jsem nechápal tu zaujatost proto Troškovi , ale vypadá to že i jiní čeští režiséři dokáží natočit ještě větší krávoviny . U Trošky stačilo vypnou mozek a užít si nějáké ty vtipy , ale tady jich moc nebylo když teda nepočítáme cikány kteří jsou asi jak to vypadá největším tahákem celého filmu . A herecké výkoný noo ... To jsem dlouho neviděl . Ale bohůžel se musím přiznat že jsem se zasmál .( 15.3.14/MAC ) ()

Prometheus69

Urcite si pockejte na KB podtitulkovou zcenu... sice predvidatelne, ale sakra genialne vtipne! :D Proč 5 hvězd? Co já vím... asi na vztek... Možná proto že sice nenávidím Čechy, ale české filmy rád mám... No možná jsem myslel že tím přihodím aspoň 1 procento navíc... Bohužel je tu tolik zainteresovaných individui a různých ENtit... že to nemá cenu rozebírat. Za mě... zatím nejlepší KAMEŇÁK Z CELÉ řady... jsem rád že jsem se zase jednou nenechal odradit... stádem ovcí... No a nebo možná jen proto že jsem prostě R.E.B.E.L a plavat proti proudu je můj styl života... :) PS Maister VERBAL zatím tvůj nejslabší výstup.. a to jsem se tak těšil právě na tvůj koment. :/ ()

LukeUp odpad!

Jeden by řekl, že předchozí tři díly už člověka připraví na cokoliv, ale omyl! Tohle bylo absolutní dno. Hrůza.... ()

otík odpad!

Debilita na entou, tak špatně by to nenatočil ani Troška. U něj to přeci jen bylo aspoň malinko vtipné, tady je to nejen trapné, blbé a nudné, ale taky totálně imbecilní. Hudba: Marcus Tran & Čenda Kavečka ()

Skuby47

Viděla jsem všechny díly navazující na jedničku a musím uznat, že se úroveň díl od dílu zhoršovala. Asi to bude tím, že dvakrát opakovaný vtip přestává být vtipem a čtyřikrát opakovaný už nemá u diváků moc šancí na úspěch. Přesto první tři filmy zde hodnotilo, a tedy i vidělo vždy více než třicet tisíc filmových fandů. Proto mě udivuje, že řada zdejších uživatelů, a není jich málo, dává v hodnocení odpad. Proč na ten film všichni chodili, vždyť museli vědět o co jde, když už z názvu je to jasné. Mohli svůj volný čas strávit daleko užitečněji. Ptám se zároveň i sama sebe, protože se to týká i mne. Věděla jsem, že to nebude nic moc, ale stejně jsem se podívala. Asi ze zvědavosti, protože nijak moc jsem se nebavila. Žádné překvapení se nekonalo. ()

Doudis19 odpad!

U dalšího Kameňáku snad ani necítím vztek nebo zhnusení, ačkoli jeho filmové kvality a kvality kohokoli, kdo se na tomhle sračkojidním projektu zase podílel si o to vyloženě říkají. Cítím hanbu. Stydím se, že se dnes ještě mužou točit takovéhle filmy. Bohužel to, co začal "Uve" Troška pokračuje letos již pátým dílem, což znamená, že stále tyhle trapnosti vydělávají peníze. Takže zřejmě značné procento negramotných čechů, kteří všichni dokola brečí jak nejsou peníze, každý rok pobaveně odcházejí z kin, o kilo pade lehčí, s tím, že se nemůžou dočkat dalšího Kameňáku. Je to k pláči. Chápu, že mit děcka v USA na škole se prodraží, ale vážně má tohle pitvoření Dejdar zapotřebí!? :-( Závěrem jeden vzkaz všem, co byli schopni spáchat návštěvu Kameňáku v kině: "Díky lidem jako jste vy, si uvědomuju, jaké štěstí jsem v životě měl, že jsem neskončil jako dementní sociál, pro kterého je intelektuální vrchol přečtení titulků Blesku a podepsání se na občanský průkaz. Děkuji, že mě děláte lepším." ()

Jizni Tlapa

Chtít po Kameňáku něco jiného než Kameňák je naprostá kameňákovina...kéž by to zdejším odpůrcům Kameňáku dokameňákovalo a Z.Troška by tak mohl sérku Kameňáků s klidným svědomím odkutálet do...... Kameňáku... sice bez špetky příběhu, za to však druhý nejlepší Kameňák po Kameňáku jedničce.... ()

Johnny.ARN

Zmena režiséra citeľná. V predchodcoch je aspoň nejaká dejová nitka, na ktorú sa navliekajú koráliky v podobe kameňákov. Tu sú len korálky bez nitky. Ale na druhej strane, tých korálkov je tam toľko, že sa smejete skoro stále. Takže vtipné, čo ma potešilo. 2 z 5 ()

kinghome

Na jednu stranu chápu, že má tenhle šit 20% možná si nezaslouží ani to, ale je vtipný, jak na to vesele všichni pořád koukaj, dokonce za to platí prachy v kině. Nechápu lidi, co dali odpad všem kameňákům a prostě se kouknou i na tu čtyřku, buď chtěli spálit pár mozkovejch buněk, nebo na to koukali jen z důvodu aby tomu mohli ten odpad dát a neměli černý svědomí, že to neviděli... Plus samozřejmě hromada lidí to ani neviděla a rovnou tam hází odpad, což je taky ubohost. Tenhle film je určitě největší sračka, a proto ho nikdy neuvidím a taky nebudu hodnotit. ()