Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

rytir1

Achjo, achjo, achjo, achjo...čtyřikráte jako tenhle díl. Proč ksakru staví se jen na jménu filmu za cenu i malého výdělku po ztrátě těch co za jeho úspěchy nejvíce stály, to je mi záhada nováckého trojúhelníku. Ale Bob Klepl s Krampolem parádní scéna, Markus Tran sice v civilu idiot, ale hrát umí, hudbu dělat taky. Úpír mě fakt dorazil. Čekal jsem jen víc od Dejdara, jeho postava měla být více ,, policajtovsky blbá " a byla by skvělá. Vyhodit ty puberťáky, vrátit doktory a policajty a ještě by to šlo. Ale zatím už jen za jednu hvězdu zbylou z této série. ()

jjjerry odpad!

uvažuji, jestli si film zaslouží vůbec komentář a jeslti to jde nazvat filmem... První tři díly natočil, Troška a bylo tam pár povedených vtipů. Ale nenapadlo mě, že to může být ještě horší, tady je to jen nepřehledný mix trapnosti a ubohosti. Pro mě snad nejhorší český "film" vůbec ()

unclejack odpad!

Ono nie je ťažké vytušiť akým smerom sa ubrala vždy podpriemerná séria Kameňákov - definitívne medzi čistokrvný odpad. Jasné, pár buranských vtipov tvorcovia vychytali, lenže zvyšok celej tej fasády Kameňáka novej generácie tvoria pozliepané exkrementy toho najhlúpejšieho humoru - a aby toho nebolo málo, treba sa vybúrať do každého klišé súvisiaceho so svetom v ktorom skutočne žijeme. Blondýnky - dve minimálne extra natvrdlé, pričom jedna z nich je za slušnú dabérku - poliši, dôchodcovia, študenti, a Turkovi - Podfuck - obľúbení Cigoši. Nielenže je to nevkusné a hrubé, ono je to miestami nedotiahnuté a dokonca obscénne. Samozrejme nechýbajú nahé teenky - povinnosť každého filmu uvádzaného pred desiatou, hold Markíze to za pokutu stojí - ktoré si nevšímajú webku trčiacu zo steny. Pôvodná trilógia má aspoň slušné spracovanie - tento trhlý projekt je však nafilmovaný ani nie že rutinnérsky, povedal by som priam podpriemerne! Navrhujem poslať Jána Nováka s Marcelom Bystroňom do galaxie Andromeda, aby tam zničili zvyšky dobrého vkusu napr. puritánskym muzikálom Za zvuku Walda Gangu. Tomu sa úspešne darí páchať zločiny na našom sluchu a v spomínanom výlete by sa malo určite nájsť aj miesto pre jeho členov. Tak otravný hudobný doprovod som totiž už dlho nevidel. ()

klapqua odpad!

Ak túžite po lobotómií ale bojíte sa zákroku, potom určite siahnite po tomto filmovom skvoste! Výsledok bude rovnaký ()

Wolftalon odpad!

Takovou debilitu může někdo natočit jen v našich končinách. Jestli v Americe je vrcholem záchodového humoru Scary movie a další parodie, tak by se měli v jů-es-ej taky podívat na něco ze země strdím oplývající. Děj jsem nějak nezpozoroval, všechno byla v podstatě jen bezmyšlenkovitá kompilace klasických vtipů, která ve mě nevzbudila silnější projev pobavení, než jen hořký úšklebek. Takže místo děje a originálních vtipů - aby tvůrci nezabili moc času vymýšlením něčeho kvalitního - je film opět zaměřet především na ubohé sexistické narážky a lechtivé scény, ze kterých se vám ale maximálně postaví vlasy na hlavě, jak až jsou stupidní. Korunu všemu nasadil gong po těch nejtrapnějších vtipech, jehož cílem bylo nejspíš naznačit, že to co jste právě slyšeli, byla hrozná prdel - a to opravdu nebyla, tahle znělka ve mě probudila jen lítost nad tím individuem, který tuhle kravinu vymyslelo a ještě se pod ní podepsalo. Předchozí díly aspoň měly nějaký příběh, a i když vtipy byly taky křečovité, se čtyřkou se to nedá absolutně srovnat. Ztráta času... ()

czema

Nicota je lepší než tenhle film. Pár úsměvných gagů s úst herců ale nepomůže tomu aby jsem se smál jako u předchzích dílů. Ty měli alespoň nějaký děj a herce to bavilo, byli vtipní. Pak odešel troška a na 4. díl se navalily pompeje(pomeje). No stát pod chrlící lávu a popel by byl větší zážitek než skouknout tohle. ()

easer07

Troška natočil tři kultovní Kameňáky, ale pak přišel Novák a všechno skazil. Je to možná ještě horší než Babovřesky, ale snaha se cení a hodně se u toho směju, hlavně u romů :) ()

vika.evil odpad!

Vážně trapné. Znovu zrození se nekonalo. Hlášky stojí za starou belu. Stejné jako předchůdci, akorát tohle je 100 krát horší. ()

PatrikP4

Některé vtipy jsem neznal okej v pohodě, ale ostatní jsou hodně staré... Navíc koncem to celkem zníčily si myslím... ()

Pavlosos odpad!

Píčovina nehorázných rozměrů... Ani do půlky se to dokoukat nedalo; fórky jsou že své pozice lehkých fórů přesedlány do pozice suchošů horších jak z nosu a víc raději nic... Však vy víte... ()

Marsijeta odpad!

Po zhlédnutí předchozích dílů Kameňáku, jsem nečekala zhola nic, takže jsem nebyla zklamaná Troškovým natahováním této komedie. Pár vtipných momentů se našlo, ale ani ty ani zdaleka nevyvážily nulový děj, ani opakování stále stejných vtipů stále dokola. Celkový dojem byl zbytečně ztracený čas sledováním tohohle braku! ()

pold odpad!

Musím trochu rehabilitovat pana Trošku. Když se špatný nápad přetaví ve špatný trapný scénář, doplní se to pořádnou porcí zlého špatného humoru a takové té oplzlé sprostoty ze 4. cenové, vznikne Kameňák (raz dva tři). Jenže ono se to dá, slovy dnešního světa, "vyhajpovat" ještě mnohem dál, a to co je již z podstaty posráno přeposrat ještě mnohem hůř. Hovado Novák, dvorní "režisér" nováckých "pokladů" pro mentálně retardovanou část populace, byl připuštěn k filmu, celý smrtící koktejl doplnil o vlastní nevkus, tupost a pořádnou dávku rasismu - a dno má novou polohu. P.S: pak se nemůžeme divit, že velkou část našeho slavného českého národa tvoří tupá, rasistická, xenofobní hovada, když se mohou rasistické vtípky vysílat ve filmu v hlavním vysílacím čase, a všichni se tomu od plic zasmějí. Hahaha. ()

buchannon odpad!

Nejodpadovější ze všech odpadových sérií. Že je Troška "režisér" těch největších sraček, již víme, ale, že se k němu takto "velkolepě" přidá jakýsi Ján Novák, jsem netušil ani v těch nejhorších snech. Prosím všechny "režiséry" a "herce" aby se velikým obloukem vyhnuli takovýmto sračkám a aby zvážili, co jsou ochotni obětovat v rámci své "inteligence". ()