Láska ve hvězdách

• Česko Láska ke hvězdám (více)
Romantický / Sci-Fi / Mysteriózní / Drama
USA, 2014, 8 h 47 min (Minutáž: 38–42 min)

Tvůrci:

Meredith Averill

Hudba:

Gabriel Mann

Aimee Teegarden, Matt Lanter, Grey Damon, Greg Finley, Brina Palencia, Chelsea Gilligan, Andrea Frankle, Indigo, Maggie Elizabeth Jones, Melise (více)

Epizody(13)

Emery Whitehillové bylo šest, když v jejím rodném městečku havarovala mimozemská vesmírná loď. Nezáleželo na tom, zda návštěvníci z jiné planety přišli v míru nebo s cílem ovládnout Zemi. To lidé, kteří si Atriánce chtěli podrobit, vyprovokovali souboj.
Uprostřed tohoto konfliktu se šestiletý atriánský chlapec Roman ukryl ve staré kůlně za Emeryniným domem a ona se ho rozhodla chránit. Za tu krátkou chvíli, kterou spolu Emery a Roman strávili, mezi nimi vzniklo pevné pouto, ale úřady brzy Romana odhalili a odvedli.
Uplynulo deset let a Emery stále žije v přesvědčení, že Roman tu noc zemřel. Mezitím se Atriáni usadili na Zemi, ale byli důsledně odděleni od lidí a vyhnáni do přísně střeženého tábora zvaného Sektor.
Nyní, poprvé od jejich havárie, se Atriánci rozhodnou nechat zapsat první studenty na střední školu. Chtějí zjistit, zda je jejich integrace mezi lidstvo možná.  Celý svět tuto snahu pozoruje s obavami.
Emery hned první školní den na nové škole zjišťuje, že mezi atriánckými studenty je také Roman. Jejich dětské pouto vydrželo, ale okolí jejich vzájemné přátelství odsuzuje. (AXN)

wege odpad!

Nedávno jsem se ožral, vypil jsem pár Plzní, hodně vodky a navrh pár skleniček Primitiva. I tak si myslím, že jsem tehdy přišel o míň mozkových buněk než u tohoto seriálu. Ale co, chtěl jsem trpět, trpěl jsem. Mohlo by být v životé i hůř, třeba být podepsaný pod tímto dílem. ()

Felisr

Romantická sci-fi se zápletkou, která už tu někdy byla, ale proč vlastně ne? Roman je móóc sympatický, dokonce natolik, že mu odpustím i to hraní si na náctiletého ve věku třiceti let ;-) Jinak mi to připomíná mix seriálu Lovná zvěř a Starmana (a možná i "V" a District 9). ()

dalibor.durcak

Ne úplně špatný, moc na romantickou strunu hrající, seriál především pro mladší. Vydržel jsem až do konce a závěrečnou scénou jsem byl odměněn. Soundtrack taky není vůbec špatný, pár songů se fakt povedlo. ()

G-Athame

Konecne dalsi (1.Reign) novinka na kterou se da koukat. Po pilotu urcite sleduji dal, uz prvni dil plny emoci, sympaticke obsazeni, napad. Snad to bude pokracovat porad lip a lip. ()

Bouřka

Nedokážu se ubránit srovnání se Stmíváním, akorát s tím rozdílem, že Stmívání jsem ani nedokoukala a tohle mě celkem baví a jsem zvědavá na další díly. Pilot 70%. ()

mata77

Na chrbte zaujímavej témy xenofóbie, sa vezie ďalší teenegerský príbeh lásky. Okrem riešenia klasických problémov mladých ľudí na strednej škole v rámci telenovely, sa do deja pridala zápletka prisťahovalectva mimozemšťanov na našu planétu. Nebol to až taký vyšperkovaný mix romantiky a temného sci-fi, ako som čakala, ale zvládla som pozrieť všetky diely. Keď hovorím, že všetky, tak všetky, pretože 8.5.2014, bol tento seriál definitívne zrušený. ()

everything

Nejsem sice sladká čtrnáctka, ale přesto mě to překvapilo. Našel jsem to jen náhodou a zaujal mně popis. Za pilot dávám 5/5. Bohužel, jak je již zvykem teď teprve přijde sračkoidní část seriálu. Pokud se to nebude zdárně a rychle vyostřovat a nebude to mít svižný postup bude to stejná blbost jako tomorrow people atd. které zmiňuje Vojťas... PS: tomorrow people sleduji, ale postupem času zjišťuji, že se mi začínají líbit více mini-série jako American horor story... Protože tam se děj otevře a uzavře během půl roku, kdežto u nekonečných seriálů typu ulice je to jen stereotypní hovno. //edit, umázávám zatím jednu hvězdu za to, že to začíná být sračka ()

xxxLussyxxx

Tak tento seriál mě naprosto nadchnul. Nic moc jsem si od toho seriálu neslibovala, ale okamžitě po pilotu jsem si ho zamilovala! ♥ Naprosto úžasnej seriál plnej dobrejch herců a zápletek. ()

Horus8

Dá se na koukat, ale to je tak zatím vše..připomíná mi to jeden seriál, už nevím přesně název, ale měli tam také mimozemskou drogu, s názvem "Žabroka" což se podle zkomoleného českého názvu nedá zapomenout. Každopádně, ten jejich Cyper je u nás Přípravek na ochranu rostlin, a ta jejich rostlina byl Bromélie, amící jsou fakt k popukání. ()

BaseDallas

Prehliadka metrosexuálov, manekýnov, modeliek a vôbec, krásnych ľudí. Chápem potrebu mainstreamu pritiahnuť atraktívnymi hercami, ale takto to preháňať, je pre mňa doslova rušivé. Sledujete dej, do scény vlezie účes a lá strapaté kura a vy začnete rozmýšľať, či to mimoni nosia aj u nich doma, alebo sa proste prispôsobili našim idiotským pomerom. Možno som na takéto veci až moc precitlivelý, ale to vyplýva z môjho celkového pohľadu na módu a jej stupídnych období podľa dekád. Fakt som si myslel, že už nič horšie a umelejšie, ako v 80tych rokoch, sa už na hlave nosiť nedá. Omyl! OK, posuniem sa radšej k deju. Mno, ako sci-fi slabučké. Námet možno celkom ok, ale niektoré do neba volajúce hlúposti, sú jednoducho trápne. Mimoni sú až moc ako my, ibaže ešte trošku krajší a svalnatejší. Aaa, zabudol som, majú nejaké škvrny po tele. Ešte aj tie vyzerajú kúl. No, a to je v podstate asi dôvod na vzájomnú nenávisť medzi puberťákmi-spolužiakmi, lebo "invázia" s jednou loďou, je niekde v minulostnej prdeli. Strašne silené, prekladané americkou kliše zo škôl o outsideroch a sladké ksichtíky na každom kroku. Beverly Hills tohto desaťročia, nedorastenci budú híkať, sci-fi loveri sa pogrcajú. ()

Nalito

Tento seriál ma zaujal svojou témou, ale pristihla som sa pri tom, že ho pozerám už len s čakaním, kedy TO NIEČO príde, pretože zatiaľ ma veľmi neohúril. V šiestom dieli sa konečne niečo začalo diať, tak dúfam to bude už len lepšie a lepšie. Každopádne ten rozbeh by nemusel byť taký dlhý. ()

breebee

Jednoho dne jsem se rozhodla, že to chce příval nových seriálů, novou šanci měly dostat 4 - The 100, Beauty and the Beast, The Tomorow People a právě Star Crossed (ano vše od CW, záměrně). A musím říct, že tenhle seriál to vyhrál na plné čáře. Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Jednoduchý, chvilkama napínavý a mírně stupidní děj, roztomilé vztahové zápletky, krásné herce a oblíbitelné postavy. Prostě klasická teen fantasy. Nehledám v tom žádnou logiku, extra promyšlenou linii nebo do detailu propracované hlavní hrdiny, je třeba na to pohlížet realisticky. Jediná zádrhel vidím v tom, že CW má rozjeto tolik projektů, že s nimi hrají židličkovanou a vypadá to, že na Star Crossed tentokrát nezbylo. Hodně to obrečím, protože už zbývají jen tři díly a já chci víc! ()

numan

Poměrně komplikovaný pokus několika chronických zákazníků tattoo-studia o likvidaci lidstva pomocí vakuového vysavače s totálně nezvládnutým koncem. Pouze pro naivky do 15ti let. ()

Euros

Všech 13 dílů 1.série jsem zkouknul během 2 dnů. Celkem zajímavý, napínavý a akční seriál, baví mě herecké obsazení, které si myslím, že je vážně skvělé. Přece jenom mi ale něco chybí, nějaký velký záporák, nebo velká bitka...něco navíc. Je to takové nemastné, neslané. ()

kjama

Dvě srdce? Tak to už jsem někde viděla, že, Doktore...? Tento seriál je taková malá vykrádačka. S V má společné mimozemšťany, kteří světélkují stejně jako Edward na slunci a nemůže chybět vztahový trojůhelník - viz. Upíří deníky. Z těch si mimochodem ukradli upírku Annu a také se tam zatoulal Channing Tatum v mladším vydání v podobě Lantera. Přesto vše zatím jakž takž funguje a děj se zatím zbytečně nemotá, proto dávám průměr (dvě a půl hvězdy :)). ()

kocanska

...po deseti letech se opět setkají, bohužel okolí lásce nepřeje.... klasika ... nicméně shlédla jsem všechny díly. ()

Naty94

Po zhlédnutí pilotu jsem docela spokojená. Uvidíme, jak to půjde dál. Samotný námět se podle mě povedl. ()

bubakkk

Něco úplně nového..žádní upíři,vlkodlaci atd.. Docela mě to bavilo, a nakonec to skončilo otevřeně 1. sérií. ()

ReichelTomas

Bylo to dějově slabé, posledních pár epizod bylo lepších, ale to zrovna seriál utnuli... Byli tam ovšem příjemní herci a docela dobrý příběh. ()