Láska ve hvězdách (TV seriál)

• Česko

Láska ke hvězdám

Star-Crossed

Láska vo hviezdach

Romantický / Sci-Fi / Mysteriózní / Drama

USA, 2014, 8 h 47 min (Minutáž: 13x38–42 min)

Tvůrci:

Meredith Averill

Gabriel Mann

Aimee Teegarden, Matt Lanter, Grey Damon, Greg Finley, Brina Palencia, Chelsea Gilligan, Andrea Frankle, Indigo, Maggie Elizabeth Jones, Melise, Randall Newsome, Victoria Gabrielle Platt, Merle Dandridge, Susan Walters, Michelle DeVito, Stephanie Jacobsen, Cameron Deane Stewart, Aubrey Peeples, Robert Catrini, Natalie Hall, Titus Makin Jr., Jesse Luken, Jay Huguley, Tahmoh Penikett, Marcus Hester, Johnathon Schaech, Jon Eyez, Dora Madison, Tiffany McEvers, Ashley White, Louise Lombard, Alex ter Avest, Christopher Heskey, Mark Jeffrey Miller, Deneen Tyler, Lola Phillips, Divine Prince Ty Emmecca, Kenneth Kynt Bryan, J.D. Evermore, Sadarias Harrell, James E. Guidry, Douglas M. Griffin, John L. Armijo, Alec Rayme, Chris Angerdina, Richard Holden, Mike Seal, Greg Sproles, Scott Takeda, Anthony Michael Frederick, Didi Costine, Michelle Li, Janee Michelle, Marcus Lyle Brown, Collin Galyean, Frankie Smith, Kyle Clements, Donna Biscoe, Jason Douglas, Emerson Brooks, Summer Parker, Deena Dill, Jackie Tuttle, Christopher Matthew Cook
  • Mr.Ripley

Pilot: Na první pohled překvapí vymazleným vizuálem a citem pro budování napětí, které je následné chytře využito v samotném závěru. Na pohled druhý další produkt z teen CW, kde je každá postava krásná, svalnatá, stylově oblečená s až podivným zápalem pro řeckou filozofii či anglickou literaturu. Mohlo se jednat o milou jednohubku, ale CW po The Tomorrow People dokonale pohřbila další nadějné scífko. Škoda. 50% ______ P.S. Soundtrack je tím nejsilenším pozitivem na celém pilotu, avšak ve většině míst naprosto přehlušuje dialogy.(24.2.2014)

• Vojťas

Hmmm, stanice CW nepřekvapila (jako se jí to letos povedlo u nápaditě zpracovaného historického Reign). The Vampire Diaries, kde jen místo upírů pobíhají mimozemšťané, je stejně ubíjející teenagerskou "romancí"! To už i letošní The Tomorrow People (sci-fi se špetkou rozebíraných vztahů) má větší potenciál. (Srovnávám samozřejmě jen s aktuálními seriály totožné televizní stanice, která je zaměřena na mladé publikum.) 20% [seriál ZRUŠEN](18.2.2014)

Nejsem sice sladká čtrnáctka, ale přesto mě to překvapilo. Našel jsem to jen náhodou a zaujal mně popis. Za pilot dávám 5/5. Bohužel, jak je již zvykem teď teprve přijde sračkoidní část seriálu. Pokud se to nebude zdárně a rychle vyostřovat a nebude to mít svižný postup bude to stejná blbost jako tomorrow people atd. které zmiňuje Vojťas... PS: tomorrow people sleduji, ale postupem času zjišťuji, že se mi začínají líbit více mini-série jako American horor story... Protože tam se děj otevře a uzavře během půl roku, kdežto u nekonečných seriálů typu ulice je to jen stereotypní hovno. //edit, umázávám zatím jednu hvězdu za to, že to začíná být sračka(20.2.2014)

• slunicko2

Mix scifi, love story a středoškoláků. 1) Středoškoláci podle tvůrců seriálu jsou: přesvalení 31letý Matt Lanter (Roman) a 30letý Greg Finley (Atrian Drake), 27letý pěkný Grey Damon (Grayson, hodný nový jestřáb), 25letý Titus Makin Jr. (černoušek Lukas) či 31letý Jesse Luken (Eric, bývalý jestřáb). Stejně věrohodně působí i všechno ostatní. 2) Zajímalo by mě, co na třinácti epizodách podprůměrné úrovně dělalo 5 scénárstů a 6 režisérů. 3) Oba české názvy - Láska ke hvězdám i Láska ve hvězdách jsou jak obsahově, tak jazykově nesmyslné. Zřejmě ani překladatelům nestálo za to, najít inteligentnější titul. 4) Dávám dvě hvězdičky, protože navzdory všem výhradám jsem to odsledoval celé...mám holt slabost pro scifi a mladé kluky.(20.7.2015)

Díl co díl byl zajimavější a zajimavější. Seriál, který mě neustále něčím překvapoval a nejlepší bylo na něm to, že člověk nevěděl co se stane. V některých scénách jsem byla naštvaná že Em ublížovala Romanovi, ale vše mělo svůj důvod, proč tohle dělala.Škoda jen že to nemá víc dílů, ten konec byl nauzavřený, ale jinak jsem spokojená.(4.2.2018)

• - Atriánský jazyk Sondiv vymyslel David J. Peterson, lingvista, který pracoval i pro seriál Hra o trůny (od r. 2011). (wee_n)