Láska ve hvězdách (TV seriál)

• Česko

Láska ke hvězdám

Star-Crossed

Láska vo hviezdach

Romantický / Sci-Fi / Mysteriózní / Drama

USA, 2014, 8 h 47 min (Minutáž: 13x38–42 min)

Tvůrci:

Meredith Averill

Gabriel Mann

Aimee Teegarden, Matt Lanter, Grey Damon, Greg Finley, Brina Palencia, Chelsea Gilligan, Andrea Frankle, Indigo, Maggie Elizabeth Jones, Melise, Randall Newsome, Victoria Gabrielle Platt, Merle Dandridge, Susan Walters, Michelle DeVito, Stephanie Jacobsen, Cameron Deane Stewart, Aubrey Peeples, Robert Catrini, Natalie Hall, Titus Makin Jr., Jesse Luken, Jay Huguley, Tahmoh Penikett, Marcus Hester, Johnathon Schaech, Jon Eyez, Dora Madison, Tiffany McEvers, Ashley White, Louise Lombard, Alex ter Avest, Christopher Heskey, Mark Jeffrey Miller, Deneen Tyler, Lola Phillips, Divine Prince Ty Emmecca, Kenneth Kynt Bryan, J.D. Evermore, Sadarias Harrell, James E. Guidry, Douglas M. Griffin, John L. Armijo, Alec Rayme, Chris Angerdina, Richard Holden, Mike Seal, Greg Sproles, Scott Takeda, Anthony Michael Frederick, Didi Costine, Michelle Li, Janee Michelle, Marcus Lyle Brown, Collin Galyean, Frankie Smith, Kyle Clements, Donna Biscoe, Jason Douglas, Emerson Brooks, Summer Parker, Deena Dill, Jackie Tuttle, Christopher Matthew Cook
  • Vojťas

Hmmm, stanice CW nepřekvapila (jako se jí to letos povedlo u nápaditě zpracovaného historického Reign). The Vampire Diaries, kde jen místo upírů pobíhají mimozemšťané, je stejně ubíjející teenagerskou "romancí"! To už i letošní The Tomorrow People (sci-fi se špetkou rozebíraných vztahů) má větší potenciál. (Srovnávám samozřejmě jen s aktuálními seriály totožné televizní stanice, která je zaměřena na mladé publikum.) 20% [seriál ZRUŠEN](18.2.2014)

Dobře, přiznávám, že 4* jen pro herecké obsazení, které mi teda nehorázně imponuje. Jinak jak už zde bylo řečeno, není zde nějaký extra nový nápad, ale mně se zpracování prostě i tak líbí... A furt tak nějak nechápu, proč pro mě naprosto dokonalá Natalie Hall, není ve větším podvědomí fanoušků, ach... Love story jak prase, ale prostě jim to žeru.(7.1.2016)

• MoiJe

Neprináša nič nové, každičký aspekt vám už bude podobný seriál či film pripomínať. Celkovo, nič extra, ale ak sa vám podobné seriály (Beauty and the Beast, Defiance, V, Tomorrow People, ...) páčia, prečo nie. Osobne zatiaľ sledujem kvôli naozaj feši hercom. :) // Videné asi do s01e04, ďalej nebola chuť.(9.3.2014)

• Mr.Ripley

Pilot: Na první pohled překvapí vymazleným vizuálem a citem pro budování napětí, které je následné chytře využito v samotném závěru. Na pohled druhý další produkt z teen CW, kde je každá postava krásná, svalnatá, stylově oblečená s až podivným zápalem pro řeckou filozofii či anglickou literaturu. Mohlo se jednat o milou jednohubku, ale CW po The Tomorrow People dokonale pohřbila další nadějné scífko. Škoda. 50% ______ P.S. Soundtrack je tím nejsilenším pozitivem na celém pilotu, avšak ve většině míst naprosto přehlušuje dialogy.(24.2.2014)

• slunicko2

Mix scifi, love story a středoškoláků. 1) Středoškoláci podle tvůrců seriálu jsou: přesvalení 31letý Matt Lanter (Roman) a 30letý Greg Finley (Atrian Drake), 27letý pěkný Grey Damon (Grayson, hodný nový jestřáb), 25letý Titus Makin Jr. (černoušek Lukas) či 31letý Jesse Luken (Eric, bývalý jestřáb). Stejně věrohodně působí i všechno ostatní. 2) Zajímalo by mě, co na třinácti epizodách podprůměrné úrovně dělalo 5 scénárstů a 6 režisérů. 3) Oba české názvy - Láska ke hvězdám i Láska ve hvězdách jsou jak obsahově, tak jazykově nesmyslné. Zřejmě ani překladatelům nestálo za to, najít inteligentnější titul. 4) Dávám dvě hvězdičky, protože navzdory všem výhradám jsem to odsledoval celé...mám holt slabost pro scifi a mladé kluky.(20.7.2015)

• - Atriánský jazyk Sondiv vymyslel David J. Peterson, lingvista, který pracoval i pro seriál Hra o trůny (od r. 2011). (wee_n)