Láska ve hvězdách (TV seriál)

• Česko

Láska ke hvězdám

Star-Crossed

Láska vo hviezdach

Romantický / Sci-Fi / Mysteriózní / Drama

USA, 2014, 13x40 min

• slunicko2

Mix scifi, love story a středoškoláků. 1) Středoškoláci podle tvůrců seriálu jsou: přesvalení 31letý Matt Lanter (Roman) a 30letý Greg Finley (Atrian Drake), 27letý pěkný Grey Damon (Grayson, hodný nový jestřáb), 25letý Titus Makin Jr. (černoušek Lukas) či 31letý Jesse Luken (Eric, bývalý jestřáb). Stejně věrohodně působí i všechno ostatní. 2) Zajímalo by mě, co na třinácti epizodách podprůměrné úrovně dělalo 5 scénárstů a 6 režisérů. 3) Oba české názvy - Láska ke hvězdám i Láska ve hvězdách jsou jak obsahově, tak jazykově nesmyslné. Zřejmě ani překladatelům nestálo za to, najít inteligentnější titul. 4) Dávám dvě hvězdičky, protože navzdory všem výhradám jsem to odsledoval celé...mám holt slabost pro scifi a mladé kluky.(20.7.2015)

• Košoun

Pilot Přiznávám, že jsem již od trailerů nečekal bombu, ale dal jsem novince od CW šanci. Přiznávám také, že v podstatě jen kvůli Mattu Lanterovi, ale to je vedlejší. Romantické teen sci-fi je docela dobrý nápad, ale CW tentokrát přidalo již tak obrovskou dávku kýče a neoriginality, že jsem už po 20 minutách pilotu odpočítával vteřiny do konce. Nesympatické postavy, předvídatelný scénář, nulová chemie. Jediné, co se dá pochválit je pěkná výprava (na průměrnou americkou TV show). V současnosti je TOLIK seriálů, na které se dá koukat, že tento doporučit rozhodně nemůžu. A nebo jsem už dospěl :)(22.2.2014)

Není to zas tak špatné. Čekal jsem, že to bude větší slaďárna. Přece jen romantické sci-fi není zas tak obvyklé.Trochu mi to připomíná Defiance. Seriál se zabývá událostmi po 10-ti letech od příchodu mimozemšťanů na Zem. Ti tady ztroskotali se svou lodí a žijí v odděleném sektoru. Lidé se je pomalu snaží začlenit mezi sebe. Proto vytvoří integrační program pro Atrianské studenty. Samozřejmě to přináší svá rizika. Ať už na straně lidí nebo Atrianů jsou skupinky, které s integrací nesouhlasí. Proto vznikají různé problémy. Nakonec se do sebe postavy vzájemně zamilují a utvoří se páry. Také musí čelit útokům Tragů, což jsou atriánští extrémisti. Končí to dost otevřeně a další série už asi nebude... "Kde je Suvek?"(18.2.2014)

• MoiJe

Neprináša nič nové, každičký aspekt vám už bude podobný seriál či film pripomínať. Celkovo, nič extra, ale ak sa vám podobné seriály (Beauty and the Beast, Defiance, V, Tomorrow People, ...) páčia, prečo nie. Osobne zatiaľ sledujem kvôli naozaj feši hercom. :) // Videné asi do s01e04, ďalej nebola chuť.(9.3.2014)

Díl co díl byl zajimavější a zajimavější. Seriál, který mě neustále něčím překvapoval a nejlepší bylo na něm to, že člověk nevěděl co se stane. V některých scénách jsem byla naštvaná že Em ublížovala Romanovi, ale vše mělo svůj důvod, proč tohle dělala.Škoda jen že to nemá víc dílů, ten konec byl nauzavřený, ale jinak jsem spokojená.(4.2.2018)

• - Atriánský jazyk Sondiv vymyslel David J. Peterson, lingvista, který pracoval i pro seriál Hra o trůny (od r. 2011). (wee_n)