Reklama

Reklama

Láska ve hvězdách

(seriál)
  • Česko Láska ke hvězdám (více)
Trailer 1
Romantický / Sci-Fi / Mysteriózní / Drama
USA, 2014, 8 h 47 min (Minutáž: 38–42 min)

Tvůrci:

Meredith Averill

Hudba:

Gabriel Mann

Hrají:

Aimee Teegarden, Matt Lanter, Grey Damon, Greg Finley, Brina Palencia, Chelsea Gilligan, Andrea Frankle, Indigo, Maggie Elizabeth Jones (více)
(další profese)

Epizody(13)

Emery Whitehillové bylo šest, když v jejím rodném městečku havarovala mimozemská vesmírná loď. Nezáleželo na tom, zda návštěvníci z jiné planety přišli v míru nebo s cílem ovládnout Zemi. To lidé, kteří si Atriánce chtěli podrobit, vyprovokovali souboj.
Uprostřed tohoto konfliktu se šestiletý atriánský chlapec Roman ukryl ve staré kůlně za Emeryniným domem a ona se ho rozhodla chránit. Za tu krátkou chvíli, kterou spolu Emery a Roman strávili, mezi nimi vzniklo pevné pouto, ale úřady brzy Romana odhalili a odvedli.
Uplynulo deset let a Emery stále žije v přesvědčení, že Roman tu noc zemřel. Mezitím se Atriáni usadili na Zemi, ale byli důsledně odděleni od lidí a vyhnáni do přísně střeženého tábora zvaného Sektor.
Nyní, poprvé od jejich havárie, se Atriánci rozhodnou nechat zapsat první studenty na střední školu. Chtějí zjistit, zda je jejich integrace mezi lidstvo možná.  Celý svět tuto snahu pozoruje s obavami.
Emery hned první školní den na nové škole zjišťuje, že mezi atriánckými studenty je také Roman. Jejich dětské pouto vydrželo, ale okolí jejich vzájemné přátelství odsuzuje. (AXN)

(více)

Videa (35)

Trailer 1

Recenze (40)

MoiJe 

všechny recenze uživatele

Neprináša nič nové, každičký aspekt vám už bude podobný seriál či film pripomínať. Celkovo, nič extra, ale ak sa vám podobné seriály (Beauty and the Beast, Defiance, V, Tomorrow People, ...) páčia, prečo nie. Osobne zatiaľ sledujem kvôli naozaj feši hercom. :) // Videné asi do s01e04, ďalej nebola chuť. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Pilotní díl mě mile překvapil, protože mixuje Roswell a Defiance se špetkou District 9. Jenže je to stanice CW, takže to znamená jejich typické trademarky - vystajlovaní modelové v hlavních rolích a důraz na vztahy. Jenže seriály této produkce romantiku moc neumí, většinou působí dost uměle a nereálně, stejně jako přestárlí herci hrající si na přemoudřelé středoškoláky. Naštěstí Star-Crossed se z větší části zaměřuje na sci-fi zápletku, která je docela zajímavá a rozhodně má potenciál, byť se v první (a bohužel i poslední) sérii vyvíjí dost pomalu a prostoduše. Poslední díl končí cliffhangerem a pokračování nebude. Škoda, kvůli poslední scéně bych se na další sérii docela i rád podíval. ()

Reklama

Vojťas 

všechny recenze uživatele

Hmmm, stanice CW nepřekvapila (jako se jí to letos povedlo u nápaditě zpracovaného historického Reign). The Vampire Diaries, kde jen místo upírů pobíhají mimozemšťané, je stejně ubíjející teenagerskou "romancí"! To už i letošní The Tomorrow People (sci-fi se špetkou rozebíraných vztahů) má větší potenciál. (Srovnávám samozřejmě jen s aktuálními seriály totožné televizní stanice, která je zaměřena na mladé publikum.) 20% [seriál ZRUŠEN] ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Mix scifi, love story a středoškoláků. 1) Středoškoláci podle tvůrců seriálu jsou: přesvalení 31letý Matt Lanter (Roman) a 30letý Greg Finley (Atrian Drake), 27letý pěkný Grey Damon (Grayson, hodný nový jestřáb), 25letý Titus Makin Jr. (černoušek Lukas) či 31letý Jesse Luken (Eric, bývalý jestřáb). Stejně věrohodně působí i všechno ostatní. 2) Zajímalo by mě, co na třinácti epizodách podprůměrné úrovně dělalo 5 scénárstů a 6 režisérů. 3) Oba české názvy - Láska ke hvězdám i Láska ve hvězdách jsou jak obsahově, tak jazykově nesmyslné. Zřejmě ani překladatelům nestálo za to, najít inteligentnější titul. 4) Dávám dvě hvězdičky, protože navzdory všem výhradám jsem to odsledoval celé...mám holt slabost pro scifi a mladé kluky. ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Není to zas tak špatné. Čekal jsem, že to bude větší slaďárna. Přece jen romantické sci-fi není zas tak obvyklé.Trochu mi to připomíná Defiance. Seriál se zabývá událostmi po 10-ti letech od příchodu mimozemšťanů na Zem. Ti tady ztroskotali se svou lodí a žijí v odděleném sektoru. Lidé se je pomalu snaží začlenit mezi sebe. Proto vytvoří integrační program pro Atrianské studenty. Samozřejmě to přináší svá rizika. Ať už na straně lidí nebo Atrianů jsou skupinky, které s integrací nesouhlasí. Proto vznikají různé problémy. Nakonec se do sebe postavy vzájemně zamilují a utvoří se páry. Také musí čelit útokům Tragů, což jsou atriánští extrémisti. Končí to dost otevřeně a další série už asi nebude... "Kde je Suvek?" ()

Galerie (176)

Zajímavosti (2)

  • Atriánský jazyk Sondiv vymyslel David J. Peterson, lingvista, který pracoval i pro seriál Hra o trůny (od r. 2011). (wee_n)

Reklama

Reklama