Láska ve hvězdách (TV seriál)

• Česko

Láska ke hvězdám

Star-Crossed

Láska vo hviezdach

Romantický / Sci-Fi / Mysteriózní / Drama

USA, 2014, 8 h 47 min (Minutáž: 13x38–42 min)

• MickeyStuma

Další seriál o integraci mimozemské civilizace mezi lidstvo tentokráte v pojetí prostých teenagerů. Opět se tu řeší typické problémy a nevraživosti mezi sebou a i na své mládí přirozené lásky a zklamání. První díl naprostá vykrádačka ´E.T.Mimozemšťana´ a nějak mi unikla pointa nebo smysl to takto prezentovat. Poté už dějová linka jede po své cestičce, jenomže bohužel opět velmi unyle. Tyhle seriály jsou už naprosto na jedno brdo a je jedno jestli se jedná o upíry, lidi s nadpřirozenými schopnostmi či jako v tomto případě mimozemšťany. Scénáristé už zoufale vykrádají jeden druhého a tak neustále vzniká jedna podivnost za druhou. A tak opět vznikl další naprosto zbytečný televizní seriál bez veškerých ambicí něčím zaujat či překvapit.(5.10.2015)

Dobře, přiznávám, že 4* jen pro herecké obsazení, které mi teda nehorázně imponuje. Jinak jak už zde bylo řečeno, není zde nějaký extra nový nápad, ale mně se zpracování prostě i tak líbí... A furt tak nějak nechápu, proč pro mě naprosto dokonalá Natalie Hall, není ve větším podvědomí fanoušků, ach... Love story jak prase, ale prostě jim to žeru.(7.1.2016)

• Mr.Ripley

Pilot: Na první pohled překvapí vymazleným vizuálem a citem pro budování napětí, které je následné chytře využito v samotném závěru. Na pohled druhý další produkt z teen CW, kde je každá postava krásná, svalnatá, stylově oblečená s až podivným zápalem pro řeckou filozofii či anglickou literaturu. Mohlo se jednat o milou jednohubku, ale CW po The Tomorrow People dokonale pohřbila další nadějné scífko. Škoda. 50% ______ P.S. Soundtrack je tím nejsilenším pozitivem na celém pilotu, avšak ve většině míst naprosto přehlušuje dialogy.(24.2.2014)

• mata77

Na chrbte zaujímavej témy xenofóbie, sa vezie ďalší teenegerský príbeh lásky. Okrem riešenia klasických problémov mladých ľudí na strednej škole v rámci telenovely, sa do deja pridala zápletka prisťahovalectva mimozemšťanov na našu planétu. Nebol to až taký vyšperkovaný mix romantiky a temného sci-fi, ako som čakala, ale zvládla som pozrieť všetky diely. Keď hovorím, že všetky, tak všetky, pretože 8.5.2014, bol tento seriál definitívne zrušený.(20.5.2014)

• slunicko2

Mix scifi, love story a středoškoláků. 1) Středoškoláci podle tvůrců seriálu jsou: přesvalení 31letý Matt Lanter (Roman) a 30letý Greg Finley (Atrian Drake), 27letý pěkný Grey Damon (Grayson, hodný nový jestřáb), 25letý Titus Makin Jr. (černoušek Lukas) či 31letý Jesse Luken (Eric, bývalý jestřáb). Stejně věrohodně působí i všechno ostatní. 2) Zajímalo by mě, co na třinácti epizodách podprůměrné úrovně dělalo 5 scénárstů a 6 režisérů. 3) Oba české názvy - Láska ke hvězdám i Láska ve hvězdách jsou jak obsahově, tak jazykově nesmyslné. Zřejmě ani překladatelům nestálo za to, najít inteligentnější titul. 4) Dávám dvě hvězdičky, protože navzdory všem výhradám jsem to odsledoval celé...mám holt slabost pro scifi a mladé kluky.(20.7.2015)

• - Atriánský jazyk Sondiv vymyslel David J. Peterson, lingvista, který pracoval i pro seriál Hra o trůny (od r. 2011). (wee_n)