Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

Dejvid007

Moc jsem se u toho opět bavil, o něco lepší než jednička, no a proto si to zaslouží 5 hvězd. Tohle je komedie podlé mého gusta :) ()

FanKalEl

Príjemné prekvapenie po suchších traileroch. Miestami to bolo až prehnane dementné, myslím chovanie postáv ale poväčšinu na tej dôstojnej uzde zábavnosti. Má to zopár slušných častí kde lepšie by sme v jednotke nenašli ale ako celok je prvý diel lepší. I tak som nečakal že to bude až taká pecka, takže dávam plný fajv za super odreagovanie a za tých hercov bez ktorých by to nebolo ono. (90%) ()

Stíba

Oproti jedničce velkolepější a i dějově přeplácanější. Jinak platí vcelku to co u jedničky - místy povedené a trefné, místy už přehnané, celkově se mi ale lépe koukalo na díl první, kdežto tady sem si film rozdělil na dva večery. Mezi nejlepší úseky pat patří klasicky ty s Foxxem, viz jeho Pinkberry a smlouvací taktiky. ()

redwik

Vôbec som si nepamätal ako skončili Horrible Bosses, takže som nevedel čo mám od tohto filmu očakávať. Dostal sa ku mne celkom vtipný príbeh obohatený niekoľkými absurdnými scénkami. Enkláva hercov obsadených do hlavných ale aj vedľajších rolí nepozná hraníc, za predvedený výkon sa rozhodne nemusia hanbiť Chris Pine, Jamie Foxx alebo Christoph Waltz, no čerešničkou na torte bol Charle Day, ktorého nenominovanie na Oscara považujem za drzosť. Jason Bateman - Nick Hendricks /:/ Jason Sudeikis - Kurt Buckman /:/ Charlie Day - Dale Arbus /:/ Jennifer Aniston - Dr. Julia Harris, D.D.S. /:/ Kevin Spacey - Dave Harken /:/ Jamie Foxx - Dean "MF" Jones /:/ Chris Pine - Rex Hanson /:/ Christoph Waltz - Bert Hanson /:/ Jonathan Banks - Detective Hatcher ()

bararich8

Viditelně slabší než první díl, je to vykrádačka, stále to samé dokola a nejhorší na tom je ta spousta keců, obvykle to tam pasuje, ale zde toho bylo tolik, až mi to lezlo krkem, jak se všichni stupidně hádali a překřikovali. Sem tam něco vtipného, ale jinak nic moc objevného. Slabé 3*. ()

darkreider

Bavili ma herci, a aj som sa pár krát schuti zasmial, ale je to ten typ stavajúci hlavne na prízemnom humore a to ma obvykle nebaví a tento krát bol v prevahe. ()

Kadas97 odpad!

Tak stupidnu komédiu som už roky nevidel a osviežil som si pamäť prečo som nedopozeral jednotku. Jedna trápna hláška strieda druhú a správne sú len tie najdebilnejšie riešenia. Vďaka tomuto filmu si najbližších niekoľko týždňov nijakú komédiu nepozriem. 0 z 10 ()

Torgal

Po negatívnych ohlasoch predchádzajúcich tento film som nakoniec prekvapený, ako dobre som sa pri ňom pobavil. Samozrejme je to horšie ako jednotka na ktorej boli najlepší zlí šéfovia (a v dvojke majú dvaja z nich len cameo, Spacey ale aj tak kraľuje). Hlavný problém je, že ústredná trojica degenerovala niekde na úroveň bľabotajúcich idiotov. Teda aby som bol presnejší, Sudeikis a Day. Tí dvaja by mali byť zbavený svojprávnosti a nechápem prečo sa s nimi Bateman ťahá. Fakticky, aj Blbý a blší sú späť mali inteligentnejších hlavných hrdinov. Príbeh je ale celkom zaujímavý a o (prvoplánovo) zábavné scény nie je núdza, takže nakoniec to nie je omnoho horšie ako jednotka. 6-/10 ()

Ondr@932

Po dlouhé době opravdu zas vydařená komedie, plná humoru !!! Takové záchvaty smíchu už jsem dlouho neměl. A navíc skvělé herecké obsazení. 90% ()

Katcat

Jsem naprosto neponaučitelná!!! Vždycky, když se zase zabouchnu do nějakého filmu a pak se doslechnu o tom, že se točí dvojka, trojka, sedmnáctka, těšim se jak blbka, že z tak super jedničky musí být ještě lepší "to be continued". HOVNO! Trapný, únavný, zmatený - spíš zfetovaný koksem z jedničky... Dosledovat ten film do konce mě stálo 10 let života, dalších 5 vrásek, další várku antidepresiv a do teď mě straší noční můry. Gratuluji Šóne, trojka bude hit! ()

PEZ

Jednotka ma svojho času odrovnala. Nesmierne som sa pri nej narehotal. Dvojka začína v podobnom duchu a je skvelé, že sa podarilo zohnať gro hviezdnej zostavy z predošlého dielu, ba dokonca ju ešte rozšíriť. Po podarenom úvode to už ale šlape poslabšie, stále sa nájdu aj vtipné scény, ale už ich je pomenej a nie sú také "zabijácke" ako v origináli. Niežeby to bolo šokujúce, ale dvojka trpí klasickými neduhmi pokračovaní. Proste oddychovka pre fanúšikov troch "trtov", ktorí neznášajú šéfov. :) PS: Škoda, že Kevin Spacey nedostal väčší priestor, jeho postava a to ako ju hraje, je pôžitkom sledovať. ()

Kingjiri

Zdejší hodnocení je dost rozpolcený, ale mě přijdou i další Šéfové na zabití jako pohodová Rková komedie s kupou hlášek. Opět mi však přišly zajímavější vedlejší postavy, který ale nedostaly tolik prostoru, kolik by si zasloužily (Christopher Walz nebo návrátivší se Jammie Fox a Jennifer Aniston). Z nějakejch gagů se pak dalo vytěžit víc, než tvůrci předvedli (např. Batemonova účast na sezení sexuálně závislejch), tři silnější hvězdy. ()

pepa3rd

Tak tohle byl ale opravdu hodně slabý odvar prvního dílu. V podstatě vykrádačka postav i příběhu, bez šance zopakovat úspěch jedičky. 30 % ()

ludva10

Neviděl jsem jedničku, takže nemůžu porovnávat, ale u filmu jsem se moc pobavil. Skvělé herecké výkony, jak hlavní hrdinové, tak hlavně super vtipná a sexy Jennifer. A celkově je film tak nějak dost nevšedně ujetej :-) Těším se, až skouknu první díl. ()

emdvojka

Američania sú strašní úchyláci, a teda hlavne postava Anistonovej to vystihuje najlepšie. Nemôžem si však pomôcť, ale naozaj tento non-stop úlet lepšie okoreniť nemohli, ako večne nadržanou zubárkou, ktorá si nedáva servítky pred ústa. Dokonca v dokrútke na konci filmu sa sama zdráhala niektoré zvrátenosti vôbec vypustiť s úst. Takže paráda. To, že sú všetci na hlavu od a až po z je fajn a tiež sa mi ľúbilo, že tu nieje miesto na nejaké romantické vzťahy a dokonca tu nieje ukázané ani kde hl. hrdinovia bývajú, ani nič podobné, ako to je zostrihané vždy keď sa potrebujú zaplniť hluché miesta. Poznáte to, kamera sa motká po dome, protagonisti papajú a melú oničom. Takže zasa troška inak urobená a vymyslená komediálna jazda, super. ()

anitae

Jednoduchá, přisprostlá zábava, jednička byla lepší. Tady si říkám jestli jsou takoví smolaři, nebo dementi:) ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze