Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

Motinski

Takmer totožné s prvým dielom. Zábavnosťou, sympatiou k postavám aj kvalitou scenára. Niekedy je fakt lepšie nevymýšľať a nechať to čo sa osvedčilo ako funkčné a ajkeď je výsledok jednoduchá zábava, zasmejete sa. Trochu ma sklamal Waltz, ale inak všetko šlapalo fajn. Oproti konkurencií ide stále o najpríjemnejšiu komédiu posledných rokov. ()

chelseaman22

Zdařilý nástupce jedničky, ve které Mamomrd vomrdal matku o dvacku a dlouhonohá Jennifer nepřefikla mrňouse kvíkajího jako morče na okurek. Zápletka byla o řád chabší, ale to vše mužskému publiku vynahradila opět Jennifer a precizní výkon (jako obvykle) herr Waltze. A i Mamomrd se zjevil. 74% ()

Honzek

Nečekal jsem to, ale zase se to povedlo. Jednička mě fakt bavila a tady jsem na tom nebyl jinak. Bláznivá komedie která se nebojí dělat srandu jak sama ze sebe, tak z celého filmového průmyslu. Nepřetržitě jsem se bavil a když začali titulky, bavil jsem se ještě víc. Když někdo umí, tak holt umí a tato partička scénáristů má svoji práci v malíku. Pakliže se nebojíte maličko ujetého humoru a srandy za každou cenu, určitě byste to neměli minout - a ideálně si předtím pustit jedničku, pokud jste tak ještě neučinili. ()

FaceMan

Slabšie pokračovanie inak skvelej prvej časti. Pár vecami to pripomína predchádzajúci diel a stráca to na originalite. Príbeh už nie je až taký prepracovaný ale miestami by som povedal že tápa. Najlepší herec: Chris Pine, 5/10 ()

Mrkvič

Co si pamatuju z jedničky, tak se zde také mluví hodně sprostě a hlavně o šukání a drmolí jeden přes druhého. Jenže u jedničky jsem se bavil a tady jsem se usmál jen asi 3x. Jestli byli hlavní hrdinové tak otravně dementní (až na nadprůměrného Jasona Batemana jehož střízlivý nadhled neměl chybu) i v jedničce, tak jsem jim to tenkrát odpustil možná díky alkoholu v mé krvi. Ještě že vypointované to bylo slušně. S očekávám dalších událostí se dalo přežít to vypatlané žvatlání dvou hlavních hrdinů. ()

viperDavid

Mě tak strašně iritovalo jak se hádali, blbci jedni. Fakt hrozný a Chris Pine jak byl nadřazenej, fakt ubohý, vůbec se to nepovedo ()

LiborGondek

Takhle se ujíždí policajtům! Ale počkat, my jim ujet nechceme... :D :D Překvapivě vtipné a i když bych nejradši hodnotil z mnoha důvodů podstatně hůř, musím uznat, že to rozhodně nebylo tak špatné. Ačkoliv ve mne film nějaké hlubší prožitky nezanechá, pobavil, a to je hlavní. 65% ()

Lachtaan

Také jeden z těch příkladů, kdy jdu proti obecnému přesvědčení, že by dvojka už měla být zbytečným pokračováním. Sice se zde dosti těží z potenciálu, který se nestačil využít v první části, nemožné situace okořeněné o originální vtip však z Horrible Bosses 2 dělají opět komedii, jejíž předchůdce byl následníkem v mých očích převálcován. ()

ywo666

Charlie Day je jeden z najotravnejších hercov, ktorí si môže podať ruky s Melissou McCarthy, Kevin Hartom a mnohým ďalším, ktorí ma serú už len svojou existenciou. Občas som mal chuť preskočiť cez obrazovku a dať mu po tej sprostej hube. Výhodou komédie je, že som sa pár krát neskutočne dobre zasmial. Všetky scény s Jennifer Aniston, niekotré scény s Foxxom a pár ultra hlúpych nápadov ma položilo do kolien. Ako locked/unlocked 50% bolo dosť dobré. Bohužial keď som sa práve nesmial som strašne trpel. Hlavne vždy pri to debilnom vrešťadle. Je to tak 70% 3.5*. Škoda, že sa herci bavili lepšie ako divák. A ešte väčšie bohužial, že toto je jedna z lepších a úspešnejších komédií poslednej doby. ()

elanius

(24/2015) / Hodnotím úplne subjektívne. Zabavil som sa úplne rovnako ako pri jednotke. Väčšina sa snaží asi porovnávať, ale v tomto prípade si už neviem predstaviť čo vlastne malo teda v tom druhom dieli byť. (9/10) ()

Pavlínka9

Když jsem tento film dokoukala a našla jsem si ho zde na ČSFD, můj první pohled na název jsem přečetla jako "Šéfové na zblití" - přesně to, jsem totiž v průběhu a i po konci filmu cítila....Je to o dost šílenější, bohužel pro mě ne v dobrém slova smyslu, hodně ujeté, ale fakt nedokážu vystát, když jsou hlavní postavy tak dementně upovídané a téměř debilní v provádění plánu. Herecké obsazení je super a vlastně hlavní sestava se nezměnila, jen to bylo ještě okořeněné o další skvělé herce :) Aniston bych chtěla někdy v této roli potkat, jelikož je v této roli neskutečně sexy - zatím nejvíc v čem jsem ji viděla. Jinak je to ale celé pošahané, ulítlé, pár dobrých chvil tam bylo a neustálé změny a převraty v plánu - aspoň to mě bavilo. Ale raději vzpomínám na první díl.... ()

venison

Jestli jsem s nimi v jedničce malinko soucítila, tak ve dvojce asi trošku.. Spíš naopak fandila šéfům, aby pěkně pomučili tuhle partičku poloimbecilů :-P Otravné až na půdu :-/ ()

terunka003

Pár vtipných kousků, jinak unavené, rádoby akční, pomalé, nic neříkající. Nebýt Christopha a Mutherfucka Jamieho Foxxe tak se na to asi nepodívám. Už to nemělo šťávu, dost tomu chybělo. Ale pár věcí bylo dobrých, jako drsná pomalá chůze. ..šéfa/ů bych se zbavila asi akčnějším způsobem.. o:-) ()

neoBlast

[TRAILER ZAČÍNÁ] [JÁ]. To byla ale blbost. [FADEOUT] O dva týdny později... [JÁ] Vůbec, ale vůbec nevím o co v tomto filmu šlo a možná bych se i kvůli obsazení podíval na dvojku této "série" znovu. [RECORD SCRATCH a VOICEOVER] Ale to by byla největší chyba v Davidově životě. On už velkou blbost udělal, opakovat by ji byla ještě větší chujovina a ztráta času. Uvidíte oblíbené herce z televize jak se snaží hrát velké divadélko a vůbec jim to nejde. Uvidíte uznávané oscarové herce jak se snaží hrát malé divadélko a vůbec jim to nejde. A to vše za doprovodu extra debilně překomplikované zápletky, která nedává smysl (ale tady v poho, protože si ji nebudete do minuty pamatovat). Odpad navážíme do kin od listopadu, zbytečný domácí release o pár měsíců déle. 30 % ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze