• MoiJe

Pilot: Herci s Helfer v čele a epizódnymi postavami končiac sú krásni, ale sledovať ich je nuda. Tricia prehráva až to pekné nie je a neverím jej slová ani emócie, až smiešne nalinovaný klišovitý scenár prácičku dokončuje. Nevidím dôvod sledovať ďalej, odporúčam tak maximálne miesto screensaveru s vypnutým zvukom. Alebo teda si pustiť napríklad Chase.(12.1.2014)

• KevSpa

Solidní rozjezd, solidní obsazení, solidní westernově laděná krimi. Od remaku argentinského seriálu Mujeres asesinas (který už se dočkal mexického i italského remaku) se asi nedalo čekat nějaké velké překvapení, ale je to vcelku příjemná podívaná, která si na nic nehraje. A Tricii Helfer to v roli přiměřeně drsné a jediné Texas Rangerky v okolí náramně sluší. Uvidíme, jak si povedou další díly. Pilot - 60%(8.1.2014)

Texas. Krajina drsných chlapov, ktorú zaplavujú drogy a Mexičania (Puta, puta, puta madre!). Rodisko country a najnenávidenejšieho seriálu s Chuckom Norrisom. A miesto, kde sa odohráva Killer Woman. Pilot sa rozbieha vcelku zaujímavo, westernová štylizácia sa nedá uprieť a soundtrack je jednoducho skvelý. Úvodný prípad je síce hlúpučký, no ponúka priestor pre slušnú akciu a drsnú rangerku Triciu Helfer. Akurát mi vadí ten dôraz na riešenie prípadov pomocou pocitov a ženskej intuície, ktoré si mnoho súčasných seriálov privlastňuje. Pilot 60%(10.1.2014)

• megan017

Hrůza na entou! Chudák Marc Blucas to si dokola opakuji, když to vidím. Tenhle Texas ranger v sukni na mě zapůsobil, jak nejhůře mohl! Hlavní hrdinka, která mě iritovala už od pohledu, klasická "hrdinka" co musí mít vždy pravdu, jinak se zboří celý svět+ postavy, co jí mají za svatou. Příliš protahované a moc předvídatelné. Příliš nevkusné přechody do další čísti , ze kterých by epileptici nebyli moc nadšení. Viděla jsem první díl a musím říct, že tak rychle se mi zprotiví málokterý seriál. Zlatý Chuck Norris!(24.1.2014)

• Hal_Moore

La Sicaria: Ženský Walker, Texas Ranger? Že by nás v budoucnu čekalo více podobných předělávek chlapských seriálů? Bude další třeba Odpadlice? Ale proč ne, pokud to bude fungovat a pokud se to přizpůsobí dnešním trendům. U Killer Women to v první epizodě zafungovalo, hlavně díky last minute dovolené kousek za hranicemi, která hodnocení vytáhla z průměru. 7/10 ----- Some Men Need Killing: Všechno špatně. Zdá se, že Killer Women bude dohánět Walkera i po kvalitativní stránce. Bohužel, od kamery po střih a režii jde o mizernou práci. Tohle že se v dnešní době ještě točí? Bude potřeba hodně přidat na plynu. 4/10 ----- Warrior: Zdá se, že předchozí epizoda byla jen úkrokem (a zrovna do hovna). Ale všichni zúčastnění zabojovali a vyprodukovali o dvě třídy kvalitnější čtyřicetiminutovku. Perfektní příběh je už jen pomyslnou třešničkou. 8/10 ----- The Siren: Přestávám rozumět chování jednotlivých postav, rodinné kejkle tu vůbec nefungují a postavy jsou ploché více, než se v úvodních epizodách zdálo. Bohužel seriál chtěl zaútočit na předsudky o ženách v mužských povoláních, ale nezmohl se na víc než na pár vět v pilotním díle. Ten čtvrtý pak postrádá i chtěné napětí. Klasický průměr. 5/10 ----- In and Out: Ne, název není parafrází na činnost, která by Killer Women seděla o mnoho více než chytání znuděných Texaských ženušek.. Materiál by tam byl více než slušný, sledovanost by si to taky určitě našlo a těch pirátských downloadů co by přibylo. Pátý a zároveň předposlední díl by měl být přípravou na finále, jenomže tahle generálka tvůrcům vyšla tak napůl. Víme, co se asi bude v závěrečném díle dít, ale je třeba se k tomu pronudit nějakých 30 minut (po zbytek času se nejspíš náhodou povedly i vtipné repliky nebo obrazovku zrovna halil větší počet ženštin). 6/10 ----- Daughter of the Alamo: Díky snaze tvůrců o urychlené ukončení seriálu tu polovina věcí nedává smysl, pokračuje se ve vynechaném ději, odvyprávěném pouze stylem "v minulých dílech jste (prý) viděli" a jen díky tomu, že epizoda je vcelku i chytře napsaná, nejdu s hodnocením ještě níž. 4/10 ----- Shrnutí: Seriál měl mizivou sledovanost (nepřekvapivě), a to zapříčinilo dřívější ukončení (bylo natočeno 8 epizod), bohužel rychlý konec znamenal zkratkovitost děje, vynechání šesté a osmé epizody a nepochopitelně tak zůstal konec otevřen. Díky tomu je seriál zbytečné sledovat, jelikož epizody samy o sobě nefungují. Ztráta času - 1/10(21.1.2014)