Beca nejraději poslouchá hudbu ze svých sluchátek a touží se stát profesionální DJ. Když přijde do nové školy, zjistí, že je plná divných, zlých, ale i hodných holek, které mají jednu věc společnou - zajímají se jen o to, jak dobře zní, když společně zpívají. Jako těžký introvert se nehodlá s nikým přátelit. Svého plánu se drží až do chvíle, než narazí na velmi nesourodou partu holek, které spojuje sborové zpívání bez hudebního doprovodu. Ten si vytvářejí vlastním hlasem. Beca sice na první kolo námluv řekne "ne", ale nezpochybnitelný hudební sluch a schopnost zpívat čistě i ve sprše ji nakonec do klubu zpívajících studentek přivede. Jenže Beca je tak trochu rebelka, a tak to okamžitě začne mezi ní a neoficiální šéfkou týmu Aubrey nezdravě jiskřit... (TV Nova)

Lewisek

Tak trochu reklama na Apple a Annu Kendrick. Soundtrack je moderní a mladí jej určitě ocení. Elizabeth Banks je super doplněk, ale Anna Camp opravdu nevypadá na 20, svojí mimikou mi dokonce připomínala ještě starší Veru Farmigu. Vzhledem k tomu, že na tyhle školní muzikály moc nekoukám, tak jsem byl spokojenej. ()

Hanys_

Naběhl jsem si sám. Nevím co jsem čekal od teenegerské hudební komedie, která se očividně veze na úspěchu Glee a upřímně mu u mě neudělala moc dobrou reklamu. Pár fórků se sice najde, ale nechutný fekální humor taky - takže žádná sláva. A ta hudba šla taky mimo mě. ()

noby

Trapná variace na teenagerský film s rádoby speciálním tématem s povinnou alespoň zvracecí scénou (proč, USA, proč?!), neobjevným sebeobjevováním, unylou romancí a cool fazonou. Z nějakého důvodu, jehož významnou částí bude asi Anna Kendrick, jsem si to ovšem pustil i podruhé. ()

Fary

To je tak nestastne blby, az je to smutny. Cely ten film je stejne nepotrebny jako ta hromada zvratku kterou tam dvakrat za film nechaji "zazarit". :-P ()

dopita

Nenáročná oddechovka, která povětšinou neurazí (i když to blití mě moc nebralo) a přitom pobaví. Několikrát jsem se docela zasmál, ať už se jednalo o tlustou Amy (která je sice šeredná, ale zároveň velmi sympatická) nebo o totálně ujetou korejku, která se moc neprojevovala, ale když už něco zakníkala, tak jsem šel do kolen :-) Blbý je, že tyhle vedlejší postavy jednoznačně převyšujou titulní Becu, která je nudná až hanba. ()

MareT.

Je to spise 3.5,ale priklanim se k lepsimu vzhledem k tomu jak me film paradne naladil. Soundtrack znamych pop music je super, holky byly vtipne (Amy) a vcelku umely hrat a to ze je pribeh klise az bida kazdemu musi byt jasne. ()

papushka

Ač je to vesměs děsná kravina plná otřesných hereckých výkonů a na můj vkus je tu nadmíra zvratek, ráda si tuhle trhlou jednohubku pustím jen tak jako oddechovku, jakožto fanda hudebních a "college" filmů s happyendem, u kterých se nemusí přemýšlet. Jsou tu slušné hlášky i slušně namixované písničky a herci to hlasově zvládají, takže se to dá na rozdíl od takového Hajskůlmňůzikálu i poslouchat. Skylar je sympaťák, zpívat rozhodně umí, a mile mě překvapily Rebel Wilson i Anna Kendrick, holkám to nakonec ladí dost dobře :) ()

LittleMonste

Inspirace od Glee je až do očí bijící, ale strašně mě to bavilo. Muzikálové komedie jsou to, co mi v dnešní době tak strašně chybí. Acapella verze různých songů byly úžasné a ujížděl jsem na nich ještě několik dní po shlédnutí filmu. Cast se taky mimořádně povedl, sympatická Anna Kendrick, bezkonkurenční Rebel Wilson a neuvěřitelně sexy Brittany Snow. Charaktery jsou vtipné a originální, písně skvěle zazpívané a já se nemůžu dočkat pokračování (80%) ()

Sufferer

A-ca-šablóna. Ladíme! je názov, ktorý filmu dokonale sedí, totižto sa nevie rozhodnúť, kam sa zaradiť, pričom sa evidentne snaží tváriť o niečo dospelejšie a chce byť otvorený širšiemu diváckemu publiku, avšak nedáva bokom veci, ktoré by ho z násťročnej škatuľky vytrhli. A ačkoľvek je zručne natočený a jednotlivé hudobné vystúpenia sú celkom chytľavé (čistý a-ca-mainstream, a-ca-underground nečakajte), no nie zas do tej miery, aby divák prehliadol, že sa po celý čas spúšťa toboganom, bez akejkoľvek novej zákruty, na akom sa vezie rok čo rok. No vzhľadom k tomu, že na filmovom trhu nie je podobných kúskov až tak veľa a že mi šablóny nevadia, pokiaľ sa cez ne dobre opisuje, som sa rozhodne nenudil. A dnešným dňom žerem Annu Kendrick nadobro. ()

Mauric

Snaha se cení. Přesněji snaha o ne úplně blbou hudební komedii/drama, krapet absurdity a střílení si sama ze sebe. Ačkoli jsem hlavní hrdince nevěřil ani nos mezi očima, občas se film uchyloval k uspokojení tupého diváka létajícími zvratkami, sem tam se tvářil dosti vážně a scénář asi díru do světa netrhne, za odvahu odpoutat se (alespoň trochu) od davu si u mě Pitch Perfect vysloužil hvězdu navíc. A v očích Brittany Snow bych se dokázal utopit. :)) ()

angloumene

Nejsem zrovna fanda těchhle hudebních muzikálů ze studentského prostředí, ale Pitch Perfect není takovým tím klasickým kouskem. Dost mě bavilo, že se zde tak nějak harmonicky objevuje silná sebereflexe a zároveň je to pořád v celku vkusná komedie (a to i přes pár vtípků zcela za hranicí). Pro mě tedy představuje výrazný žánrový nadprůměr, který se sice drží obvyklých mantinelů, ale přesto jde trošku dál, než ostatní sourozenci. Celkově 70%. ()

peetriss

Ladíme! lze sice zařadit mezi primitivně jednoduché komedie ze středo- či vysokoškolského prostředí s romantickou linkou, ale v tomto žánrovém soudku lze občas najít sympatický kousek, což je případ i tohoto filmu. Ve směsi s hudebními prvky, poměrně zručnou režií a dobrým obsazením působí film uvolňujícím, svěžím a nenáročně zábavným dojmem, kde si své najdou příznivci současné i letité populární hudby, která je umně naroubována k obrazu v až polomuzikálovém stylu. Zaměření bych nazval univerzálním či rozpolceným (ať si vybere každý, jak chce), protože Ladíme! si z pěveckých soutěží a soutěžících jedním dechem střílí, ale také je chová v uctivosti. Příjemná tříhvězdičková záležitost. ()

lucijelucije

Holčičí splácanina bez života a náboje. Hudebně možná jo, ale s komedií to nemá vůbec nic společného a romantiky teda taky zrovna moc nepřibylo. Nuda. ()

Mitin odpad!

A-ca-s-timhle-jděte-do-prdele. Strašně otravnej film, se strašně otravným soundtrackem a narvanej těma nejhoršíma americkýma cliché... ()

filipvrbik

Těžký průšvih, bez Anny Kendrick bych se na to ani nedodíval.. Úroveň kapel prostě katastrofální, jako byste vzali to nejhorší z hvězdné pěchoty ze superstar a talentu.. Scénář taky o ničem, a při tom zvracení se mi taky navalovalo. Spousta stupidního a trapného humoru pár vtipných momentů nevytrhne. No a jestli to takhle vypadá v americe na vysoké, začínám být pomalu rád, že jsem studoval tady...10% ()

zelvicka.

Takže dvě hvězdičky, možná dvě a půl. První celá Alexis Knapp aka nadržená Stacy. Druhá hvězdička (případně ta půlka k tomu) pro Anny Kendrick (ségra Scotta Pilgrima) a Camp (opětně namyšlená bloncka, ale jde jí to supr). Film americký jako Yankee Doodle, na konci mi z obrazovky vypadnul cheesburger. Všichni jsou hezký, mezi hlavními hrdinkami musí být černoška a lesba a asiatka, aby byly zastoupený i menšiny, herečky jsou sice fakt sexy, ale neuvidíme z nich skoro nic... ()

gumolit

totálna sračka pre všetkých zteplých kamošov toto nemalo fakt úroven dokonca aj ten výber skladieb wtf???Hrôza aspon za tie niektoré ženské stáli za to toto je tak pre pubertákov ale nie pre mna ()

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (více)