Hulk and the Agents of S.M.A.S.H. (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2013, 52x22 min

• Davies182

Hulk children smash!! (hodnoceno po pilotním dvojdíle, přesto to však nemusíte brát s rezervou...)(14.8.2013)

Hulk má co se týče animáků značnou tradici a v seriálové podobě tu byl naposledy v roce 96. Poté následovaly dva filmy (Hulk vs. a Planeta Hulk) a bezpočet "hostovaček". Nyní se konečně Hulk vrací na obrazovky sólo. Respektive "sólo". Ty uvozovky jsou na místě, jelikož náš svalnatý zelenáč má k ruce kumpány (Red Hulk), kteří navíc v dalších dílech budou přibývat (Skaar, She-Hulk & A-Bomb). Pilot se rozjel vcelku slušně a kromě logicky všudypřítomné akce (nikoliv však nějak rušivě předimenzované), nabídl i hezkou animaci a vyprávění příběhu v útržcích alá "reality show". To však, alespoň zatím, nepůsobí zle. Stejně jako fakt, že Hulk běžně konverzuje, namísto aby mluvil v méně než holých větách, jak je obvyklé. Jediný, kdo z výsledného mixu vyšel jako otrava je hulkův lidský sidekick Rick Jones. V porovnání s Avengers Assemble ze stejné stáje na mne nový seriál o Hulkovi působí nepoměrně lépe a tak nějak "upřímněji". Na srovnání se skvosty typu Young Justice, nebo Earths Mightiest Heroes je zatím brzy. Uvidíme co nám přinese kompletní první řada.(9.8.2013)

• Hapretor

Hulk moc kecá a málo mlátí - teda v porovnání např. (Hulk na neznámé planetě). Takže dost nuda. Sem tam nějaký ten vtipný nápad, ale jinak jen na zabití času.(4.10.2013)

• jh666

Avengers Assemble jsou příkladem křišťálově čistého průměru, na Ultimate Spider-mana koukám rád, ale tohle je prostě špatný. Duo Hulk a Red HUlk by mohlo být zábavné, ale zbytek to prostě zabíjí. To, jak se tady snaží prezentovat Jen, je na ránu pěstí, zdejší A-Bomb je něco nesnesitelně otravnýho, ještě tak Skaar se dá. Navíc ty neustálé změny ořezu a "found footage" tomu taky nepřidají. 40 %(24.1.2015)

• Da_reba

Po prvej sérii som dosť sklamaný. Očával som niečo sko Avengers Assemble - na čo sa dá pozerať aj keď máte viac ako 10 rokov. Animácia dobrá, námet dobrý ale bohužial spracovanie je jednoducho robené pre malé deti, škoda!(13.10.2014)

• - Samozřejmě by to nebyl počin ze stáje Marvel Comics, aby se v něm neobjevil Stan Lee. Tentokrát namluvil postavu starosty Stana například v osmnácté epizodě první řady. (Caszidy)

• - V komiksové předloze byl Skaar Hulkovým biologickým synem. (novoten)

• - Seriál se odehrává ve stejném vesmíru jako Dokonalý Spiderman (od r. 2012) a Avengers - Sjednocení (od r. 2013). (novoten)