Log Horizon

• Japonsko ログ・ホライズン (více)
Japonsko, (2013–2021), 25 h 13 min (Minutáž: 24–25 min)

Předloha:

Mamare Tóno (kniha)

Takuma Terašima, Jumi Hara, Nobuhiko Okamoto, Misaki Kuno, Ajahi Takagaki, Tecuja Kakihara, Emiri Kató, Hisako Kanemoto, Tomoaki Maeno, Júiči Nakamura (více)

Série(3) / Epizody(62)

Uvízli ve fantasy hře Elder Tales ve chvíli, kdy byl instalován rozšiřující balíček, a je jich třicet tisíc. Co teď? Mezi nimi je i vysokoškolák Široe, který se po této „Apokalypse“ spojí se starými známými. Společně budou muset přijít na to, jak v takovém světě žít a přežít, ačkoliv není možné, aby někdo zemřel… (Zíza)

Recenze uživatele Palisander k tomuto seriálu (2)

Log Horizon (2013)

Na rozdiel od S.A.O. tu chýba pocit bezprostredného ohrozenia. Takže nech sa deje čo sa deje, stále je to len hra. Jediný moment, čo so mnou trocha pohol bol verbovací príhovor princeznej. Dosť málo na dvadsaťpať častí. Postavy sú možno sympatické, ale v podstate nič neriešia, takže, hmm, o čo vlastne v tejto hre ide? Je to celé len fasáda pre háremovku? Možno sa dozvieme v druhej sérii ;-). ()

Season 2 (2014) (S02)

Nejako sa tu nakopili nové postavy, ktorých prítomnosť sa mi zdá ale dosť náhodná. Teraz neviem, či to tak má byť, alebo je seriál určený pre fanúšikov nepohyblivého originálu a v seriáli sa len stratili súvislosti. A možno celá séria bola iba medzihra pred finále. Nudné sebaspytujúce psychologické rozbory boli našťastie ako-tak kompenzované akčnými pasážami.. ťažká veta ako komentár k anime, nuž ale keby to bolo naozaj zábavné, aj komentár by vyzeral inak ;-). Čakal som viac. Na druhej strane menšie sklamanie ako druhá séria SAO. ()