Daredevil - Season 3

(série)
Akční / Krimi / Mysteriózní / Fantasy / Sci-Fi / Thriller
USA, 2018, 11 h 9 min (Minutáž: 46–55 min)

Tvůrci:

Drew Goddard

Hudba:

John Paesano

Charlie Cox, Deborah Ann Woll, Elden Henson, Wilson Bethel, Vincent D'Onofrio, Joanne Whalley, Geoffrey Cantor, Jay Ali, Peter McRobbie, Danny Johnson (více)

Epizody(13)

Zatímco Wilson Fisk získává čím dál větší moc, zničený Matt Murdock se zvedá z životního dna a je připraven udělat pro ochranu Hell's Kitchen cokoli. (Netflix)

motyka52

Superhrdinské nimrání se v démonech minulosti, v nímž má každý nějaký hřích či tajemství, které je potřeba pořádně prodiskutovat. Jinými slovy - je to zase uuuuuuukruuuuuutněěěěěě zdlouhavé. Poslední tři epizody to nasadí řetěz a svíští dopředu, ale proč se k tomu musíme brodit desítkami minut pseudofilozofických řečí a rozplétání dřívějších traumat, toť otázka. Třetí série má navíc ještě tu nevýhodu, že jsme ve druhé měli Punishera a víme, jaké to s ním mělo koule. Ale naštěstí dostal vlastní seriál. ()

teekanee

Z mého pohledu asi nejslabší série, přesto pořád výborná. Fisk mi začínál trochu lést na nervy a určitě jsem s ním nesympatizoval, jako v předchozích sériích. Postava Raye Nadeema byla taky trochu nudnějším i když její konec byl dobrý. Matt se ze začátku musel vypořádávat sám se sebou, což bylo poměrně dobře udělané a nevadilo ani pomalé tempo. Co bych vyloženě pochválil byla postava Dexe, která byla opravdu výborně napsaná a skvělé zahraná a nešlo mu svým způsobem nefandit. Choreografie soubojů byla taktéž skvělá, zejména souboje mezi ďáblem a bullseyem. Karen mě tady chvílemi vyloženě vytáčela a fakt se mi tu znechutila, ale ne proto, že by byla postava špatně napsaná. Napsaná je totiž výborně, zejména flashback jí krásně vykreslil, jen se mi prostě nelíbí, co vykreslil :).Celkově dobrá podívaná 85% ()

barny120

Táto bola najlepšia.. perfektne spracované, plné emócií a nesmrteľného, dobitého Matta Murdocka. Wilson Fisk je dokonalý zločinec, manipulatívny a o dva kroky pred všetkými ostatnými. Dex, a aj ďalšie charaktery sú fenomenálne. Super, dokonalé. ()

Bratyslavcan

Už to nebolo tak dynamické ako prvé dve série. Bolo to viac politické. Seriál sa veľmi dlho rozbiehal a prvé tri diely ma moc nebavili. Potom to našťastie od štvrtého diela Blindsided  začalo naberať grády. Trinásť dielov mi prišlo veľa, dva diely by podľa mňa v pokoji mohli ísť preč. Boli tam perfektné zvraty, bojové choreografie (bohužiaľ menej než v prvej a druhej sérii) a malo to sakra štýl. Je mi ľúto, že spolu s treťou sériou sa musím rozlúčiť aj so seriálom. ()